Ragbyový víkend – 38. týden 2021

25. září 2021 (15:48)

Ragbyový víkend

DOMÁCÍ RAGBY

1. liga 2021 – 4. kolo 26. 9. 2021

Číslo Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
37 RC České Budějovice - RK Petrovice
26:50 (12:31) 4:8 1-5 Č. Budějovice
38 Šumava Nýrsko - PRAK
33:26 (19:19) 5:4 5-2 Nýrsko
Volno:   RC Mountfield Říčany B

*) PRAK = společenství Plzeň - Rakovník - Kralupy nad Vltavou. Říčany B = Říčany B+Iuridica Praha

Skupina Čechy

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
RK Petrovice (1)3300176:641123015
Mountfield Říčany B (2)3201130:72582010
Šumava Nýrsko (4)320177:100-232010
České Budějovice (3)310273:89-16206
PRAK (4)400455:186-131112

Pohár 7′s muži – Founders Cup – turnaj Babice 26. 9. 2021

Rugby Babice - Rugby Jeseník 29:0
RC Liberec - RA Olymp Praha 20:25
Rugby Jeseník - RA Olymp Praha 0:35
Rugby Babice - RC Liberec 7:45
RC Liberec - Rugby Jeseník 22:19
RA Olymp Praha - Rugby Babice 17:5
1. RA Olymp Praha 3 0 0   77:25   9
2. RC Liberec 2 0 1   87:51   7
3. Rugby Babice 1 0 2   41:62   5
4. Rugby Jeseník 0 0 3   19:86   3

U19 Rugby liga XV 2021 – 3. kolo

Číslo Datum Soupeři Výsledek Pětky Místo
110   RC Praga Praha -RC Dragon Brno 
odloženo    
111 26.9. RC Olomouc - RC Sparta Praha 46:14 (24:7) 8:2 Olomouc
112 26.9. Mariánské Hory - RC Bystrc
5:31 (5:12) 1:5 Ostrava
113 26.9. RC Tatra Smíchov  - RK Petrovice
60:0 (36:0) 10:0 Praha
114   RC Slavia Praha - RC Mountfield Říčany odloženo    

Nesoutěžní utkání, týmy hrají nestejný počet utkání, tabulka soutěže se nevede

U16 Rugby liga XV 2021 – 3. kolo

Číslo Datum Soupeři Výsledek Pětky Místo
149 25.9. RC Tatra Smíchov A  - Slavia Praha 31:5 (19:0) 5:1 Praha
150   RC Sparta Praha - RC Mountfield Říčany A
odloženo    
151 25.9. Zlín/Olomouc - RC Dragon Brno
12:34 (7:17) 2:6 Olomouc
152 25.9. RC Praga Praha - RC Bystrc 
7:34 (7:12) 1:6 Praha
153   Babice/Přelouč - RC Mountfield Říčany B  odloženo    
154   RA Olymp Praha - AMMOR odloženo    
155 25.9. RC Tatra Smíchov B - RK Petrovice
17:43 (7:12) 3:7 Praha

Nesoutěžní utkání, týmy hrají nestejný počet utkání, tabulka soutěže se nevede

U14 Rugby liga XV 2021 – 3. kolo

Číslo Datum Soupeři Výsledek Pětky Místo
193 28.9. RC Bystrc - RC Mountfield Říčany A  0:53 (0:33) 0:9 Bystrc
194 28.9. RA Brno - Mountfield Říčany B
5:53 (5:26) 1:9 Brno
195 26.9. JIMI RC Vyškov - RC Tatra Smíchov B 
57:19 (40:0) 9:3 Vyškov
196 26.9. RC Dragon Brno - RC Tatra Smíchov A 0:79 (0:41) 0:13 Brno
197   RC Olomouc - RK Petrovice odloženo    
198 26.9. Mariánské Hory - RC Praga Praha
26:24 (12:12) 4:4 Ostrava
199 26.9. RC Slavia Praha A -RC Sparta Praha
42:12 (21:0) 6:2 Praha
200 26.9. RC Slavia Praha B -Rugby Babice 
45:29 (26:10) 7:5 Praha
Volno:  AMMOR

Nesoutěžní utkání, týmy mají nestejný počet utkání, tabulka soutěže se nevede

.

ZAHRANIČNÍ RAGBY

Kvalifikace Women´s RWC 2021 Evropa – Parma – 3.kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body
25.9. Irsko - Skotsko 18:20 (5:8) 2:3 1-4
25.9. Itálie - Španělsko
34:10 (15:3) 5:1 5-0
19.9.
Španělsko - Skotsko
22:27 (9:17)
3:3
1-4
19.9. Itálie - Irsko 7:15 (0:5) 1:2 0-4
13.9. Španělsko - Irsko 8:7 (3:7) 1:1 4-1
13.9. Skotsko - Itálie 13:38 (6:26) 1:6 0-5

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Itálie320179:38411110
Skotsko320160:78-18109
Irsko310240:355026
Španělsko310240:68-28015

Itálie postupuje na mistrovství jako Evropa 1, Skotsko postupuje do konečného kvalifikačního turnaje jako Evropa 2

Rugby Europe Super Cup 2021/2022 1. a 2. kolo

Dat. Konf. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
26.9. ZK Iberians - Lusitanos 13:20 (10:3) 1:3 1-4  Lisabon
25.9. ZK Brussels Devils - Delta 27:14 (22:7) 4:2  5-0  Brusel
25.9. VK Lok.Penza - Jenisej-STM Krasnojarsk 21:44 (7:22) 3:6 0-5 Penza
19.9.
VK Jenisej-STM Krasnojarsk - Lok.Penza
22:6 (7:3)
3:0
5-0
Krasnojarsk
18.9. ZK Lusitanos - Iberians 34:19 (12:6) 4:1 5-0 Valladolid
18.9. ZK Delta - Brussels Devils 34:13 (17:8) 6:2 5-0 Amersfoort

ZK = západní konference, VK = východní konference || Bodování: Ofenzivní bonus +1 bod za vítězství rozdílem 3 a více položení oproti soupeři.

Rugby Europe Super Cup 2021/2022 - Western Conference - 2. kolo

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Lusitanos (1)220054:3222109
Delta (2)210155:4015116
Brussels Devils (3)210140:55-15004
Iberians (4)200232:54-22011

Rugby Championship 2021 5. kolo

Datum Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
25.9. Nový Zéland - Jižní Afrika 19:17 (13:11)  1:1 4-1 Townsville
25.9. Austrálie - Argentina
27:8 (17:3) 3:1 4-0 Townsville

PořadíZVRPSkóre+/-+3p-7bBody
Nový Zéland (1)5500189:731164024
Austrálie (3)5302128:146-181013
Jižní Afrika (2)5203121:99221211
Argentina (4)500543:163-120000

Top 14 Francie 3. kolo

Datum Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
25.9. Bordeaux-Bègles - Brive 29:10 (9:10) 4:1 5-0 Bordeaux
25.9. Pau - Montpellier 23:22 (6:12) 2:4 4-1 Pau
25.9. Stade Français - Castres
34:10 (16:10) 3:1 4-0 Paříž
25.9. La Rochelle - Biarritz
59:17 (33:0) 9:2 5-0 La Rochelle
25.9. Racing 92 - Lyon
24:20 (21:0) 3:2 4-1 Paříž
25.9. Perpignan - Toulon 
12:9 (3:3) 0:0 4-1 Perpignan
26.9. Toulouse - Clermont  27:15 (10:12) 3:2 4-0 Toulouse

Ofenzivní bonus +1 bod za vítězství rozdílem 3 a více položení oproti soupeři, defenzivní bonus +1 bod za porážku rozdílem 5 nebo méně bodů.

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Toulouse (1)4400105:56491017
Racing 92 (5)4301102:79230012
Lyon (2)4202112:67451211
Bordeaux-Bègles (8)4211104:70341011
Brive (3)420293:96-32010
Castres (4)421183:99-160010
Pau (11)420269:85-16019
Montpellier (7)4112100:8119028
Toulon (9)411281:82-1118
Biarritz (6)420292:126-34008
Perpignan (12)420263:112-49008
La Rochelle (13)4103107:8324127
Clermont (10)410387:111-24015
Stade Français (14)410370:121-51004

Gallagher Premiership Anglie 2. kolo

Datum Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
24.9. Gloucester - Leicester
26:33 (12:18) 4:4 5-1 Gloucester
25.9. Bath - Newcastle
13:20 (3:20) 1:3 1-4 Bath
25.9. Exeter - Northampton
24:26 (21:17) 3:2 1-4 Exeter
25.9. Harlequins - Worcester
35:29 (21:3) 5:4 5-1 Twick. Stoop
25.9. Wasps - Bristol
48:8 (16:8) 6:1 5-0 Coventry
26.9. London Irish - Sale 
31:31 (14:31) 5:4 3-3 Brentford
Volno: Saracens

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Leicester (1)220067:452282010
Harlequins (4)220061:49122010
Northampton (2)220060:4416109
Worcester (3)210165:596217
Sale (6)211051:501107
Wasps (10)110044:836105
Newcastle (8)210140:391015
Saracens (5)110026:917004
London Irish (9)201155:67-12204
Bath (7)200232:40-8022
Gloucester (11)200246:67-21112
Exeter (12)200243:60-17011
Bristol (13)200217:70-53000

United Rugby Championship 2021/2022 1. kolo

Datum Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
24.9. Zebre Parma - Emirates Lions Johannesburg 26:38 (0:35) 4:5 1-5 Parma
24.9. Cardiff Rugby - Connacht Rugby 33:21 (14:13) 5:2 5-0 Cardiff
24.9. Ulster Rugby - Glasgow Warriors 35:29 (14:15) 5:4 5-2 Belfast
25.9. Benetton Treviso - DHL Stormers Cape Town 22:18 (7:11) 3:2 4-1 Treviso
25.9. Edinburgh Rugby - Llanelli Scarlets 26:22 (19:8) 4:3 5-1 Edinburgh
25.9. Leinster Rugby - Vodacom Bulls Pretoria 31:3 (17:3) 4:0 5-0 Dublin
25.9. Munster Rugby - Cell C Sharks Durban 42:17 (20:3) 6:2 5-0 Limerick
26.9. Newport Dragons - Swansea Ospreys 23:27 (16:10) 2:3 1-4 Newport

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Leinster110031:328105
Munster110042:1725105
Lions110038:2612105
Cardiff110033:2112105
Ulster110035:296105
Edinburgh110026:224105
Ospreys110027:234004
Benetton110022:184004
Glasgow100129:35-6112
Scarlets100122:26-4011
Dragons100123:27-4011
Stormers100126:38-4011
Zebre100121:33-12101
Connacht100121:33-12000
Sharks100117:42-25000
Bulls10013:31-28000

Mistrovství Ruska 2021-2022 7. kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
25.9. VVA Monino - CSKA Moskva
20:27 (10:15) 2:4 1-4 Monino
26.9. Slava Moskva - Dynamo Moskva
25:9 (8:9) 4:0 5-0 Moskva
27.9. Rostov na Donu - Metallurg Novokuzněck
0:43 (0:22) 0:6 0-5 Rostov n/D

Ofenzivní bonus +1 bod za vítězství rozdílem 3 a více položení oproti soupeři.

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Slava Moskva (4)8602186:129573027
Jenisej-STM Krasnojarsk (1)6600236:951412026
VVA Monino (2)8503249:1411083225
Strela Kazaň (3)7502171:102692224
CSKA Moskva (6)7403149:99502119
Metallurg Novokuzněck (7)7403165:126391118
Lokomotiv Penza (5)6303234:991352318
Dynamo Moskva (8)8206139:306-167109
Krasnyj Jar Krasnojarsk (8)7106121:181-60026
Rostov na Donu (10)800849:421-372000

O Autorovi

Redakce

Další články autora

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *