Ragbyový víkend – 40. týden 2020

3. října 2020 (16:42)

Ragbyový víkend

DOMÁCÍ RAGBY

1. LIGA – 6. kolo 3. 10. 2020

Č. Soupeři Výsledek Pětky Body
21 RC Přelouč – RC Slavia Praha 31:24 (10:19) 4:4 5-2
22 RC Sparta Praha – Dragon Brno 33:19 (19:6) 5:1 5-0
23 RC Tatra Smíchov – JIMI RC Vyškov 17:27 (7:20) 3:4 0-5
24 RC Mountfield Říčany – RC Praga Praha 43:17 (22:0) 6:2 5-0

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Mountfield Říčany5500177:84934024
JIMI RC Vyškov5401178:89894020
RC Tatra Smíchov4301151:81703015
RC Sparta Praha4301112:70422014
RC Dragon Brno5203129:185-562010
RC Přelouč6105113:210-97206
RC Praga Praha410379:112-33015
RC Slavia Praha500595:203-108213

2. LIGA – 5. kolo 4. 10. 2020

Č. Soupeři Výsledek Pětky Body
49 RC Havířov – RC Brno Bystrc 48:26 (29:19) 8:4 5-1
50 RK Petrovice – RC Zlín ODLOŽENO    
51 Mariánské Hory – Šumava Nýrsko ODLOŽENO    
Volno RC Bystrc

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
RK Petrovice3300135:41943015
RC Zlín3300149:66833015
Mariánské Hory310264:90-26217
RC Bystrc310291:104-13206
České Budějovice310267:139-72206
Šumava Nýrsko310272:105-33105
RC Havířov410395:128-33104

U19 Rugby Cup 2020 – 3. kolo 4. 10. 2020

Č. Soupeři Výsledek Pětky
74 Mountf Říčany A – RC Praga Praha  95:0 (43:0) 15:0
75 Sparta Praha – RC Dragon Brno 53:5 (24:0) 9:1
76 RC Tatra Smíchov A – RC Zlín odloženo  
77 RK Petrovice – RC Slavia Praha  57:28 (31:14) 8:4
78 RC Olomouc – RC Bystrc 29:12 4:2

 

U16 Rugby Cup 2020 – 3. kolo 3. 10. 2020

Č. Soupeři Výsledek Pětky
103 RC Bystrc – RC Mountfield Říčany A  29:19 (12:5) 5:3
104 Dragon Brno – Tatra Smíchov A 8:17 (3:7) 1:2
105 RC Olomouc – Petrovice/Kralupy  31:29 (5:12) 5:5
106 RC Zlín – RC Tatra Smíchov B 31:17 (19:5) 5:3
107 RC Plzeň/AMMOR – RC Praga 5:113 (0:63) 0:14
108 Rugby Babice – RC Slavia Praha 11:00 h. *  
109 Mariánské Hory – RC Sparta Praha  ODLOŽENO  

*) pořádající klub nezaslal zápis ani SMS s výsledkem

U14 Railreklam Rugby Cup 2020 – dohrávky a předehrávky 3. a 4. 10. 2020

Č. Soupeři Výsledek Pětky
147 RC Bystrc – Mountfield Říčany A  0:81 (0:52) 0:13
148  RA Brno/Břeclav – Mountf. Říčany B *) 22:22 (N/A) N/A
152 RC Havířov – RC Sparta Praha   ODLOŽENO  
154 JIMI RC Vyškov – RC Praga A  24:24 (7:12) 4:4

*) z utkání nebyl pořízen zápis

Pohár 7’s dívky U17 – 4. turnaj Olomouc 4. 10. 2020

Severní Morava - SG Velké Popovice   27:12   Jižní Morava - Severní Morava 33:7
Jižní Morava - RK Petrovice 27:0   RC Tatra Smíchov - SG Velké Popovice 69:0
RC Tatra Smíchov - Severní Morava 47:0   SG Velké Popovice - RK Petrovice 0:32
SG Velké Popovice - Jižní Morava 5:47   Jižní Morava - RC Tatra Smíchov  0:59
RK Petrovice - RC Tatra Smíchov 0:59   Severní Morava - RK Petrovice   19:0

PořadíZVRPSkóre+/-Bodybody do soutěže
RC Tatra Smíchov4400234:0234128
Jižní Morava4301107:8324107
Severní Morava420253:80-2786
RK Petrovice410344:105-6165
Velké Popovice40045:175-17044

Pořadí / turnaj / body12.9.19.9.26.9.4.10.24.10.14.11.Celkem
RC Tatra Smíchov888832
Jižní Morava777728
Severní Morava633618
RK PetroviceX66517
Velké Popovice544417
Rugby BabiceX55X10

ZAHRANIČNÍ RAGBY

Gallagher Premiership – 22. kolo (poslední kolo základní části)

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
4.10. Gloucester - Northampton Saints         
zruš. 20:0 x:x 4-0 Gloucester
4.10. Leicester Tigers - Harlequins 26:32 (11:17) 3:4 1-5 Leicester
4.10. London Irish - Bristol Bears 7:36 (0:17) 1:5 0-5 Twick. Stoop
4.10. Saracens - Bath  17:17 (3:14) 2:2 2-2 Hendon
4.10. Wasps - Exeter Chiefs
46:5 (25:0) 6:1 5-0 Coventry
7.10. Sale Sharks - Worcester Warriors
zruš. 0:20 x:x 0-4 Salford

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Exeter Chiefs221507630:4432289574
Wasps221408662:49712412371
Bristol Bears221417561:457638369
Bath Rugby221417520:4571917267
Sale Sharks221309546:375757564
Harlequins2210111517:560-496351
Gloucester228014515:513-899546
Northampton228014438:547-185542
Worcester228014398:578-2004642
London Irish226115386:633-2186234
Leicester226115374:609-2291229
Saracens221318583:46112294-38 *

* Saracens bylo odečteno 35 bodů za porušení předpisů o platovém stropu v předchozích sezónách a za opakované porušení platového stropu během této sezóny bylo Saracens odečteno dalších 70 bodů a klub automaticky sestoupil.

Semifinále 10. října 2020

Wasps (2) v Bristol Bears (3)
Exeter Chiefs (1) v Bath (4)

Top 14 2020/2021 – 3. kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
2.10. Brive – Pau 19:13 (16:13) 1:1 4-1 Brive
2.10. Stade Français – Bayonne 19:26 (6:13) 1:2 1-4 Paříž
3.10. Clermont – Agen 31:12 (24:7) 4:2 5-0 Clermont
3.10. La Rochelle – Racing 92 ODLOŽENO      
4.10. Montpellier – Castres   ODLOŽENO      
4.10. Toulouse – Toulon  39:19 (25:0) 5:3 5-0 Toulouse
5.10. Lyon – Bordeaux-Bègles 27:10 (19:0) 2:3 4-0 Lyon

 

O Autorovi

Redakce

Další články autora

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *