Ragbyový víkend – 28. týden

13. července 2019 (16:09)

Ragbyový víkend

ZAHRANIČNÍ RAGBY

2019 Men 7´s Olympic Qualifier 13-14.7.2019 Colomiers (Francie)

Vítěz turnaje se kvalifikuje přímo na olympijské hry v Tokiu 2020. Týmy, které se umístí na 2. a 3. místě, budou hrát v roce 2020 barážový turnaj o jedno postupové místo na OH.

 

Skupina A
Francie - Maďarsko 42:0
Portugalsko - Itálie 12:19
Francie - Itálie 34:10
Portugalsko -Maďarsko 47:0
Itálie - Maďarsko 38:0
Francie - Portugalsko 10:5
Skupina C
Anglie - Litva 40:0
Německo - Gruzie 33:7
Anglie - Gruzie 24:7
Německo - Litva 24:19
Gruzie - Litva 38:0
Anglie - Německo 33:7
Skupina B
Irsko - Ukrajina 41:0
Španělsko - Rusko 47:0
Irsko - Rusko 52:14
Španělsko - Ukrajina 40:5
Rusko - Ukrajina 40:7
Irsko - Španělsko 17:17

2019 Men 7´s Olympic Qualifier – finálová část 14.7.2019

Čtvrtfinále Cup a Plate
19 Francie - Gruzie 28:0
20 Španělsko - Portugalsko 5:14
21 Anglie - Itálie 35:0
22 Irsko - Německo 21:0
Semifinále Cup
27 Francie - Irsko 19:12
28 Portugalsko - Anglie 12:29
Finále Cup
33 o 3. místo  Irsko - Portugalsko 26:10
34 o 1. místo  Francie - Anglie 7:31
Semifinále Bowl o 9.-12.místo
23 Rusko - Maďarsko 31:5
24 Litva - Ukrajina 14:0
Finále Bowl o 9.-12.místo
29 o 11. místo  Maďarsko - Ukrajina 12:29
30 o  9. místo  Rusko - Litva 29:24
Semifinále Plate o 5.-8.místo
25 Gruzie - Německo 0:19
26 Španělsko - Itálie 47:7
Finále Plate o 5.-8.místo
31  o 7. místo  Gruzie -Itálie 19:21
32 o 5. místo   Německo - Španělsko
19:21

2019 Men 7´s Olympic Qualifier – konečné pořadí

 1. Anglie, 2. Francie, 3. Irsko, 4. Portugalsko, 5. Španělsko, 6. Německo, 7. Itálie, 8. Gruzie, 9. Rusko, 10. Litva, 11. Ukrajina, 12. Maďarsko

2019 Women 7´s Olympic Qualifier 13-14.7.2019 Kazaň (Rusko)

Vítěz turnaje se kvalifikuje přímo na olympijské hry v Tokiu 2020. Týmy, které se umístí na 2. a 3. místě, budou hrát v roce 2020 barážový turnaj o jedno postupové místo na OH.

 

Skupina A
Francie - Moldavsko 54:0
Polsko - Itálie 29:10
Francie - Itálie 40:0
Polsko - Moldavsko 33:5
Itálie - Moldavsko 38:0
Francie - Polsko 31:5
Skupina C
Španělsko - Česko 35:7
Irsko - Rumunsko 48:0
Španělsko - Rumunsko 35:0
Irsko - Česko 50:0
Rumunsko - Česko 34:5
Španělsko - Irsko 19:5
Skupina B
Rusko - Švédsko 29:0
Anglie - Německo 59:0
Rusko - Německo 55:0
Anglie - Švédsko 50:0
Německo - Švédsko 5:29
Rusko - Anglie 26:5

2019 Women 7´s Olympic Qualifier – finálová část 14.7.2019

Čtvrtfinále Cup a Plate
19 Francie - Rumunsko 55:0
20 Rusko - Itálie 44:0
21 Španělsko - Polsko 17:14
22 Anglie - Irsko 17:7
Semifinále Cup
27 Francie - Anglie 12:14
28 Rusko - Španělsko 12:5
Finále Cup
33 o 3. místo Francie - Španělsko 17:5
34 o 1. místo  Anglie - Rusko 19:0
Semifinále Bowl o 9.-12.místo
23 Švédsko - Německo 12:0
24 Česko - Moldavsko 0:12
Finále Bowl o 9.-12.místo
29 o 11. místo  Německo - Česko 15:7
30 o  9. místo  Švédsko - Moldavsko 27:7
Semifinále Plate o 5.-8.místo
25 Rumunsko - Irsko 0:48
26 Itálie - Polsko 5:12
Finále Plate o 5.-8.místo
31  o 7. místo  Rumunsko - Itálie 14:29
32 o 5. místo   Irsko - Polsko
33:5

2019 Women 7´s Olympic Qualifier – konečné pořadí

 1. Anglie, 2. Rusko, 3. Francie, 4. Španělsko, 5. Irsko, 6. Polsko, 7. Itálie, 8. Rumunsko, 9. Švédsko, 10. Moldavsko, 11. Gruzie, 12. Česko

Women´s Rugby Super Series San Diego 28.6.-14.7.2019

Dat. Soupeři Výsledek Pětky
28.6. Anglie - USA 38:5 (26:5) 6:1
28.6. Kanada - Nový Zéland 20:55 (13:20) 2:4
  2.7. Francie - Kanada 19:36 (12:17) 3:5
  2.7. Nový Zéland - USA 33:0 (19:0) 5:0
  6.7. Francie - Nový Zéland 25:16 (18:6) 3:1
  6.7. Kanada - Anglie 17:19 (5:0) 3:3
10.7. Anglie - Francie 20:18 (5:18) 3:2
10.7 Kanada - USA 18:20 (18:8) 2:3
14.7. Nový Zéland - Anglie 28:13 (15:10) 3:1
14.7. Francie - USA 53:14 (20:0) 7:2

Pořadí: 1. Nový Zéland 14 bodů, 2. Anglie 13, 3. Francie 10, 4. Kanada 7, 5. USA 4

2019 Worl Rugby U20 Trophy – São José dos Campos (Brazílie)

Skupina A

Dat.
Soupeři
Výsledek
Pětky
Body
  9.7. Japonsko - Brazílie 56:24 (27:10) 8:3 5-0
  Keňa - Uruguay 11:63 (3:39) 1:9 0-5
13.7. Japonsko - Uruguay 46:31 (26:14) 6:5 5-0
  Keňa - Brazílie 26:24 (13:10) 2:4 4-2
17.7. Japonsko - Keňa      
  Uruguay - Brazílie      
 

Skupina B

Dat Soupeři Výsledek Pětky Body
  9.7. Tonga - Kanada 26:25 (21:10) 4:4 5-2
  Portugalsko - Hongkong 59:27 (38:6) 8:3 5-0
13.7. Tonga - Hongkong 64:12 (36:12) 9:2 5-0
  Portugalsko - Kanada 49:21 (17:14) 6:3 5-0
17.7. Tonga - Portugalsko      
  Hongkong - Kanada      

 

O Autorovi

Redakce

Další články autora

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *