Ragbyový víkend – 34. týden 2021

28. srpna 2021 (13:00)

Ragbyový víkend

DOMÁCÍ RAGBY

Extraliga 2021 – 1. kolo 28. 8. 2021

Číslo Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
01 RC Přelouč - RC Sparta Praha 8:35 (8:21) 1:5 0-5 Přelouč
02 RC Slavia Praha - RC Tatra Smíchov 18:25 (18:10) 2:3 1-4 Praha
03 RC Dragon Brno - RC Mountfield Říčany 11:31 (6:10) 1:4 0-5 Brno
04 JIMI RC Vyškov - RC Praga Praha 49:24 (21:17) 7:3 0-5 Vyškov

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
RC Sparta Praha110035:827105
JIMI RC Vyškov110049:2425105
RC Mountfield Říčany110031:1120105
RC Tatra Smíchov110025:187004
RC Slavia Praha100118:25-7011
RC Dragon Brno100111:31-20000
RC Praga Praha100124:49-25000
RC Přelouč10018:35-27000

1. liga 2021 – 1. kolo 29. 8. 2021

Číslo Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
29 PRAK *) - RC Mountfield Říčany B 5:63 (5:24) 1:11 0-5 Kralupy n/V
30 Šumava Nýrsko - České Budějovice 34:26 (17:7) 5:4 5-1 Nýrsko
31 Mariánské Hory - RC Bystrc 11:8 (3:5) 1:1 4-1 Ostrava
32 RC Havířov - RC Zlín 19:22 (12:5) 3:3 1-4 Havířov

*) PRAK = společenství Plzeň - Rakovník - Kralupy nad Vltavou

Skupina Čechy

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Mountfield Říčany B110063:558105
Šumava Nýrsko110034:268105
České Budějovice100126:34-8101
PRAK10015:63-58000
RK Petrovice000000:0000000

Skupina Morava

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
RC Zlín110022:193004
Mariánské Hory110011:83004
RC Havířov100119:22-3011
RC Bystrc10018:11-3011

Ženy – Pohár 7′s 2021 Přelouč 29. 8. 2021

Skupina A
 
Skupina B
RC Tatra Smíchov A - RC Přelouč 40:0   RK Petrovice - Severní Morava 19:12
RU Donau Wien - RC Sparta Praha 34:5   RC Mountfield Říčany - RC Dragon Brno 17:17
RU Donau Wien - RC Přelouč 41:0   RC Mountfield Říčany - Severní Morava 22:21
RC Tatra Smíchov A - RC Sparta Praha 12:14   RK Petrovice - RC Dragon Brno 29:14
RC Sparta Praha - RC Přelouč 41:0   RC Dragon Brno - Severní Morava 15:35
RC Tatra Smíchov A - RU Donau Wien 10:38   RK Petrovice - RC Mountfield Říčany 36:7

 

Finále
O 7. místo RC Přelouč - RC Dragon Brno 10:35
O 5. místo Severní Morava - RC Tatra Smíchov A  7:31
O 3. místo RC Sparta Praha - RC Mountfield Říčany 31:7
O 4. místo RK Petrovice - RU Donau Wien 10:34

 

Veteráni: Memoriál Miloše Dobrého – Olomouc 28. 8. 2021

OB Olomouc - Moravskoslezští Orli 2:2   1. Moravskoslezští Orli  5
OB Havířov - OB Olomouc 2:2   2. OB Olomouc 4
Moravskoslezští Orli - OB Havířov 4:2   3. OB Havířov 3

ZAHRANIČNÍ RAGBY

Play-off o závěrečný kvalifikační turnaj o postup na WRWC 2021

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Místo
25.8. Keňa - Kolumbie 15:16 (7:11 2:2 Nairobi

 

Mistrovství Ruska 2021-2022 5. kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
27.8. CSKA Moskva - Krasnyj Jar Krasnojarsk
27:6 (12:6) 5:0 5-0  Moskva
28.8. Lokomotiv Penza - Strela Kazaň 
12:15 (7:0) 2:2 1-4 Penza
29.8. Jenisej Krasnojarsk - VVA Monino
22:21 (12:6) 3:2 4-1 Krasnojarsk
30.8. Rostov na Donu - Slava Moskva
6:43 (6:26) 0:7 0-5 Rostov n/D
5.9. Dynamo Moskva - Metallurg Novokuzněck       Moskva

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Jenisej-STM Krasnojarsk (2)5500198:711272022
VVA Monino (1)5401200:721283120
Strela Kazaň (3)5401109:73361118
Slava Moskva (6)5302118:89292317
Lokomotiv Penza (4)5203206:891172113
CSKA Moskva (8)520394:72220111
Metallurg Novokuzněck (5)420272:79-7109
Krasnyj Jar Krasnojarsk (8)510479:122-43015
Dynamo Moskva (9)410366:202-136004
Rostov na Donu (10)500525:273-248000

O Autorovi

Redakce

Další články autora

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *