Ragbyový víkend – 21. týden 2021

28. května 2021 (21:04)

Ragbyový víkend

ZAHRANIČNÍ RAGBY

European Champions Play-off 2020 – o postup do European Champions 2021

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Místo
29.5. Belgie - Nizozemsko 21:23 (0:10) 3:2 Waterloo

Nizozemsko postoupilo do Rugby Europe Championship 2021 a do další fáze kvalifikace o RWC 2023. Postupně se utká se všemi týmy mistrovství. Začíná 26.6.2021 venku s Gruzií, pak se utká doma postupně s Portugalskem, Ruskem a Španělskem a letošní vystoupení v REC 2021 zakončí v Rumunsku.

Top 14 2020/2021 25. kol0

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
28.5. Stade Français - Lyon 46:27 (19:13) 4:4 4-0 Paříž
29.5. Toulon - Bordeaux-Bègles 25:19 (9:11) 1:2 4-0 Toulon
29.5. Agen - Racing 92
14:54 (0:33) 2:8 0-5 Agen 
29.5. Brive - Castres 28:33 (16:9) 3:3 1-4 Brive
29.5.
La Rochelle - Pau 51:27 (32:15) 7:4 5-1 La Rochelle
29.5. Montpellier - Bayonne 23:19 (17:16) 2:1 4-1 Montpellier
29.5. Toulouse - Clermont  36:27 (24:17) 3:4 4-0 Toulouse

Body: výhra 4, remíza 2, porážka 0, bonusy - ofenzivní: o 3 pětky více než soupeř; defenzivní: porážka o 5 bodů nebo méně.

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
La Rochelle (2)251708706:4272796377
Toulouse (1)251618746:5471998377
Racing 92 (4)251609702:5651375473
Bordeaux-Bègles (3)251519730:5252057372
Clermont (5)2514110805:5992066367
Stade Français (6)2514011689:613766466
Toulon (5)2514011615:559567366
Castres (9)2514110579:652-732464
Lyon (8)2513111626:561652460
Montpellier (10)2510015554:574-206854
Brive (11)2511014573:656-832551
Bayonne (12)2510015556:784-2281445
Pau (13)258116647:727-801641
Agen (14)250025308:1047-739022

Gallagher Premiership 2020/2021 20. kol0

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
28.5. Sale - Bristol 22:12 (0:0) 3:2 4-0 Salford
28.5. Gloucester - London Irish 30:28 (19:25) 4:3 5-1 Gloucester
29.5. Harlequins - Bath 44:33 (32:18) 6:4 5-1 Twick. Stoop
29.5. Worcester - Leicester 17:18 (14:6) 2:2 1-4 Worcester
29.5.
Northampton - Wasps 30:25 (17:17) 3:3 4-1 Northampton
30.5. Exeter - Newcastle 74:3 (31:3) 12:0 5-0 Exeter

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Bristol (1)201514535:35617912276
Exeter (2)201505575:31126411273
Sale (3)201505473:3691044468
Harlequins (4)201217637:49314410366
Northampton (5)201109419:398215354
Leicester (6)2010010417:435-184248
London Irish (7)207211403:492-898444
Wasps (8)208012469:550-815643
Bath (9)208012464:580-1167443
Gloucester (11)207013450:518-686741
Newcastle (10)208012335:444-1091239
Worcester (12)203017312:543-2313823

Pro14 Rainbow Cup 2020/2021 4. kol0

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
28.5. Munster - Cardiff Blues 31:27 (21:10) 4:3 5-1 Limerick
29.5. Ulster - Llanelli Scarlets zrušeno (covid)   1-4  
29.5. Benetton Treviso - Connacht 20:12 (11:7) 1:2 4-0 Treviso
29.5. Newport Dragons - Glasgow 16:27 (13:15) 1:4 0-5 Cardiff
Volno:    Edinburgh, Leinster, Ospreys, Zebre Parma

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Benetton Treviso (1)4400125:78472018
Munster (2)4301116:64522115
Glasgow (4)4301106:195-13015
Swansea Ospreys (3)320184:62222010
Cardiff Blues (6)420287:111-241010
Llanelli Scarlets (9)411282:87-51110
Leinster (5)320174:659109
Connacht (7)420283:114-31109
Newport Dragons (8)4103110:118-8217
Edinburgh (10)310267:78-11015
Zebre Parma (11)300365:83-18033
Ulster (12)401351:85-34123

Trans Tasman Super Rugby 2021 3. kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
28.5. Hurricanes (NZ) - Western Force (AU) 43:6 (19:6) 7:0 5-0 Napier
29.5. Waratahs (AU) - Crusaders (NZ)
28:54 (9:26) 3:8 0-5 Wollongong
29.5. Blues (NZ) - Brumbies (AU) 38:10 (17:10) 5:1 5-0 Auckland
29.5. Reds (AU) - Chiefs (NZ)
40:34 (33:3) 6:4 4-1 Townsville
30.5. Highlanders (NZ) - Rebels (AU)
42:27 (14:12) 6:4 4-1 Queenstown

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
NZ Blues (1)3300136:341023015
NZ Hurricanes (2)3300142:67753015
NZ Crusaders (3)3300148:85632014
NZ Highlanders (4)3300107:61461013
NZ Chiefs (5)320194:8861110
AU Reds (9)310287:137-50004
AU Western Force (6)300340:88-48011
AU Brumbies (7)300358:109-51011
AU Waratahs (8)300397:166-69000
AU Rebels (10)300343:127-84000

Mistrovství Ruska 2020/2021 – Sázková liga, finálová část

Dat.  Utkání Soupeři Výsledek Pětky Místo
29.5. 3. místo/2 Krasnyj Jar - Metallurg Novokuzněck 21:7 (18:7) 2:1 Krasnojarsk
30.5. 1. místo/2 Lokomotiv Penza - Jenisej Krasnojarsk
13:29 (6:12) 1:5 Penza

1. místo Jenisej STM Krasnojarsk, 2. místo Lokomotiv Penza, 3. místo Krasnyj Jar Krasnojarsk, 4. místo Metallurg Novokuzněck, 5. místo VVA Podmoskovje Monino, 6. místo Strela Kazaň, 7. místo Slava Moskva, 8. místo CSKA Moskva

O Autorovi

Redakce

Další články autora

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *