Ragbyový víkend – 35. týden

31. srpna 2019 (10:39)

Ragbyový víkend

ZAHRANIČNÍ RAGBY

Testy před RWC 2019 – muži

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Místo
27.8. Gruzie - Southern Kings 24:20 (5:17) 4:2 Tbilisi
27.8. Rusko - Jersey Reds 22:35 (12:28) 4:5 Moskva
30.8. Francie - Itálie 47:19 (19:7) 7:3 Paříž
30.8. Kanada - BC All Stars 45:13 (17:13) 6:1 Langford
30.8. Uruguay - Brazílie 43:5 (24:0) 7:1 Montevideo
31.8. NZ Heartland XV - Samoa 19:36 (14:15) 3:6 Auckland
31.8. Fidži - Tonga 29:19 (17:12) 5:3 Auckland
31.8. Wales - Irsko 17:22 (3:15) 2:3 Cardiff
31.8. Namibie - Southern Kings 28:22 (7:22) 4:3 Windhoek
31.8. Gruzie - Skotsko 10:44 (3:23) 1:5 Tbilisi

Southern Kings (Jižní Afika) - bývalý tým Super Rugby nyní Guinness Pro14

Jersey Reds (ostrov Jersey - Normanské ostrovy) - účastník anglické National League 1

BC All Stars - British Colombia - výběr provincie Britská Kolumbie 

NZ Heartland XV - reprezentační tým nejnižší úrovně složený z hráčů nižších novozélandských soutěží

.

Europe 7´s U18 Girls Championship – 31.8.-1.9.2019 Jarocin (Polsko)

Skupina A
Francie - Česko
45:0
Portugalsko - Německo 7:15
Portugalsko - Česko 12:21
Francie - Německo 45:0
Německo - Česko 21:22
Francie - Portugalsko
53:0
Skupina C
Irsko - Gruzie 52:0
Skotsko - Lotyšsko 48:5
Skotsko - Gruzie 53:0
Irsko - Lotyšsko 34:5
Lotyšsko - Gruzie 5:21
Irsko - Skotsko 12:24
Skupina B
Anglie - Ukrajina 41:0
Wales - Belgie 24:12
Wales - Ukrajina 41:0
Anglie - Belgie 43:0
Belgie - Ukrajina 10:5
Anglie - Wales 48:0
Skupina D
Španělsko - Švédsko 36:0
Rusko - Polsko 45:5
Rusko - Švédsko 45:0
Španělsko - Polsko 29:0
Rusko - Španělsko 17:10
Švédsko - Polsko 0:19

Europe 7´s U18 Girls Championship – finálová část 1.9.2019

CHALLENGE TROPHY QUARTER-FINALS
25 Německo - Švédsko 15:17
26 Gruzie - Ukrajina 0:34
27 Polsko - Portugalsko 7:24
28 Belgie - Lotyšsko 34:5
CUP QUARTER-FINALS
29 Francie - Španělsko 33:5
30 Skotsko - Wales 19:22
31 Rusko - Česko 24:19
32 Anglie - Irsko 22:7
13th to 16th PLACE SEMI-FINALS
33 Německo - Gruzie 34:0
34 Polsko - Lotyšsko 50:7
CHALLENGE TROPHY SEMI-FINALS
35 Švédsko -Ukrajina 0:7
36 Portugalsko - Belgie 5:12
5th to 8th PLACE SEMI-FINALS
37 Španělsko - Skotsko 0:14
38 Česko - Irsko 10:29
CUP SEMI-FINALS
39 Francie - Wales 50:0
40 Rusko - Anglie 5:12
13th to 16th RANKING GAMES
41  O 15. místo  Gruzie - Lotyšsko 15:10
42 O 13. místo   Německo - Polsko 15:0
11th PLACE and CHALLENGE TROPHY FINAL
43  O 11. místo  Švédsko - Portugalsko 5:10
44 O   9. místo  Ukrajina -Belgie 5:29
5th to 8th RANKING GAMES
45  O 7. místo  Španělsko - Česko 19:26
46 O  5. místo  Skotsko - Irsko 7:21
CUP FINALS
47 O 3. místo  Wales - Rusko 12:19
48 O 1. místo  Francie - Anglie 29:10

Europe 7´s U18 Girls Championship Jarocin – konečné pořadí

 Pořadí turnaje: 1. FRANCIE, 2. Anglie, 3. Rusko, 4. Wales, 5. Irsko, 6. Skotsko, 7. Česko, 8. Španělsko, 9. Belgie, 10. Ukrajina, 11. Portugalsko, 12. Švédsko, 13. Německo, 14. Polsko, 15. Gruzie, 16. Lotyšsko

DOMÁCÍ RAGBY

1. liga mužů Top 6 – 5. kolo 31.8.2019

Č. utk. Soupeři Výsledek Pětky Body
41 RC Mountfield Říčany - RC Dragon Brno 41:6 (19:6) 7:0 5-0
42  RC Tatra Smíchov - RC Praga Praha 38:26 (26:7) 6:4  5-1 
43 JIMI RC Vyškov - RC Sparta Praha
7:44 (0:17) 1:5  0-5 

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bbonusBody
RC Sparta Praha5500200:58142401034
RC Tatra Smíchov5311222:1319140422
RC Praga Praha5203140:145-531820
Mountfield Říčany5212126:992711618
JIMI RC Vyškov520384:220-13620212
RC Dragon Brno5005109:225-1162204

2. liga mužů – dohrávka 1. kola 1.9.2019

Č. utk. Soupeři Výsledek Pětky Body
93  RC Přelouč - RC Havířov 66:19 (38:7) 10:3  5-0 

 

Český pohár 7´s muži – Bystrc 1.9.2019

Neobdržíme-li výsledky bezprostředně po turnaji, budou zveřejněny v pondělí nebo v úterý

O Autorovi

Redakce

Další články autora

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *