Ragbyový víkend – 24. týden

15. června 2019 (00:05)

Ragbyový víkend

ZAHRANIČNÍ RAGBY

Francie Pro 14 – finále 15.6.2019 – Paříž Saint-Denis

Toulouse - Clermont 24:18 (11:9) P 2:0

World Rugby U20 Championship 2019 – Rosario a Santa Fe (ARG)

Dat. Sk. Soupeři Výsledek Pětky Místo
4.6. C Jižní Afrika - Skotsko 43:19 (17:12) 6:3 Ros
4.6. B Austrálie - Itálie 36:12 (17:0) 5:2 SF
4.6. A Argentina - Wales 25:30 (10:11) 3:2 Ros
4.6. C Nový Zéland - Gruzie 45:13 (19:6) 7:1 SF
4.6. A Francie - Fidži 36:20 (15:13) 5:2 Ros
4.6. B Anglie - Irsko 26:42 (13:14) 3:6 SF
8.6. C Jižní Afrika - Gruzie 48:20 (21:5) 8:3 Ros
8.6. B Austrálie - Irsko 45:17 (10:7) 6:2 SF
8.6. A Francie - Wales 32:13 (10:8) 4:2 Ros
8.6. A Argentina - Fidži 41:14 (10:0) 7:2 SF
8.6. C Nový Zéland - Skotsko 52:33 (26:12) 8:5 Ros
8.6. B Anglie - Itálie 24:23 (7:6) 3:3 SF
12.6. C Gruzie - Skotsko 17:12 (0:7) 2:2 Ros
12.6. B Itálie - Irsko 14:38 (7:31) 2:5 SF
12.6. A Francie - Argentina 26:47 (7:34) 4:7 Ros
12.6. A Wales - Fidži 44:28 (22:14) 6:4 SF
12.6. C Jižní Afrika - Nový Zéland 25:17 (19:3) 2:2 Ros
12.6. B Anglie - Austrálie 56:31 (42:12) 8:5 SF

Semifinále 17.6.2019 – Rosario

SF O místo Soupeři Výsledek Pětky
1. SF o 9.-12. místo Skotsko - Itálie    
2. SF o 9.-12. místo Gruzie - Fidži    
1. SF o 5.-8. místo Nový Zéland - Wales    
2. SF o 5.-8. místo Irsko - Anglie    
1. SF o 1.-4. místo Argentina - Austrálie    
2. SF o 1.-4. místo Francie - Jižní Afrika    

.

Nations Cup 2019 – Montevideo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky
4.6. Uruguay - Rusko 48:26 (29:12) 8:4
4.6. Argentina XV - Namibie 39:25 (12:12) 5:3
8.6 Argentina XV - Rusko 40:48 (14:38) 6:6
8.6 Uruguay - Namibie 28:30 (7:17) 4:3
15.6. Namibie - Rusko    
15.6. Uruguay - Argentina XV    

Testy 8.6.2019

Soupeři Výsledek Pětky Místo
Chile - Španělsko     Curicó
Brazílie - Rumunsko     São Paulo

.

Europe Men 7´s Trophy 15-16.6.2019 Zagreb

Skupina A
Švédsko - Bosna a Hercegovina 35:0
Lucembursko - Lotyšsko 28:0
Švédsko - Lotyšsko 19:5
Lucembursko - B&H 19:14
Švédsko - Lucembursko 29:0
Lotyšsko - B&H 5:19
Skupina C
Litva - Bulharsko 43:5
Dánsko - Chorvatsko 12:12
Dánsko - Bulharsko 33:7
Litva - Chorvatsko 22:12
Litva - Dánsko 39:0
Chorvatsko - Bulharsko 38:7
Skupina B
Belgie - Česko 21:14
Izrael - Ukrajina 22:14
Belgie - Ukrajina 21:19
Izrael - Česko 12:7
Belgie - Izrael 24:10
Ukrajina - Česko 40:0

Men 7´s Trophy – finálová část 16.6.2019

Čtvrtfinále Cup
19 Švédsko - Ukrajina  
20 Belgie - Dánsko  
21 Litva - Lucembursko  
22 Izrael - Chorvatsko  
Semifinále Cup
27    
28    
Finále Cup
33    
34    
Semifinále o 9.-12.místo
23 Bosna&Hercegovina - Bulharsko  
24 Česko - Lotyšsko  
Finále o 9.-12.místo
29    
30    
Semifinále o 5.-8.místo
25    
26    
Finále o 5.-8.místo
31    
32    

Men 7 ´s Trophy Zagreb – konečné pořadí

.

Europe 7s U18 Boys Trophy Zagreb

Skupina A
Švédsko - Slovinsko 36:0
Lotyšsko - Srbsko 31:12
Švédsko - Srbsko 34:0
Lotyšsko - Slovinsko 40:0
Srbsko - Slovinsko 17:12
Švédsko - Lotyšsko 14:15
Skupina C
Ukrajina - Turecko 15:12
Česko - Chorvatsko 43:0
Ukrajina - Chorvatsko 21:0
Česko - Turecko 29:0
Ukrajina - Česko 21:22
Chorvatsko - Turecko 22:5
Skupina B
Švýcarsko - Moldavsko 19:19
Izrael - Maďarsko 36:0
Švýcarsko - Maďarsko 24:5
Izrael - Moldavsko 33:0
Maďarsko - Moldavsko 17:19
Švýcarsko - Izrael 0:33

U18 Boys Trophy – finálová část 16.6.2019

Čtvrtfinále Cup
19 Lotyšsko - Chorvatsko  
20 Izrael - Moldavsko  
21 Česko - Švédsko  
22 Švýcarsko - Ukrajina  
Semifinále Cup
27    
28    
Finále Cup
33    
34    
Semifinále o 9.-12.místo
23 Srbsko - Slovinsko  
24 Turecko - Maďarsko  
Finále o 9.-12.místo
29    
30    
Semifinále o 5.-8.místo
25    
26    
Finále o 5.-8.místo
31    
32    

U18 Boys Trophy – Zagreb – konečné pořadí

.

Super Rugby 18. kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
14.6. Highlanders (6) – Waratahs (12) 49:12 (42:7) 7:2 5-0 Invercargill
14.6. Rebels (9) – Chiefs (11) 8:59 (3:21) 1:9 0-5 Melbourne
14.6. Jaguares (3) – Sunwolves (15) 52:10 (21:10) 7:2 5-0 Buenos Aires
15.6. Hurricanes (2) – Blues (13)  29:24 (5:24) 4:3 4-1 Wellington
15.6. Brumbies (4) – Reds (14) 40:27 (19:10) 6:3 5-0 Canberra
15.6. Bulls (5) – Lions (7) 48:27 (31:19) 7:2 5-0 Pretoria
16.6. Stormers (8)– Sharks (10)
9:12 (3:5) 0:2 1-4 Cape Town
Volno  Crusaders (1) 

Ofenzivní bonusový bod se uděluje za položení rozdílem 3 pětek a více oproti soupeři


 

DOMÁCÍ RAGBY

Český pohár mužů 7s – Sedlčany (Vysoký Chlumec) 16.6.2019

.

Ženy 7′s Elite, 6. turnaj – Praha (Petrovice) 15.6.2019

.

Ženy 7′s 1.série, Olomouc 16.6.2019

.

Mistrovství ČR 7´s kadetů U16 – 2. kolo 15.6.2019 Praha (Tatra)

.

O Autorovi

Redakce

Další články autora

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *