Ragbyový víkend – 28. týden 2020

11. července 2020 (01:24)

Ragbyový víkend

DOMÁCÍ RAGBY

Moravský Letní pohár 7′s mužů 2020 - 11. 7. 2020

Utk. Soupeři Výsledek
1 Dukla Ragby 7 Moravia Rugby 2 34:0
2 Bohemia Rugby Warriors Moravia Rugby 1 19:17
3 RC Dragon Brno Dukla Ragby 7 0:17
4 Moravia Rugby 2 Bohemia Rugby Warriors 0:38
5 Moravia Rugby 1 RC Dragon Brno 22:0
6 Dukla Ragby 7 Bohemia Rugby Warriors 12:0
7 Moravia Rugby 1 Moravia Rugby 2 38:7
8 Bohemia Rugby Warriors RC Dragon Brno 33:0
9 Moravia Rugby 1 Dukla Ragby 7 0:24
10 Moravia Rugby 2 RC Dragon Brno 29:7

PořadíZVRPSkóre+/-Body
Dukla Ragby 7440087:08712
Bohemia Warriors430190:296110
Moravia 1420277:50278
Moravia 2410336:117-816
RC Dragon Brno40047:101-944

Ženy/Dívky XRagby – Babice 11. 7. 2020

Výsledky turnaje nebyly oznámeny.

ZAHRANIČNÍ RAGBY

Nový Zéland Investec Super Rugby Aotearoa – 5. kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
11.7. Crusaders (2) - Blues (2) 26:15 (6:7) 2:2 4-0 Christchurch
12.7. Hurricanes (4) - Highlanders (3)
17:11 (12:0) 3:1 4-1 Wellington
Volno Chiefs (5)

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Crusaders4400123:73502018
Blues430196:82140012
Hurricanes420287:98-11008
Highlanders410383:111-28026
Chiefs400470:95-25033

Super Rugby AU – 2. kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
10.7. Rebels (5) - Reds (2) 18:18 (0:0) 2:2 2-2 Sydney
11.7. Waratahs (3) - Western Force (4) 23:14 (7:14) 2:1 4-0 Sydney
Volno Brumbies (1)

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Reds211050:446006
Brumbies110031:238105
Waratahs210149:463015
Rebels201141:49-8002
Western Force100114:23-9000

Ruská liga – 4 kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
9.7. Lokomotiv Penza (3) - Bulava Taganrog (9) 31:11 (10:8) 4:1 5-0 Penza
9.7. CSKA  Moskva (10) - Krasnyj Jar (4) 19:24 (10:12) 1:4 0-5 Moskva
10.7. Metalurg (2) - Slava Moskva (7) 22:5 (15:0) 3:1 4-0 Novokuzněck
10.7. Jenisej STM (1) - VVA Podmoskovje (5) 24:22 (18:9) 2:1 4-1 Krasnojarsk
10.7. Strela (6) - Bogatyri Krasnodar (8) 59:0 (26:0) 9:0 5-0 Kazaň

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Jenisej Krasnojarsk4400149:51983019
Metalurg Novokuzněck440097:28692018
Lokomotiv Penza440086:27592018
Krasnyj Jar Krasnojarsk430197:57402115
Strela Kazaň4202144:60842111
VVA Podmoskovje4202104:75290210
Slava Moskva410352:94-42015
CSKA Moskva400436:153-117011
Bulava Taganrog400437:141-104000
Bogatyri Krasnodar400421:157-136000

O Autorovi

Redakce

Další články autora

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *