Ragbyový víkend – 35. týden 2020

28. srpna 2020 (23:30)

Ragbyový víkend

DOMÁCÍ RAGBY

1. LIGA – 2. kolo 29. 8. 2020

Č. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
5 RC Přelouč - JIMI RC Vyškov 9:30 (9:13) 0:5 0-5 Přelouč
6 Dragon Brno - RC Praga
odloženo      
7 Slavia Praha - Mountfield Říčany  odloženo      
8 Sparta Praha - Tatra Smíchov
odloženo      

Utkání 6, 7 a 8 jsou odložena na náhradní termín kvůli karanténě hráčů

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
RC Tatra Smíchov110057:1443105
RC Sparta Praha110048:1335105
Mountfield Říčany110050:2030105
JIMI RC Vyškov210138:326105
RC Praga110023:815004
RC Dragon Brno100120:50-30000
RC Slavia Praha100114:57-43000
RC Přelouč200222:78-56000

2. LIGA – 2. kolo – 30. 8. 2020

Č. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
40 Mariánské Hory - RC Havířov
30:0 kont.*)   5:-1 Ostrava
41 Šumava Nýrsko - České Budějovice 43:12 (15:12) 6:2 5-0 Nýrsko
42 RC Zlín - RC Brno Bystrc odloženo **)      
  Volno RK Petrovice

*) Osmi hráčům Havířova prošla platnost lékařské prohlídky 28. 8 . 2020

**) odloženo kvůli výskytu covid-19 v týmu RC Bystrc

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Mariánské Hory210157:2928217
RC Bystrc110050:1733105
RK Petrovice110031:229105
Šumava Nýrsko210160:62-2105
České Budějovice210141:70-29105
RC Zlín000000:000000
RC Havířov200222:61-3900-1

ZAHRANIČNÍ RAGBY

Gallagher Premiership – 16. kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
25.8. Wasps - Sale Sharks
11:20 (6:9) 1:1 0-4 Coventry
25.8. Bristol - Exeter  22:25 (3:15) 3:3 1-4 Bristol
26.8. Leicester - London Irish
13:7 (10:0) 1:1 4-1 Leicester
26.8. Saracens - Gloucester
36:20 (14:10) 5:3 5-0 Hendon
26.8. Worcester - Harlequins 
29:14 (26:0) 4:2 5-0 Worcester
26.8. Northampton - Bath 
3:18 (3:3) 0:2 0-4 Northampton

Gallagher Premiership – 17. kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
29.8. Sale Sharks - Bristol 
40:7 (26:7) 6:1 5-0 Salford
30.8. Harlequins - Northampton 
30:17 (18:14) 4:2 5-0 Twick.Stoop
30.8. Exeter - Worcester
59:7 (38:0) 9:1 5-0 Exeter
30.8. Gloucester - Leicester
46:30 (36:13) 7:3 5-0 Gloucester
31.8. London Irish - Saracens
12:40 (12:26) 2:6 0-5 Twick.Stoop
31.8. Bath - Wasps 
23:27 (13:13) 2:3 1-4 Bath

Super Rugby AU – 9. kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
28.8. Brumbies (1) - Western Force (5)
31:14 (10:7) 5:2 5-0 Canberra
29.8. Waratahs (3) - Rebels (4)
38:32 (17:10) 5:4 4-0 Sydney
Volno  Reds (2)

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Brumbies7601182:121614028
Reds7412189:143462121
Waratahs8404204:189151219
Rebels7313160:148120115
Western Force700785:219-134022

9. kolo Sázkové ligy – Rusko

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
28.8. CSKA Moskva - Slava Moskva
16:28 (6:14) 2:4 0-5 Moskva
28.8. Krasnyj Jar - Lokomotiv Penza
19:7 (19:0) 3:1 4-0 Krasnojarsk
28.8. Bulava Taganrog - Bogatyri Krasnodar  31:27 (14:10) 4:4 5-2 Taganrog
27.8. VVA Podmoskovje - Strela Kazaň 
32:26 (19:7) 4:4 5-2 Monino
27.8. Jenisej STM - Metalurg 
14:5 (14:5) 2:1 4-0 Krasnojarsk

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Lokomotiv Penza9800268:1151533035
Krasnyj Jar Krasnojarsk9711202:120824134
Jenisej-STM Krasnojarsk9702245:1451004031
VVA Podmoskovje Monino9603313:1551583330
Metalurg Novokuzněck9513164:141232024
Strela Kazaň9405303:1711323322
Slava Moskva9405225:218-52220
Bulava Taganrog9207135:312-177008
CSKA Moskva9108120:265-145116
Bogatyri Krasnodar900984:417-333011

O Autorovi

Redakce

Další články autora

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *