Ragbyový víkend – 39. týden 2021

2. října 2021 (03:00)

Ragbyový víkend

DOMÁCÍ RAGBY

Kvalifikace na mistrovství Evropy U20, Praha-Petrovice 2. 10. 2021 – 13:00 h.

Soupeři Výsledek Pětky
Česko U20 - Polsko U20 31:20 (21:0) 5:4

Česká reprezentace U20 postupuje na mistrovství Evropy U20 do Portugalska

Přátelské mezinárodní utkání, Praha-Petrovice 2. 10. 2021 – 15:30 h.

Soupeři Výsledek Pětky
Česká republika - Německo  17:49 (0:23) 3:7

1. liga 2021 – 5. kolo 3. 10. 2021

Číslo Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
43 RK Petrovice - Šumava Nýrsko
76:24 (41:7) 12:4 5-1 Petrovice
44 Říčany B/Iuridica - RC České Budějovice 
54:5 (25:5) 10:1 5-0 Říčany
Volno:  PRAK

*) PRAK = společenství Plzeň - Rakovník - Kralupy nad Vltavou. Říčany B = Říčany B+Iuridica Praha

Skupina Čechy

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
RK Petrovice (1)4400252:881644020
Říčany B/Iuridica (2)4301184:771073015
Šumava Nýrsko (4)4202101:176-753011
České Budějovice (3)410378:143-65206
PRAK (4)400455:186-131112

.

ZAHRANIČNÍ RAGBY

Rugby Championship 2021 6. kolo

Datum Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
2.10. Argentina - Austrálie
17:32 (3:15) 2:5 0-5 Robina
2.10. Jižní Afrika - Nový Zéland 31:29 (14:20) 2:3 4-1 Robina

PořadíZVRPSkóre+/-+3p-7bBody
Nový Zéland (1)6501218:1041144125
Austrálie (2)6402160:163-32018
Jižní Afrika (3)6303152:128241215
Argentina (4)600660:195-135000

Kvalifikace pro RWC 2023 – Ameriky 1. kolo

Datum Soupeři Výsledek Pětky Místo
2.10. USA - Uruguay
19:16 (14:3) 3:1 Glendale
2.10. Kanada - Chile 22:21 (5:9) 3:2 Langford

 

U18 Europe Championship 2021 Kaliningrad

Datum Soupeři Výsledek Pětky
3.10. Španělsko - Rumunsko
45:8 7:1
3.10. Rusko - Belgie 10:21 (5:13) 2:2
3.10. Portugalsko - Nizozemsko 26:15 (17:8) 3:2 
3.10. Gruzie - Česko 76:0 (59:0) 13:0 

 

Top 14 Francie 5. kolo

Datum Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
2.10. Brive - Stade Français 19:12 (13:6) 1:0 4-1 Brive
2.10. Lyon - Bordeaux-Bègles 15:20 (9:13) 0:2 1-4 Lyon
2.10. Montpellier - La Rochelle
21:11 (12:6) 0:1 4-0 Montpellier
2.10. Perpignan - Pau
14:29 (9:9) 1:3 0-4 Perpignan
2.10. Biarritz - Toulouse 
11:17 (0:3) 1:2 1-4 Biarritz
2.10. Castres - Toulon 
27:16 (13:9) 3:1 4-0 Castres
3.10. Clermont - Racing 92 26:17 (6:10) 1:2 4-0 Clermont

Ofenzivní bonus +1 bod za vítězství rozdílem 3 a více položení oproti soupeři, defenzivní bonus +1 bod za porážku rozdílem 5 nebo méně bodů.

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Toulouse (1)5500122:67551021
Bordeaux-Bègles (4)5311124:85391015
Brive (5)5302112:10842014
Castres (6)5311110:115-50014
Pau (7)530298:99-10113
Lyon (3)5203127:87401312
Montpellier (8)5212121:92290212
Racing 92 (2)5302119:105140012
Clermont (13)5203113:128-15019
Toulon (9)511397:109-12118
Biarritz (10)5203103:143-40008
Perpignan (11)520377:141-64008
La Rochelle (12)5104118:10414127
Stade Français (14)510482:140-58004

Gallagher Premiership Anglie 3. kolo

Datum Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
1.10. Bristol -Bath 
25:20 (8:15) 3:3 4-1 Bristol
2.10. Northampton - London Irish
23:21 (17:7) 2:3 4-1 Northampton
2.10. Leicester - Saracens 
13:12 (3:9) 1:0 4-1 Leicester
2.10. Newcastle - Wasps 18:14 (8:0) 2:2 4-1 Newcastle
2.10. Worcester - Gloucester
23:31 (3:12) 2:3 0-4 Worcester
3.10. Sale - Exeter
15:25 (10:10) 2:3 0-4 Salford
Volno: Harlequins

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Leicester (1)330080:57232014
Northampton (3)330083:65181013
Harlequins (2)220061:49122010
Newcastle (7)320158:535019
Worcester (4)310288:90-2217
Sale (5)311166:75-9107
Wasps (6)210158:2632116
Gloucester (11)310277:90-13116
Saracens (8)210138:2216015
Exeter (12)310268:75-7015
London Irish (9)301276:90-14215
Bristol (13)310242:90-48004
Bath (10)300352:65-13033

United Rugby Championship 2021/2022 2. kolo

Datum Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
1.10. Connacht Rugby - Vodacom Bulls Pretoria 34:7 (10:7) 5:1 5-0 Galway
1.10. Llanelli Scarlets - Emirates Lions Johannesburg 36:13 (20:6) 4:1 5-0 Llanelli
2.10. Benetton Treviso - Edinburgh Rugby
28:27 (15:19) 3:4 4-1 Treviso
2.10. Glasgow Warriors - Cell C Sharks Durban 
35:24 (28:10) 4:3 5-0 Glasgow
2.10. Zebre Parma - Ulster Rugby
3:36 (3:10) 0:6 0-5 Parma
2.10. Swansea Ospreys - Cardiff Rugby
18:14 (12:7) 0:2 4-1 Swansea
2.10. Munster Rugby - DHL Stormers Cape Town 34:18 (7:15) 5:2 5-0 Munster
3.10. Newport Dragons - Leinster Rugby 6:7 (0:7) 0:1 1-4 Newport

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Munster (2)220076:35412010
Ulster (5)220071:32392010
Leinster (1)220038:929109
Ospreys (7)220045:378008
Benetton (8)220050:455008
Glasgow (9)210164:595217
Edinburgh (6)210153:503217
Scarlets (10)210158:3919116
Cardiff (4)210147:398116
Connacht (14)210155:4015105
Lions (3)210151:62-11105
Dragons (11)200264:59-5022
Stormers (12)200236:56-20011
Zebre (13200229:74-45101
Sharks (15)200241:78-36000
Bulls (16200210:65-55000

Mistrovství Ruska 2021-2022 9. kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
1.10. Jenisej-STM - Strela Kazaň *)
10:6 (10:0) 2:0 4-1 Krasnojarsk
2.10. Lokomotiv Penza - Metallurg Novokuzněck
18:27 (15:3) 2:3 0-4 Penza
3.10. Krasnyj Jar - Rostov na Donu
59:6 (40:3) 9:0 5-0 Krasnojarsk
3.10. Slava Moskva - VVA Monino
22:17 (15:10) 3:2 4-1 Moskva
5.10. Jenisej-STM - CSKA Moskva
39:17 (17:5) 5:3 4-0 Krasnojarsk

*) Dohrávka 8. kola

Ofenzivní bonus +1 bod za vítězství rozdílem 3 a více položení oproti soupeři.

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Jenisej-STM Krasnojarsk (2)8800285:1181672034
Slava Moskva (1)9702208:146623031
VVA Monino (3)9504266:1631033326
Strela Kazaň (4)8503177:112652325
Metallurg Novokuzněck (6)8503187:144431122
CSKA Moskva (5)8404166:138282119
Lokomotiv Penza (7)7304252:1261262317
Krasnyj Jar Krasnojarsk (9)8206180:187-71211
Dynamo Moskva (8)8206136:306-170109
Rostov na Donu (10)900955:480-125000

O Autorovi

Redakce

Další články autora

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *