Ragbyový víkend – 20. týden 2021

22. května 2021 (00:11)

Ragbyový víkend

ZAHRANIČNÍ RAGBY

European Champions Cup 2020/2021 – finále

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Místo
22.5. La Rochelle - Toulouse 17:22 (12:12) 1:1 Twickenham

European Challenge Cup 2020/2021 – finále

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Místo
21.5. Leicester Tigers - Montpellier 17:18 (10:10) 2:2 Twickenham

Top 14 2020/2021 dohrávka 21. kola

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
21.5. Agen - Bordeaux-Bègles 3:49 (3:21) 0:7 0-5 Agen

Body: výhra 4, remíza 2, porážka 0, bonusy - ofenzivní: o 3 pětky více než soupeř; defenzivní: porážka o 5 bodů nebo méně.

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Toulouse (1)241518710:5201908373
La Rochelle (2)241608655:4002555372
Racing 92 (3)241509648:551974468
Clermont (4)241419778:5632156367
Bordeaux-Bègles (7)231418654:4911636367
Stade Français (8)2413011643:586576462
Toulon (5)2413011590:540507362
Lyon (9)2413110599:515842460
Castres (6)2413110546:624-782460
Montpellier (10)239014522:498246850
Brive (11)2411013545:623-782450
Bayonne (13)2410014537:761-2241344
Pau (12)248115620:576-561641
Agen (14)240024294:993-699022

Pro14 Rainbow Cup South Africa 2021 4. kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
22.5. Sharks - Stormers 
22:25 (10:12) 3:3 1-4 Durban
22.5. Lions - Bulls 34:33 (20:19) 4:5 5-2 Johannesburg

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Bulls (1)4301119:67522115
Sharks (2)420298:124-262211
Stormers (3)4202110:112-21211
Lions (4)4103106:128-22318

Trans Tasman Super Rugby 2021 2. kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
21.5. Hurricanes (NZ) - Rebels (AU) 35:13 (14:3) 5:2 5-0 Wellington
21.5. Western Force (AU) - Highlanders (NZ) 15:25 (10:20) 2:4 0:4 Perth
22.5. Blues (NZ) - Waratahs (AU) 48:21 (24:14) 7:3 5-0 Auckland
22.5. Chiefs (NZ) - Brumbies (AU)
40:19 (19:5) 6:3 5-0 Hamilton
22.5. Reds (AU) - Crusaders (NZ)
28:63 (7:28) 4:9 0-5 Brisbane

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
NZ Blues (1)220098:24742010
NZ Hurricanes (3)220099:61612010
NZ Crusaders (4)220084:5737109
NZ Highlanders (2)220065:3431109
NZ Chiefs (5)220060:3822109
AU Western Force (7)200234:45-11011
AU Brumbies (6)200248:71-23011
AU Waratahs (8)200269:112-43000
AU Reds (9)200247:103-56000
AU Rebels (10)200216:85-69000

Mistrovství Ruska 2020/2021 – Sázková liga, finálová část

Dat.  Utkání Soupeři Výsledek Pětky Místo
22.5. 3. místo/1 Metallurg Novokuzněck - Krasnyj Jar Krasnojarsk 13:11 (6:8) 1:1 Novokuzněck
23.5. 1. místo/1 Jenisej Krasnojarsk - Lokomotiv Penza
48:6 (24:6) 6:0 Krasnojarsk

5. místo VVA Podmoskovje Monino, 6. místo Strela Kazaň, 7. místo Slava Moskva, 8. místo CSKA Moskva

O Autorovi

Redakce

Další články autora

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *