Ragbyový víkend – 18. týden

1. května 2019 (22:46)

Ragbyový víkend

ZAHRANIČNÍ RAGBY

Rugby Europe Conference 1 North 2018-2019 muži

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
4.5. Maďarsko - Lucembursko 15:18 (12:3) 2:2 1-4 Szombat

 

Rugby Europe Conference 2 North 2018-2019 muži

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
4.5. Lotyšsko - Dánsko 38:3 (19:3) 6:0 5-0 Riga

 

Rugby Europe Women XV Championship 2019

Dat.   Soupeři Výsledek Místo
4.5. o 3.místo Rusko - Německo 20:5 (5:0) Bonn

Oceania U20 Championship – Gold Coast (AUS) 26.4.-4.5.2019

26.4. Nový Zéland - Fidži 53:7 (15:7) 8:1
26.4. Austrálie - Japonsko 62:14 (38:7) 9:2
30.4. Nový Zéland -Japonsko 87:12 (45:12)  
30.4. Austrálie - Fidži 16:0 (7:0)  
4.5. Japonsko - Fidži 37:59  
4.5. Nový Zéland - Austrálie 0:24  

Super Rugby 12. kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
3.5. Crusaders (1) – Sharks (3)  21:21 (7:9) 3:0 3-2 Christchurch
3.5. Reds (13) – Sunwolves (15)  32:26 (8:13) 4:2 4-1 Brisbane
4.5. Hurricanes (2) – Rebels (5) 29:19 (26:0) 4:3 4-0 Wellington
4.5. Highlanders (8) – Chiefs (14)  31:31 (14:12) 4:5 2:2 Dunedin
4.5. Brumbies (12) – Blues (11)  26:21 (12:15) 4:2 4-1 Canberra
4.5. Bulls (4) – Waratahs (10) 28:21 (18:7) 3:3 4-1 Pretoria
4.5. Jaguares (6) – Stormers (7) 30:25 (13:9) 3:1 4-1 Buenos Aires
Volno  Lions (9) 

Ofenzivní bonusový bod se uděluje za položení rozdílem 3 pětek a více oproti soupeři


DOMÁCÍ RAGBY

1. liga mužů – 5. a 6. kolo 1.5. a 4.5.2019

Č. Soupeři Výsledek Pětky Body
17 RC Sparta Praha - RC Zlín  30:0 k.*   5/-1
18 Mountfield Říčany - JIMI RC Vyškov 28:17 (10:14) 4:2 5-0
19 RC Praga - RC Tatra Smíchov 31:24 (10:14) 5:3 5-0
20 RC Dragon Brno - RC Slavia Praha 32:24 (3:17) 5:3 5-0
21 RC Zlín - RC Slavia Praha 20:24 (6:5) 2:4 1-5
22 RC Tatra Smíchov - RC Dragon Brno 15:8 (8:0) 2:1 4-1
23 JIMI RC Vyškov - RC Praga Praha 24:38 (7:14) 3:5 0-5
24 RC Sparta Praha - Mountfield Říčany 21:9 (7:6) 3:0 4-0

*  Zlín oznámil, že pro nedostatek hráčů do Prahy neodcestuje a utkání vzdává

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
RC Praga Praha6600264:911735029
RC Sparta Praha6600213:401734028
RC Mtf. Říčany6402153:136173019
RC Tatra Smíchov6303178:94842317
RC Dragon Brno6204167:16072011
JIMI RC Vyškov6204163:192-292010
RC Slavia Praha610593:221-128206
RC Zlín600660:357-297010

Pohár nadějí – 5. a 6. kolo 1.5. a 4.5.2019

Č. Soupeři Výsledek Pětky Body
140 RC Sparta Praha - RC Zlín  30:0 k.*   5/-1
141 Mountfield Říčany - JIMI RC Vyškov 52:26 (35:7) 8:4 5-1
142 RC Praga - RC Tatra Smíchov 31:24 (10:14) 5:3 5-1
143 RC Dragon Brno - RC Slavia Praha 17:19 (12:0) 3:3 1-4
144 RC Zlín - RC Slavia Praha 5:19 (5:12) 1:3 0-4
145 RC Tatra Smíchov - RC Dragon Brno 5:26 (5:7) 1:4 0-5
146 JIMI RC Vyškov - RC Praga Praha 12:62 (5:31) 2:10 0-5
147 RC Sparta Praha - Mountfield Říčany 24:33 (12:26) 4:5 1-5

*  Zlín oznámil, že pro nedostatek hráčů do Prahy neodcestuje a utkání vzdává

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
RC Praga Praha6501309:1211886127
RC Slavia Praha6501136:89474024
RC Tatra Smíchov6402283:1821014020
RC Mtf. Říčany6402165:204-394020
JIMI RC Vyškov6204202:234-324012
RC Sparta Praha6204127:194-674012
RC Dragon Brno6204118:154-362111
RC Zlín600683:245-162111

2. liga – 5. kolo 5.5.2019

Č. Soupeři Výsledek Pětky Body
79 České Budějovice - Šumava Nýrsko 59:28 (24:7) 9:4 5-1
80 Mariánské Hory - RC Havířov 20:53 (15:24) 3:9 0-5
81 RK Petrovice - RC Přelouč 17:73 (7:33) 3:11 0-5
82 RC Bystrc - ARC Iuridica Praha 48:12 (33:5) 8:2 5-0

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
RC Přelouč5500303:662375025
RC Bystrc5401261:821794020
RC Havířov5401169:118514020
RC České Budějovice5302171:127444117
Mariánské Hory520397:293-196109
ARC Iuridica Praha5104120:206-86318
RK Petrovice5104119:184-65217
RC Šumava Nýrsko5005112:276-164303

Ženy 7′s – soutěž Elite, Přelouč 4.5.2019

Skupina A

Soupeři Výsledek
RU Donau Wien - RC Přelouč 39:0
RK Petrovice - RC Sparta Praha 24:7
RK Petrovice - RC Přelouč 38:0
RU Donau Wien - RC Sparta Praha 17:14
RC Sparta Praha - RC Přelouč 32:5
RU Donau Wien - RK Petrovice 5:15

 

Skupina B

Soupeři Výsledek
RC Mtf. Říčany - Dragon Brno 19:12
Tatra Smíchov - Donau Wien B 29:0
Tatra Smíchov - Dragon Brno 22:14
RC Mtf. Říčany - Donau Wien B 47:0
Donau Wien B - Dragon Brno 0:57
RC Mtf. Říčany - Tatra Smíchov 12:12

 

O umístění Soupeři Výsledek
o 7. místo RC Přelouč - RU Donau Wien B 0:17
o 5. místo RC Dragon Brno - RC Sparta Praha 10:27
o 3. místo RU Donau Wien - RC Tatra Smíchov 17:5
o 1. místo RC Mountfield Říčany - RK Petrovice 19:0

Pořadí a body v turnaji: 1. RC Mountfield Říčany 12, 2. RK Petrovice 10, 3. RU Donau Wien 9, 4. RC Tatra Smíchov 7,  5. RC Sparta Praha 6, 6. RC Dragon Brno 4, 7. RU Donau Wien B 3, 8. RC Přelouč 1

Pořadí / turnaj / body1.2.3.4.5.6.Celkem
RU Donau Wien912930
RK Petrovice1291029
RC Mountfield Říčany6101228
RC Tatra Smíchov109726
RC Sparta Praha76619
RC Dragon Brno33410
Medvék RK4408
RC Přelouč1113
RU Donau Wien B0033

Celostátní liga juniorů U19 – dohrávka 3. kola 1.5. a 4. kolo 4.5.-5.5.2019

Č. Soupeři Výsledek Pětky
7 RC Dragon Brno - RC Havířov 24:19 (5:12) 4:3
10 RC Slavia Praha - RC Mountfield Říčany 12:62 (7:31) 2:10
11 RC Tatra Smíchov - RC Sparta Praha 19:38 (12:7) 3:6
12 RK Petrovice - RC Dragon Brno 34:22 (17:5) 6:4
Volno RC Havířov

 

Celostátní liga kadetů U16 skupina A – 5. kolo 4.5.2019

Č. Soupeři Výsledek Pětky
A9 RC Dragon Brno - RK Petrovice 13:14 (5:7) 2:2
A10 RC Tatra Smíchov - RC Mountfield Říčany 5:45 (5:19) 1:7

 

Celostátní liga kadetů U16 skupina B – 5. kolo 4.5.2019

Č. Soupeři Výsledek Pětky
B25 RC Praga Praha - JIMI RC Vyškov 30:0 k.*  
B27 RC Slavia Praha - RC Olomouc 30:0 k. **  
Volno: RC Bystrc

* Vyškov oznámil, že se k utkání nedostaví pro onemocnění hráčů (chřipková epidemie)

** Olomouc oznámila, že se k utkání nedostaví pro nedostatek hráčů

CT starších žáků U14 skupina A – dohrávka 2. kola a 5. kolo 5.5.2019

Č. Soupeři Výsledek Pětky
A4 RC Mountfield Říčany A - RC Praga Praha A 82:0 (47:0) 12:0
A13 RC Praga Praha A - Mariánské Hory 14:73 (0:26) 2:11
A14 RC Tatra Smíchov A - RC Mountfield Říčany A 14:48 (7:17) 2:8
A15 RC Bystrc - RC Sparta Praha 32:12 (17:7) 6:2

 

Celostátní liga starších žáků U14 skupina B – Play off 2. kolo 5.5.2019

Č. Soupeři Výsledek Pětky
28 RC Dragon Brno - RC Olomouc  33:40 (14:26) 5:6
29 RK Petrovice - RC Slavia Praha 36:12 (17:0) 6:2
30 JIMI RC Vyškov - RC Zlín 34:36 (29:17) 6:6

 

O Autorovi

Redakce

Další články autora

Komentářů: 2

  1. Jaromír Kruml

    Dobrý den, chci se zeptat co výsledky 2ho turnaje 1.serie rugby 7s žen z 5.5.19 na Slavii? Předem moc děkuji s pozdravem Jaromír Kruml

    • Bohužel, pořadatelky ženských turnajů obvykle výsledky nesdělují, ale uvedeme je co nevidět v rubrice Ragby 7´s. Omlouváme se za opožděnou odpověď, nějak nám Váš dotaz unikl.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *