Ragbyový víkend – 35. týden

1. září 2018 (19:07)

Ragbyový víkend

RAGBY V ZAHRANIČÍ

Rugby Europe - Grand Prix Series - ženy 2.kolo

Kazaň (RU) 1.- 2.9.2018

Výsledky skupiny A
Francie - Německo 22:0
Belgie - Španělsko 12:0
Francie - Španělsko 17:5
Belgie - Německo 40:0
Francie - Belgie 17:14
Španělsko - Německo 26:0
Výsledky skupiny C
Irsko - Polsko 14:17
Anglie - Itálie 17:17
Irsko - Itálie 12:7
Anglie - Polsko 14:24
Irsko - Anglie 27:0
Itálie - Polsko 19:14
Výsledky skupiny B
Wales - Skotsko 14:29
Rusko - Portugalsko 38:0
Wales - Portugalsko 26:12
Rusko - Skotsko 47:0
Skotsko - Portugalsko 21:10
Rusko - Wales 41:7
Výsledky čtvrtfinále Plate a Cup
Francie - Španělsko 31:0
Rusko - Itálie 37:0
Polsko - Belgie 22:12
Skotsko - Irsko 17:15
Semifinále Bowl
Wales - Německo 40:7
Anglie - Portugalsko 57:0
Semifinále Plate
Španělsko - Irsko 5:14
Itálie - Belgie 17:7
Semifinále Cup
Francie - Skotsko 24:22
Rusko - Polsko 39:0
Finále Bowl o 9. a 11. místo
O 11. místo Německo - Portugalsko 10:0
O  9. místo Wales - Anglie 12:5
Finále Plate o 5. a 7. místo
O 7. místo Španělsko - Belgie 5:12
O 5. místo Irsko - Itálie 28:10
Finále Cup o 1. a 3. místo
O 3. místo Skotsko - Polsko 19:12
O 1. místo Francie - Rusko 5:34

PořadíMarcoussisKazaňBody
Rusko182038
Francie201838
Irsko161228
Skotsko61622
Belgie10818
Anglie14317
Polsko31417
Wales12416
Itálie41014
Španělsko8614
Německo123
Portugalsko213

Německo a Portugalsko sestupují do soutěže Trophy

Rugby Europe U18 men′s 7′s Trophy

Esztergom (HU) 1.-2.9.2018

Výsledky skupiny A
Bulharsko - Lotyšsko 5:32
Turecko - Maďarsko 27:0
Bulharsko - Turecko 5:29
Slovensko - Maďarsko 5:19
Lotyšsko - Turecko 26:5
Slovensko - Bulharsko  0:17
Maďarsko - Bulharsko  40:0
Lotyšsko - Slovensko 19:5
Turecko - Slovensko 28:0
Maďarsko - Lotyšsko  10:12
Výsledky skupiny C
Chorvatsko - Slovinsko 19:12
Monako - Izrael 0:38
Monako - Chorvatsko 7:12
Izrael - Chorvatsko 10:5
Slovinsko - Monako 12:31
Izrael - Slovinsko 27:0
Výsledky skupiny B
Česko - Švýcarsko 12:22
Srbsko - Dánsko 12:0
Česko - Srbsko 38:12
Moldavsko - Dánsko 5:47
Švýcarsko - Srbsko 17:0
Moldavsko - Česko 5:38
Dánsko - Česko 5:45
Švýcarsko - Moldavsko 57:0
Srbsko - Moldavsko 19:5
Dánsko - Švýcarsko 0:29
Finále o 13.místo
Slovensko - Moldavsko 17:12
Semifinále Bowl o 9. - 12. místo
Slovinsko - Dánsko 14:22
Monako - Bulharsko 38:7
Semifinále Plate o 5. - 8. místo
Turecko - Srbsko 22:28
Chorvatsko - Maďarsko 17:22
Semifinále Cup o 1. - 4. místo
Izrael - Česko 0:10
Švýcarsko - Lotyšsko 45:5
Finále Bowl o 9. a 11. místo
O 11. místo Slovinsko - Bulharsko 31:0
O  9. místo Dánsko - Monako 17:26
Finále Plate o 5. a 7. místo
O 7. místo Turecko - Chorvatsko 14:31
O 5. místo Srbsko - Maďarsko 21:17
Finále Cup o 1. a 3. místo
O 3. místo Izrael - Lotyšsko 26:0
O 1. místo Česko - Švýcarsko 17:19
Pořadí:

1. Švýcarsko, 2. Česko, 3. Izrael, 4. Lotyšsko, 5. Srbsko, 6. Maďarsko, 7. Chorvatsko, 8. Turecko, 9. Monako, 10. Dánsko, 11. Slovinsko, 12. Bulharsko, 13. Slovensko, 14. Moldavsko

DOMÁCÍ RAGBY

Přátelské mezinárodní utkání
Česko - USA South 24:10 (11:0) P 2:1

 

Národní liga - 1.kolo (předehrávka)
RC Havířov - RC České Budějovice 31:14 (12:7) P 5:2 B 5-0

O Autorovi

Redakce

Další články autora

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *