Ragbyový víkend – 25. týden

21. června 2019 (18:35)

Ragbyový víkend

ZAHRANIČNÍ RAGBY

World Rugby U20 Championship 2019 Final – Rosario (ARG) 22.6.

  Soupeři Výsledek Pětky Místo
o 11. místo Skotsko - Fidži 34:59 (15:38) 5:8 Old Resian Club
o  9. místo Itálie - Gruzie 29:17 (7:3) 3:2 Old Resian Club
o  7. místo Nový Zéland - Irsko 40:17 (5:26) 6:3 Old Resian Club
o  5. místo Anglie - Wales  45:26 (28:0) 6:4 Racecourse Stad.
o  3. místo Argentina - Jižní Afrika 16:41 (3:17) 3:6 Racecourse Stad.
o  1. místo Austrálie - Francie 23:24 (13:18) 3:2 Racecourse Stad.

 

.

Europe Men 7´s Grand Prix 22-23.6.2019 Moskva

V soutěži Rugby Europe Sevens European Grand Prix Series 2019 se hrají 2 turnaje: 

Velká cena Moskvy 7s: 22.-23. června

Velká cena Lodže 7s: 20.-21. července

Z Moskevského turnaje postoupí prvních devět týmů (nikoliv však Wales – na OH bude hrát společný tým Velké Británie) do olympijského kvalifikačního turnaje v Colomiers (Francie) 13.-14. července.

Vítěz European Sevens Grand Prix Series bude vyhlášen mistrem Evropy. První tým neúčastnící se („Non Core“) Světové série bude pozván k účasti v turnajích evropské části Světové sedmičkové série 2020 (Londýn a Paříž).

Tři nejlepší "neúčastnící" se týmy budou hrát World Rugby Qualifier pro účast ve Světové sedmičkové sérii (World Rugby Sevens Series) pro sezónu 2019/2020.

Skupina A
Irsko - Rumunsko 29:0
Francie - Itálie 33:7
Irsko - Itálie 26:14
Francie - Rumunsko 26:12
Irsko - Francie 14:38
Itálie - Rumunsko 24:7
Skupina C
Anglie - Španělsko 5:21
Rusko - Gruzie 14:12
Anglie - Gruzie 59:5
Rusko - Španělsko 0:34
Španělsko - Gruzie 24:17
Rusko - Anglie 0:62
Skupina B
Německo - Polsko 45:14
Portugalsko - Wales 28:24
Německo - Wales 12:21
Portugalsko - Polsko 38:10
Německo - Portugalsko 10:12
Wales - Polsko 48:0

Men 7´s Grand Prix – finálová část 16.6.2019

Čtvrtfinále Cup
19 Francie - Itálie 53:0
20 Portugalsko - Německo 0:45
21 Španělsko - Irsko 12:17
22 Wales - Anglie 14:45
Semifinále Cup
27 Francie - Anglie 24:19
28 Německo - Irsko 10:17
Finále Cup
33 o 3. místo  Anglie - Německo 24:14
34 o 1. místo  Francie - Irsko 31:26
Semifinále o 9.-12.místo
23 Rusko - Polsko 34:17
24 Rumunsko - Gruzie 19:24
Finále o 9.-12.místo
29 o 11. místo  Polsko - Rumunsko 21:19
30 o  9. místo  Rusko - Gruzie 14:0
Semifinále o 5.-8.místo
25 Itálie - Wales  24:29
26 Portugalsko - Španělsko 10:14
Finále o 5.-8.místo
31  o 7. místo  Itálie - Portugalsko 17:22
32 o 5. místo  Wales - Španělsko
28:5

Men 7 ´s Grand Prix Moskva – konečné pořadí

 Pořadí turnaje:

 1. Francie, 2. Irsko, 3. Anglie, 4. Německo, 5. Wales, 6. Španělsko, 7. Wales, 8. Itálie, 9. Rusko, 10. Gruzie, 11. Polsko, 12. Rumunsko

Europe Men 7´s Trophy 22.-23.6.2019 Zenica (Bosna&Hercegovina)

Skupina A
Dánsko - Švédsko 12:34
Belgie - Bosna&Hecegovina (BiH) 29:7
Belgie - Švédsko 35:7
Dánsko - BiH 31:17
Belgie - Dánsko 17:10
Švédsko - BiH 24:0
Skupina C
Litva - Bulharsko 48:0
Chorvatsko - Česko 17:26
Litva - Česko 17:21
Chorvatsko - Bulharsko 24:10
Litva - Chorvatsko 35:17
Česko - Bulharsko 44:0
Skupina B
Ukrajina - Lotyšsko 19:0
Izrael - Lucembursko 12:15
Ukrajina - Lucembursko 39:0
Izrael - Lotyšsko 19:12
Ukrajina - Izrael 31:7
Lucembursko - Lotyšsko 17:17

Men 7´s Trophy – finálová část 23.6.2019

Čtvrtfinále Cup
19 Belgie - Dánsko 38:5
20 Ukrajina - Chorvatsko 26:10
21 Česko - Švédsko 26:22
22 Lucembursko - Litva 7:31
Semifinále Cup
27 Belgie - Litva 15:21
28 Ukrajina - Česko 31:5
Finále Cup
33 o 3. místo  Belgie - Česko 28:26
34 o 1. místo  Litva - Ukrajina 24:19
Semifinále o 9.-12.místo
23 Izrael - Bulharsko 43:0
24 Lotyšsko - Bosna&Hercegovina 22:7
Finále o 9.-12.místo
29 o 11. místo  Bulharsko - Bosna&H 17:19
30 o  9. místo   Izrael - Lotyšsko 12:5
Semifinále o 5.-8.místo
25 Dánsko - Lucembursko 10:21
26 Chorvatsko - Švédsko 14:10
Finále o 5.-8.místo
31 o 7.místo  Dánsko - Švédsko 5:31
32 o 5. místo Lucembursko - Chorvatsko 0:31

Men 7 ´s Trophy Zenica – konečné pořadí

1. Litva, 2. Ukrajina, 3. Belgie, 4. Česko, 5. Chorvatsko. 6. Lucembursko, 7. Švédsko, 8. Dánsko, 9. Izrael, 10. Lotyšsko, 11. Bosna&Hercegovina, 12. Bulharsko

.

Europe Women 7´s Trophy Lisabon 22.-23.6.2019

Vítěz a finalista seriálu se kvalifikují na olympijský kvalifikační turnaj, který se bude konat v Kazani 13. - 14. července 2019

Skupina A
Německo - Izrael 22:5
Norsko - Portugalsko 0:17
Norsko - Izrael 19:14
Německo - Portugalsko 14:12
Německo - Norsko 22:7
Portugalsko - Izrael 43:0
Skupina C
Česko - Gruzie 21:19
Finsko - Maďarsko 41:5
Česko - Maďarsko 33:17
Finsko - Gruzie 19:7
Česko - Finsko 39:0
Maďarsko - Gruzie 7:14
Skupina B
Rumunsko - Švýcarsko 19:0
Švédsko - Turecko 39:0
Rumunsko - Turecko 29:5
Švédsko - Švýcarsko 24:5
Rumunsko - Švédsko 15:12
Turecko - Švýcarsko 15:12

Europe Women 7´s Trophy – finálová část 23.6.2019

Čtvrtfinále Cup
19 Německo - Norsko 22:0
20 Rumunsko - Gruzie 33:0
21 Česko - Portugalsko 7:0
22 Švédsko - Finsko 7:14
Semifinále Cup
27 Německo - Finsko 24:12
28 Rumunsko - Česko 19:0
Finále Cup
33 o 3. místo  Finsko - Česko 14:12
34 o 1. místo  Německo - Rumunsko 5:22
Semifinále o 9.-12.místo
23 Turecko - Izrael 0:5
24 Švýcarsko - Maďarsko 0:28
Finále o 9.-12.místo
29 o 11. místo  Turecko - Švýcarsko 15:10
30 o  9. místo   Izrael - Maďarsko 7:12
Semifinále o 5.-8.místo
25 Norsko - Švédsko 5:12
26 Gruzie - Portugalsko 0:26
Finále o 5.-8.místo
31 o 7.místo  Norsko - Gruzie 14:5
32 o 5. místo Švédsko - Portugalsko 0:43

Europe Women 7´s Trophy Lisabon – konečné pořadí

1. Rumunsko, 2. Německo, 3. Finsko, 4. Česko, 5. Portugalsko, 6. Švédsko, 7. Norsko, 8. Gruzie, 9. Maďarsko, 10. Izrael, 11. Turecko, 12 Švýcarsko

.

Super Rugby Play off

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Místo
21.6. Crusaders (1) – Highlanders (8) 
38:14 (42:7) 7:2 Christchurch
21.6. Jaguares (3) – Chiefs (7)
21:16 (8:10) 2:1 Buenos Aires
22.6. Hurricanes (2) – Bulls (5) 
35:28 (24:14) 4:4 Wellington
22.6. Brumbies (4) – Sharks (6)
38:13 (24:6) 5:1 Canberra

 

DOMÁCÍ RAGBY

1. liga mužů Top 6 – předehrávka 4. kola 22.6.2019

Č. utk. Soupeři Výsledek Pětky Body
38 RC Dragon Brno - JIMI RC Vyškov 20:36 (13:17) 2:6 0-5

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bbonusBody
RC Sparta Praha3300124:8787201024
RC Praga Praha320197:831420818
RC Tatra Smíchov3210170:739730417
JIMI RC Vyškov420277:176-9920212
Mountfield Říčany301261:76-150169
RC Dragon Brno4004103:184-812204

Český pohár mužů 7s – Kralupy nad Vltavou 23.6.2019

.

Ženy 7′s 1.série 6. turnaj – Vyškov 22.6.2019

Skupina A   Skupina B
RC Tatra Smíchov B - RK Petrovice B 14:14   RC Olomouc - JIMI RC Vyškov  40:17
RC Slavia Praha - RK Petrovice B 14:20   RC Sedlčany - JIMI RC Vyškov 0:22
Slavia Praha - Tatra Smíchov B 19:21   RC Sdlčany - RC Olomouc 0:25

 

SF1 RK Petrovice B - JIMI RC Vyškov 50:0   SF2 Tatra Smíchov B - RC Olomouc 19:14

 

O 5. místo RC Slavia Praha - RC Sedlčany 50:0
O 3. místo JIMI RC Vyškov - RC Olomouc 22:26
O 1. místo RK Petrovice B - RC Tatra Smíchov B 26:7

Pořadí a body v turnaji: 1. RK Petrovice B 9, 2. RC Tatra Smíchov B 7, 3. RC Olomouc 6, 4. JIMI RC Vyškov 4, 5. RC Slavia Praha 3, 6. RC Sedlčany 1

Pořadí / turnaj / body1.2.3.4.5.6.Celkem+/-
RK Petrovice B69993945199
RC Tatra Sníchov B96669743174
Vyškov/Dragon Brno7774643532
RC Olomouc4343762752
RC Slavia Praha34374324-24
RC Sedlčany1111-411-401

Mistrovství ČR 7´s kadetů U16 – 3. kolo 22.6.2019 Brno (Dragon)

Dragon - Havířov 10:7   Bystrc - Dragon 17:7
Bystrc - Tatra 7:10   Tatra - Havířov 33:12
Dragon - Praga 20:17   Bystrc - Praga 35:24
Bystrc - Havířov 12:15   Praga - Havířov 36:12
Tatra - Praga 53:0   Dragon - Tatra 14:38

Pořadí / turnaj / body1.2.3.Celkem
RC Tatra Sníchov12111235
RC Bystrc10101131
RC Dragon Brno1191030
RC Praga Praha97925
Mountfield Říčany1212x24
RC Slavia Praha A118x19
RC Havířov10x818
RC Slavia Praha B95x14

O Autorovi

Redakce

Další články autora

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *