Ragbyový víkend – 23. týden

8. června 2019 (01:01)

Ragbyový víkend

ZAHRANIČNÍ RAGBY

Rugby Europe Trophy 2018-2019 muži

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
8.6. Litva - Nizozemsko 3:50 (3:24) 0:8 0-5 Panevėžys

 

Francie Pro 14 – semifinále playoff – 8.-9.6.2019

8.6. Toulouse - La Rochelle 20:6 (7:6) 3:0 Bordeaux
9.6. Clermont - Lyon 33:13 (16:8) 3:2 Bordeaux

World Rugby U20 Championship 2019 – Rosario a Santa Fe (ARG)

Dat. Sk. Soupeři Výsledek Pětky Místo
4.6. C Jižní Afrika - Skotsko 43:19 (17:12) 6:3 Ros
4.6. B Austrálie - Itálie 36:12 (17:0) 5:2 SF
4.6. A Argentina - Wales 25:30 (10:11) 3:2 Ros
4.6. C Nový Zéland - Gruzie 45:13 (19:6) 7:1 SF
4.6. A Francie - Fidži 36:20 (15:13) 5:2 Ros
4.6. B Anglie - Irsko 26:42 (13:14) 3:6 SF
8.6. C Jižní Afrika - Gruzie 48:20 (21:5) 8:3 Ros
8.6. B Austrálie - Irsko 45:17 (10:7) 6:2 SF
8.6. A Francie - Wales 32:13 (10:8) 4:2 Ros
8.6. A Argentina - Fidži 41:14 (10:0) 7:2 SF
8.6. C Nový Zéland - Skotsko 52:33 (26:12) 8:5 Ros
8.6. B Anglie - Itálie 24:23 (7:6) 3:3 SF

Nations Cup 2019 – Montevideo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky
4.6. Uruguay - Rusko 48:26 (29:12) 8:4
4.6. Argentina XV - Namibie 39:25 (12:12) 5:3
8.6 Argentina XV - Rusko 40:48 (14:38) 6:6
8.6 Uruguay - Namibie 28:30 (7:17) 4:3

Testy 8.6.2019

Soupeři Výsledek Pětky Místo
Chile - Rumunsko 11:27   Valparaiso
Brazílie - Španělsko 16:22   San Pablo

Europe Women 7´s Budapest 8.-9.6.2019

Skupina A
Německo - Turecko 17:5
Česko - Švýcarsko 33:0
Německo - Švýcarsko 55:0
Česko - Turecko 24:12
Německo - Česko 31:0
Švýcarsko - Turecko 10:14
Skupina C
Švédsko - Izrael 50:0
Rumunsko - Norsko 17:19
Švédsko - Norsko 29:0
Rumunsko - Izrael 29:0
Švédsko - Rumunsko 22:10
Norsko - Izrael 12:5
Skupina B
Portugalsko - Gruzie 38:0
Maďarsko - Finsko 5:14
Portugalsko - Finsko 41:5
Maďarsko - Gruzie 5:26
Finsko - Gruzie 12:5
Portugalsko - Maďarsko 33:7

Women 7´s Trophy – finálová část

Čtvrtfinále Cup
19 Německo - Turecko 33:0
20 Portugalsko - Rumunsko 7:14
21 Švédsko - Česko 0:5
22 Finsko - Norsko 17:10

Women 7´s Trophy – finálová část

Semifinále Cup
27 Německo - Finsko 25:5
28 Česko - Rumunsko 7:12 p.p.
Finále Cup
33 Finsko - Česko o 3. místo 0:25
34 Německo - Rumunsko o 1. místo 20:7

Women 7´s Trophy – finálová část

Semifinále o 9.-12.místo
23 Gruzie - Švýcarsko 7:5
24 Maďarsko - Izrael 14:10
Finále o 9.-12.místo
29 Švýcarsko - Izrael o 11. místo 12:7
30 Gruzie - Maďarsko o 9. místo 7:21

Women 7´s Trophy – finálová část

Semifinále o 5.-8.místo
25 Turecko - Norsko 0:12
26 Portugalsko - Švédsko 0:12
Finále o 5.-8.místo
31 Turecko - Portugalsko o 7. místo 7:38
32 Norsko - Švédsko o 5. místo 5:29

Women 7 ´s Trophy Budapest – konečné pořadí

1. Německo, 2. Rumunsko, 3. Česko, 4. Finsko, 5. Švédsko, 6. Norsko, 7. Portugalsko, 8. Turecko, 9. Maďarsko, 10. Gruzie, 11. Švýcarsko, 12. Izrael

Super Rugby 16. kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
7.6. Highlanders (10) – Bulls (5)  24:24 (19:14) 4:3 2-2 Dunedin
7.6. Reds (14) – Blues (13)  29:28 (15:21) 4:4 4-1 Brisbane
8.6. Crusaders (1) – Rebels (7)  66:0 (26:0) 10:0 5-0 Christchurch
8.6. Waratahs (11) – Brumbies (4) 24:35 (3:28) 3:5 0-4 Sydney
8.6. Lions (6) – Hurricanes (2) 17:37 (10:10) 2:5 0-5 Johannesburg
8.6. Stormers (12) – Sunwolves (15) 31:18 (14:6) 4:2 4-0 Cape Town
8.6. Jaguares (3) – Sharks (8) 34:7 (12:0) 5:1 5-0 Buenos Aires
Volno Chiefs (9)

Ofenzivní bonusový bod se uděluje za položení rozdílem 3 pětek a více oproti soupeři


DOMÁCÍ RAGBY

1. liga mužů Top 6 – 3. kolo 8.6.2019

Č. Soupeři Výsledek Pětky Body
35 RC Praga Praha - RC Dragon Brno 44:37 (23:20) *) 7:4 5-1
36 RC Mountfield Říčany - RC Sparta Praha 10:17 (3:12) 1:3 1:4
37 RC Tatra Smíchov - JIMI RC Vyškov 99:7 (38:0) 15:1 5-0

*) Bez záruky, výsledek znám jen z doslechu, RC Praga nezaslala zápis z utkání.

2. liga mužů – 2. kolo 9.6.2019

Č. Soupeři Výsledek Pětky Body
94 RC České Budějovice - RC Havířov NT 21.9.2019    
95 RC Bystrc - RC Přelouč  5:45 (5:14) 1:7 0-5
96 RC Slavia Praha - RC Zlín 61:0 (26:0) 9:0 5-0

 

3. liga mužů – 2. kolo 9.6.2019

Č. Soupeři Výsledek Pětky Body
114 Rugby Šumava Nýrsko - RK Petrovice 14:73 (7:33) 2:11 0-5
115 Mariánské Hory - ARC Iuridica Praha nehrálo se *)    

*) Na žádost ARC Iuridica Praha se utkání nehrálo. O dalším osudu zápasu rozhodne STK.

Mistrovství ČR 7´s juniorů U18 – 1. kolo 8.6.2019 Brno (Dragon)

Mistrovství ČR 7´s kadetů U16 – 1. kolo 8.6.2019 Praha (Slavia)

Český pohár 7´s starších žáků U14 – 1. kolo 8.6.2019 Mariánské Hory

Skupina A   Skupina B
Mar. Hory - Tatra 0:35   Praga - Olomouc 32:12
Mar. Hory - Slavia 27:5   Praga - Region 36:7
Tatra - Slavia 22:0   Region - Olomouc 14:17

Pořadí sk. A: 1. Tatra Smíchov 6, 2. Mariánské Hory 4, 3. Slavia Praha 2

Pořadí sk. B: 1. Praga Praha 6, 2. Olomouc 4, 3. Region 2

Utkání o umístění
O 5. místo RC Slavia Praha - Region 26:21
O 3. místo Sokol Mariánské Hory - RC Olomouc 47:5
O 1. místo RC Praga Praha - RC Tatra Smíchov 24:0

 

Pořadí a body po 1. turnaji:

1. RC Praga Praha 12, 2. RC Tatra Smíchov 11, 3. Sokol Mariánské Hory 10, 4. RC Olomouc 9, 5. RC Slavia Praha 8, 6. Region 7

O Autorovi

Redakce

Další články autora

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *