Ragbyový víkend – 40. týden 2021

9. října 2021 (02:07)

Ragbyový víkend

DOMÁCÍ RAGBY

Extraliga 2021 – 4. kolo 9. 10. 2021

Číslo Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
13 RC Dragon Brno - RC Přelouč 52:17 (21:10) 8:2 5-0 Brno
14 JIMI RC Vyškov - RC Slavia Praha 34:15 (12:10) 6:2 5-0 Vyškov
15 RC Praga Praha - RC Sparta Praha 22:39 (10:8) 3:6 0-5  Praha
16 RC Mountfield Říčany - RC Tatra Smíchov 32:31 (18:0) 4:5 5-2   Říčany

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
JIMI RC Vyškov (1)4400177:741034020
RC Mountfield Říčany (2)4400171:621093019
RC Tatra Smíchov (3)4301156:78783116
RC Sparta Praha (5)4202116:92242111
RC Praga Praha (4)4202150:98522010
RC Dragon Brno (7)410382:119-37105
RC Slavia Praha (6)400438:199-161011
RC Přelouč (8)400452:220-168000

1. liga 2021 – čtvrtfinále 10. 10. 2021

Číslo Soupeři Výsledek Pětky Místo
45 RK Petrovice - RC Havířov
70:12 (29:0) 12:2 Praha
46 Sokol Mariánské Hory - Šumava Nýrsko
70:36 (22:24) 10:6 Ostrava
47 Říčany B/Iuridica - RC Bystrc 26:21 (12:21) 4:3  Chrášťany
48 RC Zlín - PRAK *)
hraje se 17.10.   Zlín

*) PRAK = společenství Plzeň - Rakovník - Kralupy nad Vltavou  nahradilo odstoupivší České Budějovice. Říčany B = Říčany B+Iuridica Praha

U19 Rugby liga XV 2021 – 4. kolo

Číslo Datum Soupeři Výsledek Pětky Místo
115   RC Sparta Praha - Mariánské Hory
odloženo    
116 10.10. RC Dragon Brno - RC Mountfield Říčany 14:33 (7:21) 2:5 Brno
117 10.10. RK Petrovice - RC Praga Praha
33:25 (12:3) 5:4 Petrovice
118   RC Bystrc - RC Slavia Praha
odloženo    
119 10.10. RC Olomouc - RC Tatra Smíchov 52:7 (21:7) 8:1 Olomouc

Nesoutěžní utkání, týmy hrají nestejný počet utkání, tabulka soutěže se nevede

U16 Rugby liga XV 2021 – 4. kolo

Číslo Datum Soupeři Výsledek Pětky Místo
156 9.10. RC Tatra Smíchov A - RC Sparta Praha
71:12 (31:12) 11:2 Praha
157 9.10. RC Slavia Praha - RC Bystrc  
50:3 (22:3) 8:0 Praha
158 9.10. RC Dragon Brno - RC Praga Praha 
26:24 (12:7) 4:4 Brno
159 9.10. RC Mountfield Říčany A - Zlín/Olomouc
74:7 (38:0) 12:1 Říčany
160 9.10. RC Mountfield Říčany B - RA Olymp Praha 38:24 (19:12) 6:4 Říčany
161 9.10. RC Tatra Smíchov B - Babice/Přelouč 19:27 (7:17) 3:5 Praha
162 9.10. RK Petrovice - AMMOR
72:0 (43:0) 12:0 Petrovice

Nesoutěžní utkání, týmy hrají nestejný počet utkání, tabulka soutěže se nevede

U14 Rugby liga XV 2021 – 4. kolo

Číslo Datum Soupeři Výsledek Pětky Místo
201 10.10. RC Tatra Smíchov A - RC Slavia Praha A 74:10 (45:0) 12:2 Praha
202 10.10. RC Tatra Smíchov B - RC Slavia Praha B 48:5 (24:0) 8:1 Praha
203 10.10. RC Mountfield Říčany A - RK Petrovice 27:12 (15:5) 5:2 Říčany
204 10.10. RC Praga Praha - RC Bystrc 
14:31 (14:14) 2:5 Praha
205 9.10. RC Sparta Praha - RC Dragon Brno
19:33 (12:14) 3:5 Praha
206 10.10. RC Olomouc/Zlín - JIMI RC Vyškov
10:57 (5:38) 2:9 Olomouc
207 10.10. AMMOR - RA Brno 56:10 (27:0) 10:2 Chrášťany
208 9.10. Rugby Babice - Mariánské Hory 
17:29 (12:22) 3:5 Babice
Volno: RC Mountfield Říčany B

Nesoutěžní utkání, týmy mají nestejný počet utkání, tabulka soutěže se nevede

.

ZAHRANIČNÍ RAGBY

Kvalifikace RWC 2023 Ameriky – odvety

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Místo
9.10. Chile - Kanada 33:24 (16:13)   Valparaiso
Chile při jedné porážce a jedné výhře postupuje součtem skóre 54:46 do závěrečného kvalifikačního utkání s USA o postup jako America 2. Kanada končí.
9.10. Uruguay - USA 
34:15 (13:8)   Montevideo
Uruguay postupuje přímo do skupiny A mistrovství světa 2023 jako America 1, USA se hrají příští rok kvalifikační zápas s Chile jak uvedeno výše.

 

Mistrovství Evropy U18, Kaliningrad 3. – 9. 10. 2021 – finále

Dat. Soupeři Výsledek Pětky
O 7. místo Rumunsko - Česko 38:8 (24:3) 6:1
O 5. místo Španělsko - Belgie 46:7 (20:7) 6:1
O 3. místo Nizozemsko - Rusko 7:13 (0:6) 1:1
O 1. místo
Portugalsko - Gruzie 0:27 (0:22) 0:4

Pořadí: 1. GRUZIE, 2. Portigalsko, 3. Rusko, 4. Nizozemsko, 5. Španělsko, 6. Belgie, 7. Rumunsko, 8. Česko

ME Rugby Europe 2021/2022 Trophy 1. kolo

Datum Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
9.10. Ukrajina - Polsko 24:27 (10:10) 3:4 1-5 Lvov

 

ME Rugby Europe 2021/2022 Conference 1. kolo

Datum Conf.  Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
9.10. C2 South Turecko - Andorra 12:22 (0:11) 2:2 0-4 Burdur
2.10. C2South Bosna&Hercegovina - Bulharsko 24:49 (17:30) 3:6 0-5 Zenica
9.10.
C2 North
Dánsko - Finsko
29:19 (9:12) 2:3 4-0 Odense

 

Top 14 2021/2022 Francie 6. kolo

Datum Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
9.10. Biarritz - Lyon 5:40 (5:14) 1:6 0-5 Biarritz
9.10. Bordeaux-Bègles - Montpellier 27:23 (20:6) 4:2 4-1 Bordeaux
9.10. Racing 92 - Perpignan
17:14 (0:0) 2:2 4-1 Paříž
9.10. La Rochelle - Castres
29:10 (19:3) 2:1 4-0 La Rochelle
9.10. Toulon - Brive
13:9 (10:0) 1:0 4-1 Toulon
9.10. Toulouse - Pau
38:10 (0:7) 5:1 5-0 Toulouse
10.10. Stade Français - Clermont  22:14 (11:9) 2:1 4-0 Paříž

Ofenzivní bonus +1 bod za vítězství rozdílem 3 a více položení oproti soupeři, defenzivní bonus +1 bod za porážku rozdílem 5 nebo méně bodů.

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Toulouse (1)6600160:77832026
Bordeaux-Bègles (2)6411151:108431019
Lyon (6)6303167:92752317
Racing 92 (8)6402136:119170016
Brive (3)6303121:12102115
Castres (4)6312120:144-240014
Montpellier (7)6213144:119250313
Pau (5)6303108:137-290113
Toulon (10)6213110:118-81112
La Rochelle (13)6204147:114331211
Clermont (9)6204127:150-23019
Perpignan (12)620491:158-67019
Stade Français (14)6204104:154-50008
Biarritz (11)6204108:183-75008

Gallagher Premiership 2021/2022 Anglie 4. kolo

Datum Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
8.10. Harlequins - Bristol 52:24 (7:24) 8:3 5-0 Twick. Stoop
9.10. Exeter - Worcester
42:5 (21:0) 6:1 5-0 Exeter
9.10. Gloucester - Sale 
33:32 (20:10) 4:5 5-2 Gloucester
9.10. London Irish - Leicester
16:21 (6:5) 1:2 1-4 Brentford
9.10. Saracens - Newcastle
37:23 (10:17) 4:2 5-0 Hendon
10.10. Wasps - Northampton
26:20 (10:10) 2:3 4-1 Coventry
Volno: Bath

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Leicester (1)4400101:73282018
Harlequins (3)3300113:73403015
Northampton (2)4301103:91121114
Gloucester (8)4202110:122-122111
Wasps (7)320184:46381110
Exeter (10)4202110:80301110
Saracens (9)320175:45301110
Newcastle (4)420281:90-9019
Sale (6)411298:108-10219
Worcester (5)410393:132-39217
London Irish (11)401392:111-19226
Bristol (12)410366:142-76004
Bath (13)300352:65-13033

United Rugby Championship 2021/2022 3. kolo

Datum Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
8.10. Ulster Rugby - Benetton Treviso 28:8 (21:3) 4:1 5-0 Belfast
8.10. Swansea Ospreys - Cell C Sharks Durban 13:27 (6:6) 1:2 0-4 Swansea
9.10. Leinster Rugby - Zebre Parma 43:7 (15:0) 7:1 5-0 Dublin
9.10. Glasgow Warriors - Emirates Lions Johannesburg
13:9 (10:6) 1:0 4-1 Glasgow
9.10. Connacht Rugby - Newport Dragons  22:35 (12:8) 2:4 0-5 Galway
9.10. Edinburgh Rugby - DHL Stormers Cape Town 20:20 (20:20) 2:2 2-2 Edinburgh
9.10. Cardiff Rugby - Vodacom Bulls Pretoria 19:29 (16:3) 1:2 0-4 Cardiff
10.10. Llanelli Scarlets - Munster Rugby 13:43 (13:22) 1:6 0-5 Llanelli

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Munster (1)2200119:48712015
Ulster (2)220099:40592015
Leinster (3)330081:16653014
Glasgow (6)330177:6893111
Edinburgh (7)331173:703219
Ospreys (4)320158:64-6208
Benetton (5)310158:73-15208
Dragons (12)320264:568027
Cardiff (9)320266:68-2016
Scarlets (8)310271:82-11116
Lions (11)310260:75-15116
Connacht (10)310277:752105
Sharks (15)310268:91-231004
Bulls (16)310239:84-45004
Stormers (13)301256:76-20013
Zebre (14)300336:115-81101

Mistrovství Ruska 2021-2022 10. kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
8.10. Strela Kazaň - Metallurg Novokuzněck 20:7 (10:0) 3:1 4-0 Kazaň
9.10. Jenisej-STK Krasnojarsk - Rostov na Donu 48:11 (24:5) 8:1 5-0 Krasnojarsk
9.10. Dynamo Moskva - Lokomotiv Penza
18:50 (3:36) 0:10 0-5 Moskva
10.10. VVA Monino - Krasnyj Jar Krasnojarsk
21:26 (14:5) 3:4 1-4 Monino
15.10. Slava Moskva - CSKA Moskva
      Moskva

Ofenzivní bonus +1 bod za vítězství rozdílem 3 a více položení oproti soupeři.

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Jenisej-STM Krasnojarsk (1)9900333:1292043039
Slava Moskva (2)9702208:146623031
Strela Kazaň (4)9603197:119782329
VVA Monino (3)10505287:189983427
Lokomotiv Penza (7)8404302:1391633322
Metallurg Novokuzněck (5)9504194:164301122
CSKA Moskva (6)8404166:138282119
Krasnyj Jar Krasnojarsk (8)9306206:208-21215
Dynamo Moskva (9)9207157:356-199109
Rostov na Donu (10)10001066:528-462000

O Autorovi

Redakce

Další články autora

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *