Ragbyový víkend – 36. týden 2021

11. září 2021 (19:05)

Ragbyový víkend

DOMÁCÍ RAGBY

Extraliga 2021 – 2. kolo 11. 9. 2021

Číslo Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
05 JIMI RC Vyškov - RC Přelouč 72:21 (24:14) 12:2 5-0 Vyškov
06 RC Praga Praha - RC Dragon Brno 49:5 (22:0) 9:1 5-0 Praha
07 RC Mountfield Říčany - RC Slavia Praha
85:0 (36:0) 12:0 5-0 Říčany
08 RC Tatra Smíchov - RC Sparta Praha 39:22 (24:12) 5:3 5-0 Praha

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
RC Mountfield Říčany (3)2200116:111052010
JIMI RC Vyškov (2)2200121:45762010
RC Tatra Smíchov (4)220064:4024109
RC Praga Praha (7)210173:5419105
RC Sparta Praha (1)210157:4710115
RC Slavia Praha (5)200218:110-92011
RC Dragon Brno (6)200216:80-64000
RC Přelouč (7)200229:107-78000

1. liga 2021 – 2. kolo 12. 9. 2021

Číslo Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
33 RK Petrovice - RC Mountfield Říčany B 57:19 (36:12) 9:3 5-0 Petrovice
34 České Budějovice - PRAK *)
21:5 (0:5) 3:1 4-0 Č. Budějovice
35 RC Bystrc - RC Havířov 27:15 (27:10) 5:2 5-0 Bystrc
36 RC Zlín - Mariánské Hory
34:11 (10:8) 4:1 5-0 Zlín
Volno: Šumava Nýrsko 

*) PRAK = společenství Plzeň - Rakovník - Kralupy nad Vltavou

Skupina Čechy

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
RK Petrovice110057:1938105
Mountfield Říčany B (1)210182:6220105
Šumava Nýrsko (2)110034:268105
České Budějovice (3)210147:398105
PRAK (4)200210:84-74000

Skupina Morava

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
RC Zlín (1)220056:3026109
RC Bystrc (4)210135:269106
Mariánské Hory (2)210122:42-20004
RC Havířov (3)200234:49-15011

.

U19 Rugby liga XV 2021 – 1. kolo

Číslo Datum Soupeři Výsledek Pětky Místo
100 12.9. RK Petrovice - RC Mountfield Říčany B 12:54 (0:19) 2:8 Petrovice
101 12.9. RC Tatra Smíchov - RC Sparta Praha 33:21 (12:14) 5:3 Praha
102 12.9. RC Olomouc - RC Praga Praha 41:14 (34:0) 6:2 Olomouc
103 12.9. RC Dragon Brno - RC Bystrc 12:24 (0:7) 2:4 Brno
104 12.9. Mariánské Hory - RC Slavia Praha 19:20 (5:10) 3:4 Ostrava

Nesoutěžní utkání, týmy hrají nestejný počet utkání, tabulka soutěže se nevede

U16 Rugby liga XV 2021 – 1. kolo

Číslo Datum Soupeři Výsledek Pětky Místo
135 11.9. RC Mountfield Říčany A - RC Slavia Praha 26:17 (14:12) 4:3 Říčany
136 11.9. RC Tatra Smíchov A - RC Dragon Brno 49:12 (17:0) 9:2 Praha
137 11.9. RC Sparta Praha - RC Bystrc 26:10 (19:0) 4:1 Praha
138 12.9. Zlín/Olomouc - RC Praga Praha 17:33 (17:5) 3:5 Olomouc
139 11.9. RC Mountfield Říčany B - RK Petrovice 73:0 (33:0) 11:0 Říčany
140 11.9. RC Tatra Smíchov B - AMMOR 36:36 (12:12) 6:6 Praha
141 11.9. Babice/Přelouč - RA Olymp Praha 44:10 (15:0) 8:2 Přelouč

Nesoutěžní utkání, týmy hrají nestejný počet utkání, tabulka soutěže se nevede

U14 Rugby liga XV 2021 – 1. kolo

Číslo Datum Soupeři Výsledek Pětky Místo
135 12.9. RC Tatra Smíchov A - RC Mountfield Říčany A 43:14 (19:7) 7:2 Praha
136 129. RC Tatra Smíchov B - RC Mountfield Říčany B 75:7 (21:0) 11:1 Praha
137 12.9. RC Slavia Praha A - RK Petrovice 5:38 *)   Praha
138 12.9. RC Sparta Praha - RC Praga Praha 33:12 (7:0) 5:2 Praha
139 12.9. AMMOR - Rugby Babice 44:43 (24:24) 8:7 Plzeň
140 12.9. RC Bystrc - RC Dragon Brno 10:36 (5:12) 2:6 Bystrc
141 12.9. Mariánské Hory - JIMI RC Vyškov 7:57 (7:31) 1:9 Ostrava
Volno: RA Brno, RC Slavia Praha B, RC Olomouc

Nesoutěžní utkání, týmy mají nestejný počet utkání, tabulka soutěže se nevede

*) neoficiálně - zápis nedoručen STK

Dívky U15/U17 – Turnaj RC Brno Bystrc 11. 9. 2021

Výsledky turnaje budou zveřejněny jen za předpokladu, že je pořadatel zašle STK.

.

ZAHRANIČNÍ RAGBY

Kvalifikace RWC 2023 Amerika – 2. utkání

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Místo
11.9. USA - Kanada 
38:16 (25:9) 6:1 Glendale

Celkovým skóre 59:50 postupují USA do další fáze, ve které se 2. a 9. října střetnou s Uruguayí. Vítěz tohoto duelu postoupí přímo na mistrovství světa 2023. Kanada a Chile budou hrát rovněž 2. a 9. října o další postupovou šanci. Dostanou ji v červenci 2022 s poraženým zápasu USA v. Uruguay. Pro vítěze to ale ještě nebude znamenat postup na MS, projde jen do baráže s třetím týmem z mistrovství Evropy, poraženým z play-off zóny Asie/Pacifik a finalisty Rugby Africa Cup a bude soutěžit o jediné postupové místo na MS 2023.

Kvalifikace Women´s RWC 2021 Evropa – 1.kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Místo
13.9. Skotsko - Itálie     Parma
13.9. Španělsko - Irsko     Parma

 

Rugby Championship 2021 3. kolo

Datum Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
12.9. Nový Zéland - Argentina 39:0 (22:0) 5:0 5-0 Gold Coast
12.9. Jižní Afrika - Austrálie 26:28 (11:19) 3:1 1-4 Gold Coast

PořadíZVRPSkóre+/-+3p-7bBody
Nový Zéland (2)3300134:43913015
Jižní Afrika (1)320187:50371110
Austrálie (3)310271:121-50004
Argentina (4)300322:100-78000

Top 14 Francie 2. kolo

Datum Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
11.9. Clermont - Castres 30:34 (20:18) 3:3 1-4 Clermont
11.9. Montpellier - Brive 39:17 (32:5) 5:3 4-0 Montpellier
11.9. Pau - Lyon 21:17 (9:11) 0:1 4-1 Pau
11.9. Perpignan - Biarritz 33:20 (16:10) 3:2 4-0 Perpignan
11.9. Bordeaux-Bègles - Stade Français 37:10 (6:0) 5:1 5-0 Bordeaux
11.9. Racing 92 - La Rochelle 23:10 (7:3) 2:1 4-0 Paříž
12.9. Toulouse - Toulon 41:10 (20:3) 6:1 5-0 Toulouse

Ofenzivní bonus +1 bod za vítězství rozdílem 3 a více položení oproti soupeři, defenzivní bonus +1 bod za porážku rozdílem 5 nebo méně bodů.

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Toulouse (6)220061:2635109
Racing 92 (2)220059:3128008
Castres (5)220050:428008
Montpellier (8)211063:4122006
Bordeaux-Bègles (12)210152:3715105
Lyon (4)210145:405015
Pau (10)210133:330015
Brive (1)210153:54-1105
Biarritz (3)210147:48-1014
Perpignan (14)210148:56-8014
Toulon (7)201134:65-31002
Clermont (11)200249:62-13011
La Rochelle (9)200226:43-17011
Stade Français (13)2500231:73-42000

Mistrovství Ruska 2021-2022 5. kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
10.9. Rostov na Donu - Strela Kazaň 
10:48 (0:12) 1:8 0-5 Rostov n/D
10.9. Slava Moskva - Metallurg Novokuzněck
22:13 (10:3) 3:1 4-0 Moskva
12.9. Krasnyj Jar Krasnojarsk - Jenisej Krasnojarsk
24:38 (7:17) 4:6 1-5 Krasnojarsk
12.9. VVA Monino  - Lokomotiv Penza
10:28 (10:13) 2:3 0-4 Monino
12.9. CSKA Moskva - Dynamo Moskva
28:7 (18:7) 3:2 4-0 Moskva

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Jenisej-STM Krasnojarsk (1)6600236:951413027
Strela Kazaň (3)6501157:83742123
VVA Monino (2)6402210:1001103020
Slava Moskva (4)6402140:102381018
Lokomotiv Penza (5)6303234:991352317
CSKA Moskva (7)6303122:79432115
Metallurg Novokuzněck (6)6303122:126-41114
Krasnyj Jar Krasnojarsk (8)6105103:160-57127
Dynamo Moskva (9)610598:267-169004
Rostov na Donu (10)600635:346-311000

O Autorovi

Redakce

Další články autora

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *