Ragbyový víkend – 37. týden 2022

17. září 2022 (20:28)

Ragbyový víkend

DOMÁCÍ RAGBY

U18 liga ragby XV 2022/2023 – nesoutěžní

Dat. Č. utk. Soupeři Výsledek Pětky Místo
18.9. 84 Tatra Smíchov - Bystrc/Dragon 24:10 (7:0) 4:2 Pha-Smíchov
17.9. 85 Slavia Praha - Říčany
14:26 *) Pha-Vršovice
18.9. 86 Olomouc/Zlín - Petrovice/Babice/Přelouč  43:19 19:7) 7:3 Zlín
18.9. 87 RC Praga - RC Sparta Praha 14:36 (0:14) 2:5 Pha-Vysočany
18.9. 88 Mar. Hory/Havířov - Olymp Praha
84:5 (42:0) 12:1 Ostrava

*) zápis neúplný

U16 liga ragby XV 2022/2023 – nesoutěžní

Dat. Č. utk. Soupeři Výsledek Pětky Místo
17.9. 120 RC Slavia Praha - RC Říčany
0:34 (0:5) 0:6 Pha-Vršovice
17.9. 121 Petrovice - Tatra Smíchov A 0:52 (0:28) 0:8 Pha-Petrovice
17.9. 122 RC Sparta Praha - Olymp Praha
10:17 (5:12) 2:3 Pha-Libeň
17.9. 123 JIMI RC Vyškov - Zlín/Olomouc 
46:7 (29:0) 8:1 Vyškov
17.9. 124 RC Dragon Brno - RC Bystrc 14:14 (7:0) 2:2 Brno
17.9. 125 RC Praga - Babice/Přelouč
56:7 (56:7) 10:1 Pha-Vysočany
17.9. 126 AMMOR - Tatra Smíchov B
10:70 (5:36) 2:12 Kralupy n/V

 

U14 liga ragby XV 2022/2023 – nesoutěžní

 

Dat. Č. utk. Soupeři Výsledek Pětky Místo
18.9. 167 RC Slavia Praha - RC Tatra Smíchov 0:80 (0:26) 0:12 Pha-Vršovice
  168 RC Sparta Praha - RC Říčany odloženo    
18.9. 169 RK Petrovice - Babice/Přelouč 129:0 (75:0) 19:0 Pha-Petrovice
  170 AMMOR 1 - RC Praga zrušeno    
18.9. 171 RC Olomouc - RC Dragon Brno
0:41 (0:29) 0:7 Olomouc
18.9. 172 Zlín/RA Brno/Břeclav - Mariánské Hory 
10:36 (5:14) 2:6 Zlín
18.9. 173 RC Bystrc - JIMI RC Vyškov 63:0 (34:0) 11:0 Bystrc

 

Série 7′s dívek U17 2022 – 2. turnaj Babice

Tým V R P Skóre +/- Body za turnaj Body do tabulky
1. Moravia 4 0 0 162:0 162 12 9
2. RK Petrovice + Severní Morava 3 0 1 91:53 38 10 8
3. SG Olymp 2 0 2 63:104 -41 8 6
4. Rugby Babice  1 0 3 24:111 -87 6 5
5. RC Mountfield Říčany 0 0 4 32:104 -72 4 3

Družstvo3. 9.18. 9.24. 9.22. 10.Celkem
Moravia Rugby9918
RK Petrovice8816
Severní Morava8816
Rugby Babice6612
SG Olymp5510
RC ŘíčanyX33

 

ZAHRANIČNÍ RAGBY

Rugby Europe Super Cup 2022 – 2. kolo

Východní konference
Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
17.9. Romanian Wolves -Batumi RC
37:15 (10:15) 4:2 4:0 Bukurešť
18.9. Black Lion - Tel Aviv Heat
25:25 (13:17) 3:3 2-2 Kutaisi
PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Black Lion (1)211054:2826107
Tel Aviv Heat (2)211050:455006
Romanian Wolves (3)210157:4017015
RC Batumi (4)200218:66-48000

 

Západní konference
D10.9.at. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
17.9. Lusitanos - Brussels Devils 95:0 (45:0) 15:0 5-0 Lisabon
18.9. Iberians - Delta
22:7 (17:7) 3:1 4-0 Valladolid

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Lusitanos (2)2200121:19102109
Iberians (1)220083:1073109
Delta (3)200226:48-22011
Brussels Devils (4)20023:156-153000

Ofenzivní bonus +1 bod: výhra rozdílem 3 a více pětek, defenzivní bonus +1 bod: porážka o 7 a méně bodů

 

Rugby Championship 2022 – 5. kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
15.9. Austrálie - Nový Zéland 37:39 (10:10) 4:5 1-4 Melbourne
17.9. Argentina - Jižní Afrika 20:36 (6:22) 2:5 0-5 Buenos Aires

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Nový Zéland5302155:114411114
Jižní Afrika5302126:98282014
Austrálie5203128:154-261110
Argentina5203122:165-43109

 

Letní testy 2022 – ženy

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Místo
14.9. Anglie - Wales 73:7 (33:7) 10:1 Bristol
17.9. Fidži - Wahine Maori (NZL) 32:10 (20:10) 6:2 Suva

 

Top 14 2022/2023 3. kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
17.9. Bordeaux-Bègles - Castres
33:12 (11:3) 2:0 4-0 Bordeaux
17.9. Brive - Montpellier
26:31 (20:17) 2:3 1-4 Brive
17.9. Racing 92 - Lyon
32:19 (23:14) 3:3 4-0 La Defense
17.9. Stade Français - Bayonne
26:16 (6:10) 2:1 4-0 Paříž
17.9. La Rochelle - Perpignan
43:8 (26:3) 7:1 5-0 La Rochelle
17.9. Pau -Toulouse
26:16 (19:9) 2:1 4-0 Pau
18.9. Toulon - Clermont 30:29 (20:8) 3:4 4-1 Toulon

Ofenzivní bonus +1 bod: výhra rozdílem 3 a více pětek, defenzivní bonus +1 bod: porážka o 5 a méně bodů

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
La Rochelle (2)330092:51411013
Montpellier (4)320182:7111019
Toulouse (1)320170:5911109
Racing 92 (8)320182:6913008
Stade Français (9)320170:646008
Pau (11)320166:633008
Toulon (10)320178:82-4008
Brive (3)310270:682127
Bordeaux-Bègles (13)310277:6710015
Clermont (7)310280:782015
Lyon (5)310271:82-11015
Castres (6)310261:78-17004
Bayonne (12)310272:91-19004
Perpignan (14)300328:76-48011

Gallagher Premiership 2022/2023 1. kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
17.9. Northampton - London Irish
38:22 (10:0) 4:3 5-0 Northampton
17.9. Bath - Sale Sharks
20:37 (6:23) 2:4 0-5 Bath
17.9. Harlequins - Saracens  27:30 (24:12) 3:4 1-5 Twick. Stoop
17.9. Leicester - Newcastle 36:21 (26:14) 5:3 5-0 Leicester
17.9. Wasps - Bristol 8:23 (5:10) 1:2 0-4 Coventry
18.9. Worcester - Exeter 
21:36 (7:22) 3:6 0-5 Worcester
Volno:   Gloucester

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Sale Sharks (3)220066:42242010
Exeter (6)220060:4119109
Bristol (5)220054:3717109
Leicester (8)210156:4511116
Northampton (10)210160:519116
Harlequins (2)210167:616116
London Irish (1)210167:5215105
Gloucester (4)110027:216105
Saracens (12)110030:273105
Bath (7)200249:68-19011
Wasps (9)200229:50-21011
Newcastle (11)200252:76-24-46101
Worcester (12)200235:81-289000

 

United Rugby Championship 2022/2023 1. kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
16.9. Benetton Treviso - Glasgow Warriors 33:11 (13:6) 4:1 5-0 Treviso
17.9. Zebra Parma - Leinster Rugby 29:33 (10:28) 5:5 2-5 Parma
17.9. Cardiff Rugby - Munster Rugby  20:13 (12:6) 3:1 4-1 Cardiff
17.9. Emirates Lion - Vodacom Bulls 15:31 (8:15) 2:3 0-4 Johannesburg
17.9. Llanelli Scarlets - Swansea Ospreys 23:23 (6:13) 2:2 2-2 Llanelli
17.9. Ulster Rugby - Connacht Rugby 36:10 (14:3) 5:1 5-0 Belfast
17.9. Edinburgh Rugby - Newport Dragons 44:6 (15:6) 7:0 5-0 Edinburgh
  Cell C Sharks - DHL Stormers
3. února 2023       

 

O Autorovi

Redakce

Další články autora

Komentářů: 4

  1. Mikuláš

    Zápas U14 mezi Ostravou a Zlínem skončil 12:36

  2. Honza

    Utkání 124, Dragon – Bystrc 14:14 pětky 2:2

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *