Ragbyový víkend – 38. týden 2022

24. září 2022 (01:11)

Ragbyový víkend

DOMÁCÍ RAGBY

Pohár XV 2022 – muži

Dat. Sk. Č. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
24.9. A 5 Říčany - Tatra Smíchov
42:12 (18:5) 6:2 5-0 Říčany
22.9. A 6 Sparta Praha - Praga Praha
50:21 (19:7) 8:3 5-0 Praha-Libeň
24.9. B 11 Vyškov - Dragon Brno
28:0 (21:0) 4:0 5-0 Vyškov
24.9. B 12 Slavia Praha - Zlín
78:7 (45:7) 12:1 5-0 Praha-Vršovice
25.9. C 17 Přelouč - Říčany B/Iuridica
14:00 h.     Bystrc
25.9. C 18 Petrovice - Bystrc  14:00 h.     Říčany
25.9. D 23 Mar. Hory - Nýrsko/Č. Bud.
14:00 h.     Ostrava
25.9. D 24 Havířov - Tatra B 14:00 h.     Havířov
25.9. E 30 AMMOR - Pet/Lib/Bab 15:00 h.     Rakovník
25.9. E 28 Slavia Praha - BOlom./Vyš. B
15:00 h.     Praha-Vršovice

AMMOR = společenství Plzeň/RC Rakovník/RC Kralupy nad Vltavou || Pet/Lib/Bab = společenství RK Petrovice B/RC Liberec/Rugby Babice

Tabulky:

Skupina A

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Mountfield Říčany (1)3300152:221303015
RC Sparta Praha (2)320193:80132010
RC Praga Praha (3)310234:92-58004
RC Tatra Smíchov (4)300341:67-26011

Skupina B

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
JIMI RC Vyškov (1)3300117:43743015
RC Slavia Praha (2)3201168:671013011
RC Dragon Brno (3)310254:92-38206
RC Zlín (4)300324:161-13700-1

Tabulky dalších skupin  VÝSLEDKY Pohár XV 2022 muži

 

U18 liga ragby XV 2022/2023 – nesoutěžní

Dat. Č. utk. Soupeři Výsledek Pětky Místo
25.9. 89 Říčany - Bystrc/Dragon
16:00 h.   Říčany
25.9. 90 Tatra Smíchov - Slavia Praha
15:00 h.   Praha-Smíchov
28.9. 91 Sparta - Olomouc/Zlín 13:00 h.   Praha-Libeň
25.9. 92 Olymp Praha - Praga Praha
16:30 h.   Praha-Vysočany
25.9. 93 Petrovice/Babice/Přelouč - Mar. Hory/Havířov 11:00 h.   Přelouč

 

U16 liga ragby XV 2022/2023 – nesoutěžní

Dat. Č. utk. Soupeři Výsledek Pětky Místo
24.9. 127 Dragon Brno - Tatra Smíchov
7:72 (0:33) 1:11 Brno
24.9. 128 Bystrc - Říčany 3:48 (3:26) 0:8 Bystrc
24.9. 129 Vyškov - Petrovice 0:21 (0:21) 0:3 Vyškov
24.9. 130 Zlín/Olomouc - Slavia Praha
5:70 (0:46) 1:12 Zlín
24.9. 131 Havířov/Mar. Hory - Sparta Praha 0:54 (0:14) 0:8 Ostrava
24.9. 132 AMMOR - Babice/Přelouč 
17:57 (17:24) 3:9 Rakovník
24.9. 133 Olymp Praha - RC Praga Praha
19:31 (14:17) 3:5 Praha-Vysočany

 

U14 liga ragby XV 2022/2023 – nesoutěžní

Dat. Č. utk. Soupeři Výsledek Pětky Místo
25.9. 175 Říčany -Tatra Smíchov
14:00 h.   Říčany
25.9. 176 Slavia Praha - Sparta Praha
17:00 h.   Praha-Vršovice
  177 Petrovice - AMMOR zrušeno    
25.9. 178 Praga - Babice/Přelouč
15:00 h.   Praha-Vysočany
25.9. 179 Zlín/RA Brno/Břeclav - Olomouc 11:00 h.   Zlín
25.9. 180 Vyškov - Dragon Brno
11:00 h.   Vyškov
25.9. 181 Mar. Hory/Havířov - Bystrc
10:00 h.   Ostrava

 

Test – reprezentace ženy

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Místo
24.9. Česko - RU Donau Wien     Olomouc

Série 7′s dívek U17 – 3. kolo – Olomouc 24. 9. 2022

.

Pohár 7′s – ženy 3. kolo – Olomouc 25. 9. 2022

.

 

ZAHRANIČNÍ RAGBY

Rugby Europe Super Cup 2022 – 3. kolo

Východní konference
Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
24.9. Batumi RC - Tel Aviv Heat
19:11 (0:6) 3:1 4-0 Batumi
25.9. Black Lion - Romanian Wolves
      Kutaisi
Tabulka východní konference
 
Západní konference
D10.9.at. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
24.9. Delta - Brussels Devils
21:14 (13:7) 2:2 4-1 Amersfoort
24.9. Iberians - Lusitanos
20:22 (6:14) 2:3 1-4 Valladolid

Ofenzivní bonus +1 bod: výhra rozdílem 3 a více pětek, defenzivní bonus +1 bod: porážka o 7 a méně bodů

Tabulka západní konference

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Lusitanos (1)3300143:391041013
Iberians (2)3201103:32711110
Delta (3)310247:62-15015
Brussels Devils (4)300317:177-160011

 

Rugby Championship 2022 – 6. kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
24.9. Nový Zéland - Austrálie 40:14 (17:0) 5:2 5-0 Durban
24.9 Jižní Afrika - Argentina 38:21 (17:7) 5:3 4-0 Auckland

Ofenzivní bonus +1 bod: výhra rozdílem 3 a více pětek, defenzivní bonus +1 bod: porážka o 7 a méně bodů

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Nový Zéland6402195:128672119
Jižní Afrika6402164:119452018
Austrálie6204142:194-521110
Argentina6204143:203-60109

 

Letní testy 2022 – ženy

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Místo
23.9. Fidži - Kanada 7:24 (0:0) 1:3 Suva
24.9. Nový Zéland - Japonsko 95:12 (45:7) 15:2 Auckland

 

Top 14 2022/2023 4. kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
24.9. Perpignan - Toulon 19:13 (16:6) 1:1 4-0 Perpignan
24.9. Bayonne - Bordeaux-Bègles 20:15 (13:7) 2:2 4-1 Bayonne
24.9. Castres - Brive 12:6 (9:3) 4:2 4-0 Castres
24.9. Lyon - Stade Français 33:27 (23:13) 3:2 4-0 Lyon
24.9. Montpellier - Pau -  43:17 (24:10) 6:2 5-0 Montpellier
24.9. Toulouse - Racing 92 37:10 (17:7) 4:1 5-0 Toulouse
25.9. Clermont - La Rochelle       Clermont

Ofenzivní bonus +1 bod: výhra rozdílem 3 a více pětek, defenzivní bonus +1 bod: porážka o 5 a méně bodů

 

Gallagher Premiership 2022/2023 3. kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
23.9. Bath - Wasps 31:39 (7:31) 4:4 1-5 Bath
24.9. Bristol - London Irish 40:36 (26:10) 6:5 5-2 Bristol
24.9. Northampton - Leicester
21:41 (14:10) 3:6 0-5 Northampton
24.9. Saracens - Gloucester
41:39 (20:17) 5:5 5-2 Hendon
24.9. Worcester - Newcastle 39:5 (15:5) 5:1 5-0 Worcester
25.9. Exeter - Harlequins       Exeter
Volno:  Sale Sharks

 

United Rugby Championship 2022/2023 2. kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
23.9. Zebre Parma - Cell C Sharks 37:42 (10:28) 5:5 2-5 Parma
23.9. Glasgow Warriors - Cardiff Rugby 52:24 (28:10) 8:3 5-0 Glasgow
23.9. Leinster Rugby - Benetton Treviso
42:10 (21:3) 6:1 5-0 Dublin
24.9. Llanelli Scarlets - Ulster Rugby 39:55 (15:28) 5:7 1-5 Llanelli
24.9. Vodacom Bulls - Edinburgh Rugby 33:31 (15:14) 4:5 5-2 Pretoria
24.9. DHL Stormers - Connacht Rugby 38:15 (13:8) 4:2 5-0 Stellenbosch
24.9. Swansea Ospreys - Emirates Lion 27:28 (19:13) 4:3 2-4 Swansea
25.9. Newport Dragons - Munster Rugby       Newport

 

O Autorovi

Redakce

Další články autora

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *