Ragbyový víkend – 37. týden 2020

12. září 2020 (21:56)

Ragbyový víkend

DOMÁCÍ RAGBY

1. LIGA – 3. kolo 12. 9. 2020

Č. Soupeři Výsledek Pětky Body
9 RC Tatra Smíchov - RC Přelouč 37:21 (15:7) 7:3 5-0
10 RC Mountfield Říčany - RC Sparta Praha
18:10 (12:3) 0:1 4-0
11 RC Praga Praha - RC Slavia Praha
odloženo    
12 JIMI RC Vyškov - RC Dragon Brno
69:14 (43:7) 11:2 5-0

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Mountfield Říčany3300104:54502014
JIMI RC Vyškov2201107:46612010
RC Tatra Smíchov220094:35592010
RC Sparta Praha110158:3127105
RC Praga Praha110023:815004
RC Slavia Praha200238:93-55000
RC Přelouč300343:115-72000
RC Dragon Brno200234:119-85000

2. LIGA – 3. kolo 13. 9. 2020

Č. Soupeři Výsledek Pětky Body
43 RC České Budějovice - RC Zlín 26:69 (7:33) 4:11 0-5
44 RC Havířov - RC Šumava Nýrsko
odloženo 17.10.    
45 RK Petrovice - Sokol Mariánské Hory
61:7 (35:0) 9:1  5-0 
Volno RC Bystrc

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
RK Petrovice220092:29632010
Mariánské Hory310264:90-26217
České Budějovice310267:139-72206
RC Zlín110069:2643105
RC Bystrc210150:1733105
Šumava Nýrsko110060:62-2105
RC Havířov200222:61-3900-1

Tabulka po opravě

M ČR žen Rugby XII – 1. kolo 12.-13. 9. 2020

Č. Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body
1 12.9. Spatria – RC Mountfield Říčany odloženo    
2 13.9. Vyškov/Dragon – RK Petrovice 7:67 (7:29) 1:11 0-5

 

U19 Rugby Cup 2020 – 1. kolo 13. 9. 2020

Č. Soupeři Výsledek Pětky
63 RC Mountfield Říčany A - RC Sparta Praha odloženo - covid  
64 RC Zlín – RC Dragon Brno                                            5:46 (0:36) 1:8
65 RC Praga Praha – RC Slavia Praha 7:80 (0:40) 1:12
66 RC Bystrc – RC Tatra Smíchov A 14:34 (0:34) 2:6
67 RC Olomouc - RK Petrovice 22:19 (7:7) 3:3

U16 Rugby Cup 2020 – 1. kolo 12. 9. 2020

Č. Soupeři Výsledek Pětky
89 RC Tatra Smíchov A - RC Mountfield Říčany A  17:48 (?:?) ?:?
90 RC Tatra Smíchov B - RC Mountfield Říčany B  14:40 (0:14) 2:6
91 RC Praga Praha – RC Slavia Praha 22:41 (12:29) 4:7
92 Petrovice/Kralupy – RC Sparta Praha 5:48 (5:29) 1:8
93 Plzeň/AMMOR - Babice/Přelouč 38:83 (19:38) 6:13
94 RC Bystrc – RC Dragon Brno           
69:12 (33:5) 11:2
95 RC Zlín – RC Olomouc
35:53 (20:17) 7:9 

U14 Railreklam Rugby Cup 2020 – 1. kolo 13. 9. 2020

Č. Soupeři Výsledek Pětky
123 RK Petrovice A – RC Sparta Praha 17:15 (0:10) 3:3
124 RK Petrovice B – RC Plzeň/AMMOR 50:5 (22:0) 8:1
125 RC Slavia Praha A – RC Praga Praha A
22:20 (17:5) 4:4
126 RC Slavia Praha B – RC Praga Praha B zrušeno *)  
127 RC Tatra Smíchov A1 – RC Mountfield Říčany A 65:0 (29:0) 11:0
128 RC Tatra Smíchov B1 – RC Mountfield Říčany B  17:26 (5:12) 3:4
129 RC Tatra Smíchov A2 – Rugby Babice A 46:14 (24:7) 8:2
130 RC Tatra Smíchov B2 – Rugby Babice B 24:0 (14:0)  4:0 
131 RC Dragon Brno A – RC Bystrc 31:0 (19:0)   5:0
132 RC Dragon Brno B – RA Brno 106:0 (46:0)  18:0 
133 JIMI RC Vyškov – RC Zlín 0:74 (0:31)  0:12 
134 RC Olomouc – RC Havířov/Mar.Hory 12:64 (7:26)   2:10

*) Praga odvolala své družstvo B ze soutěže pro nedostatek hráčů. 

Pohár 7’s dívky U17 – 1. turnaj Bystrc 12.9.

Jižní Morava - SG Velké Popovice 33:7   Jižní Morava - Severní Morava  22:19
Severní Morava - RC Tatra Smíchov  0:36   Severní Morava - SG Velké Popovice 40:10
SG Velké Popovice - RC Tatra Smíchov 0:54   RC Tatra Smíchov - Jižní Morava 39:0

Pořadí turnaje:
1. RC Tatra Smíchov
2. Jižní Morava
3. Severní Morava
4. SG Velké Popovice

Bez záruky, výsledky převzaty z neoficiálního zdroje.

ZAHRANIČNÍ RAGBY

Gallagher Premiership – 19. kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
8.9. Bristol Bears - Northampton Saints          47:10 (21:3) 7:1 5-0 Bristol
9.9. Exeter Chiefs - Gloucester 35:22 (21:8) 5:3 5-0 Exeter
9.9. Wasps - Leicester Tigers 54:7 (14:7) 8:1 5-0 Coventry
9.9. Sale Sharks - Saracens 24:17 (21:7) 3:2 4-1 Salford
9.9. Bath - Worcester Warriors 40:15 (26:15) 6:2 5-0 Bath
9.9. London Irish       - Harlequins 15:38 (15:10) 2:6 0-5 Twick. Stoop

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Exeter Chiefs191504589:3352549473
Sale Sharks191207490:3041866559
Bristol Bears191216450:388625358
Wasps191008525:434919356
Bath191207435:398375255
Harlequins198110434:487-535342
Northampton198011400:465-655441
Gloucester197012460:45468541
London Irish195113332:538-2065229
Worcester195014298:526-2281627
Leicester195113317:513-1961124
Saracens191207499:38711274-46

Gallagher Premiership – 20. kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
13.9. Wasps - Bristol Bears 59:35 (31:14) 9:5 5-1 Coventry
13.9. Leicester Tigers - Northampton Saints         
28:24 (19:10) 1:3 4-1 Leicester
13.9. London Irish - Worcester Warriors 25:40 (8:7) 4:6 1-5 Twick. Stoop
13.9. Sale Sharks - Bath 
22:37 (7:17) 3:4 0-5 Salford
13.9. Saracens - Exeter Chiefs  40:17 (15:5) 5:3 5-0 Hendon
14.9. Gloucester- Harlequins
15:28 (3:21) 2:3 0-4 Gloucester

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Exeter Chiefs201505606:3752319473
Wasps201208584:46911510361
Bath Rugby201307472:420526260
Sale Sharks201208512:341636559
Bristol Bears201217485:447386359
Harlequins209110462:502-405346
Northampton208012424:493-695542
Gloucester207013475:482-78541
Worcester206014338:551-2132632
London Irish205114578:578-2216230
Leicester206113345:537-1921128
Saracens201307539:40413584-41

Pro 14 – Finále

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Místo
12.9. Leinster - Ulster
27:5 (10:5) 3:1 Dublin

Top 14 2020/2021 – 2. kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
11.9. Pau - Agen 33:23 (17:15) 3:1 4-0 Pau
11.9. Racing 92 - Montpellier 41:17 (19:3) 5:2 5-0 Paříž
12.9. Toulouse - La Rochelle 39:23 (20:10) 3:2 4-0 Toulouse
12.9. Bordeaux-Bègles - Brive 25:20 (14:8) 2:1 4-1 Bordeaux
12.9. Bayonne - Clermont 21:19 (7:5) 3:3 4-1 Bayonne
13.9. Castres - Stade Français 16:22 (13:19) 1:1 1-4 Castres
13.9. Toulon – Lyon 36:14 (15:6) 5:1 5-0 Toulon

Super Rugby AU – kvalifikace o finále proti Brumbies

Dat. Soupeři Výsledek Místo
12.9. Queensland Reds - Melbourne Rebels 25:13(10:10) Brisbane

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Brumbies8602189:147424028
Reds8512215:150652125
Rebels8413194:178160119
Waratahs8404204:189151219
Western Force8008115:253-138033

O Autorovi

Redakce

Další články autora

Komentářů: 2

  1. Radim Hobzík

    Ragby zdar, jen bych prosím chtěl opravit tu poznámku u zápasů U14:
    ) Slavia odvolala své družstvo B ze soutěže pro nedostatek hráčů.

    Nebyla to Slavia, ale Praga, která přihlásila dva týmy do soutěže a na Slavii přijela s devatenácti hráči. Slavia měla na oba zápasy s Pragovkou připravena 35 hráčů.
    Díky
    //Radim

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *