Ragbyový víkend – 36. týden

8. září 2018 (01:46)

Ragbyový víkend

ZAHRANIČNÍ RAGBY

Mistrovství světa U20 - Trophy

Bukurešť (ROM) 28.8. - 9.9.2018

Výsledky skupiny A
28.8. Samoa - Hongkong 41:20
28.8. Namibie - Rumunsko 55:26
1.9. Namibie -  Hongkong 84:10
1.9. Samoa - Rumunsko 31:17
5.9. Rumunsko - Hongkong 33:56
5.9. Samoa - Namibie 41:28
Výsledky skupiny B
28.8. Uruguay - Fidži 34:55
28.8. Portugalsko - Kanada 31:29
1.9. Uruguay - Kanada 27:23
1.9. Portugalsko - Fidži 22:32
5.9. Fidži - Kanada 53:26
5.9. Portugalsko - Uruguay 26:15
Pořadí V R P Skóre BB Body
1. Samoa 3 0 0 113:65 3 15
2. Namibie 2 0 1 167:77 2 10
3. Hongkong 1 0 2 86:158 1 5
4. Rumunsko 0 0 3 76:142 2 2
Pořadí V R P Skóre BB Body
1. Fidži 3 0 0 140:82 3 15
2. Portugalsko 2 0 1 79:76 1 9
3. Uruguay 1 0 2 76:104 2 6
4. Kanada 0 0 3 78:111 2 2
O umístění 9.9.2018
O 7. místo Rumunsko - Kanada 14:71 (7:40)
O 5. místo Hongkong - Uruguay 17:78 (0:43)
O 3. místo Namibie - Portugalsko 36:67 (7:36
O 1. místo Samoa - Fidži 8:58 (3:22)

Rugby Championship 

3.kolo
8.9. Nový Zéland - Argentina 46:24 (18:7) P 6:3 Nelson
8.9. Austrálie - Jižní Afrika 23:18 (17:18) P 2:2 Brisbane

2018 Men 7′s Grand Prix Series V2

Łodź (PL) 8. - 9.9.

Výsledky skupiny A
Gruzie - Francie 5:7
Anglie - Švédsko 22:5
Anglie - Francie 17:14
Gruzie - Švédsko 14:19
Anglie - Gruzie 17:19
Francie - Švédsko 7:17
Výsledky skupiny C
Portugalsko - Španělsko 14:15
Irsko - Itálie 19:7
Irsko - Španělsko 17:7
Portugalsko - Itálie 19:5
Irsko - Portugalsko 35:12
Španělsko - Itálie 24:12
Výsledky skupiny B
Wales - Německo 12:24
Rusko - Polsko 19:5
Rusko - Německo 15:14
Wales - Polsko 14:10
Rusko - Wales 33:7
Německo - Polsko 10:12
Výsledky čtvrtfinále Plate a Cup
Anglie - Portugalsko 7:19
Rusko - Francie 21:24
Irsko - Švédsko 47:5
Německo - Španělsko 14:7
Semifinále Challenge Trophy (Bowl) o 9.-12. místo
Polsko - Itálie 7:17
Gruzie - Wales 28:5
Semifinále Plate o 5. - 8. místo
Anglie - Španělsko 24:26
Rusko - Švédsko 26:7
Semifinále Cup o 1. - 4. místo
Portugalsko - Německo 7:14
Francie - Irsko 0:42
Finále Challenge Trophy (Bowl) o 9. a 11. místo
O 11.místo Polsko - Wales 10:14
O  9.místo Itálie - Gruzie 12:31
Finále Plate o 5. a 7. místo
O 7.místo Anglie - Švédsko 29:24
O 5.místo Španělsko - Rusko 17:26
Finále Cup o 1. a 3. místo
O 3.místo Portugalsko - Francie 26:14
O 1.místo Německo - Irsko 5:35

PořadíMoskvaMarcoussisExeterŁódźBody
Irsko2020162076
Německo181861860
Rusko1214181256
Anglie101620854
Portugalsko612141648
Francie141081446
Itálie1683330
Wales4612224
Španělsko8241024
Gruzie2310419
Švédsko311611
Polsko14218

DOMÁCÍ  RAGBY

Pokud v přehledu nejsou uvedeny některé výsledky, je to proto, že organizátor v rozporu s nařízením STK nezaslal zápis z utkání.

Extraliga

11. kolo 8.9.2018
  Skóre
Dragon - Slavia 27:15 (19:10) 4:2 5-0
Říčany - Sparta 8:32 (3:13) 1:4 0-5
Tatra - Praga 36:28 (19:7) 5:4 5-1
Volno JIMI RC Vyškov
Tabulka

Pohár Nadějí

11. kolo 8.9.2018
  Skóre
Dragon - Slavia 26:34(12:12) 4:6 1-5
Říčany - Sparta 26:29(19:0) 4:5 2-5
Tatra - Praga 17:31(0:14) 3:5 0-5
Volno JIMI RC Vyškov

Tabulka

Národní liga

1. kolo 9.9.2018
  Skóre P B
Zlín - Petrovice 78:5 (43:5) 10:1 5-0
Přelouč - M.Hory 84:14 (38:14) 14:2 5-0

Tabulka

2. liga

1. kolo 9.9.2018
  Skóre P B
Iuridica - Rakovník 67:12 (31:12) 11:2 5-0
Nýrsko - K.Vary odloženo    

Tabulka

Ženy – soutěž XV

1. kolo 9.9.2018
Vyškov VyDra - Spatria 15:29 (5:17) P 3:5 B 0-5
Petrovice Petrovice Royal - České Tatrany 48:0 (29:0) P 8:0 B 5-0

Celostátní soutěž U14

1. kolo 9.9.2018
RC Bystrc - RC Mountfield Říčany A 0:14 (0:0) P 0:2
RK Petrovice - RC Tatra Smíchov A 12:29 (0:12) P 2:5

Oblastní soutěž U14 Čechy

1. kolo 9.9.2018
Babice - Slavia 20:17 (10:5) P 4:3
Rakovník - Říčany B 0:119 (0:62) P 0:20
Sparta - Tatra B  

Oblastní soutěž U14 Morava

1. kolo 9.9.2018
RC Zlín -RC Vyškov 70:26 (34:7) P 12:4
Olomouc - Dragon Brno 29:5 (17:0) P 5:1

O Autorovi

Redakce

Další články autora

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *