Ragbyový víkend – 17. týden 2022

1. května 2022 (02:00)

Ragbyový víkend

DOMÁCÍ RAGBY

Extraliga 2022 7. kolo 30. 4. 2022

Č.utk. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
25 RC Sparta Praha - RC Přelouč 110:14 (60:7) * 18:2 5-0 Praha
26 RC Praga Praha - RC Tatra Smíchov 20:24 (17:12) 2:4 1-5 Praha
27 RC Slavia Praha - JIMI RC Vyškov 10:47 (5:21) * --- 0-5 Praha
28 RC Dragon Brno - RC Mountfield Říčany 14:80 (7:38) * --- 0-5 Brno

* Zápisy z utkání z IS ČUS nedorazily, informace převzata od Petra Skály (sportovnilisty.cz)

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
RC Mountfield Říčany (1)7700321:632586034
RC Sparta Praha (2)7601300:1041966030
RC Tatra Smíchov (3)7502201:136655025
RC Praga Praha (4)7403180:139413119
JIMI RC Vyškov (5)7304228:193354117
RC Dragon Brno (6)7205145:228-832111
RC Slavia Praha (7)710672:230-158104
RC Přelouč (8)700785:439-354000

1. liga 2022 – Morava 5. kolo 1. 5. 2022

Č.utk. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
48 Sokol Mariánské Hory - RC Zlín
24:34 (10:17) 3:6 0-5 Ostrava

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
RC Zlín (2)5401204:1011034121
RC Bystrc (1)5401115:11504020
Mariánské Hory (2)5203161:15562111
RC Havířov (3)500590:199-109112

1. liga 2022 – Čechy 5. kolo 1. 5. 2022

Č.utk. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
59 Říčany/Iuridica - Nýrsko/Č.Budějovice 40:35 (28:14) 6:5 5-2 Chrášťany
60 Petrovice - Tatra/Praga 67:26 (36:7) 11:4 5-1 Petrovice

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
RIDICA (1)4400200:621384020
RK Petrovice (2)4301191:861053015
NYRBUD (3)4202122:140-183112
TAPRAG (4)4103146:179-33318
PRAK (5)400417:202-185000

U19 Liga 2022 5. kolo 1. 5.

Č.utk. Sk. Soupeři Výsledek Pětky Bo-dy Místo
85 A RC Dragon Brno - RK Petrovice 10:38 (5:21) 2:6 1-3 Brno
86 A RC Olomouc - RC Praga Praha
60:5 (24:0) 9:1 3-1 Olomouc
87 B Mariánské Hory - RC Mountfield Říčany 0:116 (0:56) 0:18 1-3 Praha
88 B RC Bystrc - RC Tatra Smíchov 25:5 ?:? 3-1 Bystrc
Volno sk. A: RC Slavia Praha || Volno sk. B: RC Sparta Praha

Tabulky ZDE

U16 Liga 2022 5. kolo 30. 4. 2022

Č.utk. Sk. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
126 A RC Mountfield Říčany - RC Tatra Smíchov A 
7.5.     Říčany
127 A RC Dragon Brno - RC Slavia Praha 0:36 (0:15) 0:5 1-3 Brno
128 B1 RC Bystrc - RK Petrovice *
38:5 (21:0)  6:1 ---- Bystrc
129 B1 RC Sparta Praha - AMMOR * 30:0 k. X:X 3: -1  
130 B2 RC Tatra Smíchov B - Rugby Babice 7.5.     Praha
131 B2 Olomouc/Zlín - RC Praga Praha
7:57 ?:?  1-3  Olomouc

* Utkání o nasazení, pořadí skupiny B1: 1. RC Bystrc, 2. RK Petrovice,

Tabulky ZDE 

U14 Liga 2022 5. kolo

Č.utk. Sk.   Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
194 A 1. 5. JIMI RC Vyškov - Mtf Říčany A
5:33 (5:21) 1:5 1-3 Vyškov
195 A 4. 5. Tatra Smíchov A -RK Petrovice
0:47 (0:28) 0:7 1-3 Praha
196 A 1. 5. RC Dragon Brno - Slavia Praha 24:26 (12:7) 4:4 1-3 Brno
197 B 1. 5. Mar. Hory - Sparta Praha
12:38 (0:38) 2:6 1-3 Havířov
198 B  8. 5. RC PragaPraha - AMMOR
8.5.     Praha
199 B   RC Bystrc - Rugby Babice
30:0 k. X:X 3 - -1
 

 

Ženy 1. série 7′s – 3. turnaj České Budějovice, 30. 4. 2022

Pořadí a body za umístění: 1. RC Tatra Smíchov B (70:20) 9; 2. Bellatrix Č. Budějovice (20:70) 7

Družstvo9. 423. 430. 4.14. 5.21. 5.Celkem
Tatra Smíchov B99927
Severní Morava77X14
České Budějovice4X711
Dragon BrnoX6X6
RC Přelouč6XX6

Ženy Elitní série – 4. turnaj Vyškov 1. 5. 2022

Pořadí a body za umístění v turnaji:

1. RC Tatra Smíchov 9; 2. RC Sparta Praha 7; 3. RU Donau Wien 6; 4. Moravia Rugby 4; 5. RK Petrovice  3; 6. RC Mountfield Říčany 1

Družstvo20.426.3.10.4.1.5.14.5.Celkem
RC Tatra Smíchov996933
RC Sparta Praha767727
RU Donau Wien649625
RC Mountfield Říčany473115
Moravia Rugby314412
RK Petrovice13138

.

ZAHRANIČNÍ RAGBY

Rugby Europe

Dat. Soutěž Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
30. 4. Conf. 1 South Izrael - Kypr 14:12 (14:5) 2:2 4-1 Jisrael

 

Women′s Six Nations 2022 5. kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo Diváků
30. 4. Wales - Itálie  8:10 (0:7) 1:1 1-4 Cardiff  
30. 4. Francie - Anglie
12:24 (7:21) 2:3 0-4 Bayonne  
30. 4. Irsko - Skotsko
15:14 (8:5) 2:1 4-1 Belfast  

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Anglie (1)5500282:222604027*
Francie (2)5401152:481044020
Wales (3)520369:139-702111
Irsko (4)520368:158-90109
Itálie (5)520344:163-119008
Skotsko (6)500559:144-85033

* Anglie obdržela tři bonusové body navíc, ty jsou uděleny týmu, který vyhraje všech pět svých zápasů (Grand Slam)

Top 14 2021/2022 23. kolo

Datum Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
30. 4.
Lyon - Montpellier  43:20 (21:10) 5:2 5-0 Lyon
30. 4. Clermont - Stade Français
29:26 (22:5) 4:4 4-1 Clermont
30. 4. Biarritz - Castres 
13:48 (6:22) 1:7 0-5 Biarritz
30. 4. Pau - Racing 92
21:42 (18:20) 2:5 0-5 Pau
30. 4. Perpignan - Brive
27:10 (17:10) 3:1 4-0 Perpignan
30. 4. Toulouse - La Rochelle 23:16 (17:16) 2:1 4-0 Toulouse
1. 5. Bordeaux-Bègles - Toulon
16:29 (16:16) 1:2 0-4 Bordeaux

Ofenzivní bonus +1 bod za vítězství rozdílem 3 a více položení oproti soupeři, defenzivní bonus +1 bod za porážku rozdílem 5 a méně bodů

Tabulka po 24. kole:

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Montpellier (1)241428582:4701124569
Bordeaux-Bègles (2)241419533:4521014567
Castres (4)241518511:501104167
Racing 92 (5)241509627:530974266
Lyon (7)2413011601:4871146563
Toulouse (6)2413011532:4171155562
La Rochelle (3)2413011579:4271525562
Toulon (8)2412210519:463564359
Clermont (9)2412012603:534695457
Pau (10)2411112532:601-691350
Stade Français (11)2411013514:586-722450
Brive (12)248115412:588-1764442
Perpignan (13)248016457:621-1642539
Biarritz (14)245019434:779-3451324

Gallagher Premiership 2021/2022 24. kolo

Datum Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
29. 4.
Northampton - Harlequins
32:31 (26:17) 4:4 5-2 Northampton
29. 4. Sale Sharks - Newcastle
35:27 (14:15) 5:4 5-1 Salford
30. 4. Gloucester - Bath
64:0 (24:0) 10:0 5-0 Gloucester
30. 4. Leicester - Bristol 56:26 (27:12) 8:4 5-1 Leicester
30. 4. Worcester - Saracens
16:38 (9:17) 1:6 0-5 Worcester
1. 5. London Irish - Wasps 42:42 (14:24) 6:5 3-3 Brentford
Volno:  Exeter
Tabulka po  24. kole

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Leicester (1)221804679:43724211386
Saracens (2)221615720:41730311582
Harlequins (3)221408581:4839812674
Northampton (4)221309661:5719012468
Gloucester (6)221219607:49011711667
Exeter (5)2212010504:456487762*
Sale Sharks (9)221039501:4693210361*
London Irish (7)23959636:639-313261
Wasps (8)2211110597:564338660*
Bristol (10)227015514:643-12910543
Newcastle (11)226115405:568-1633433*
Worcester (12)235117408:787-3796230*
Bath (13)224117407:696-2893629*

* Zrušené utkání: Newcastle Falcons 4 body; Sale Sharks 2 body
* Zrušené utkání: London Irish 4 body; Bath 2 body
* Zrušené utkání: Gloucester 5 bodů; Worcester Warriors 0 bodů

United Rugby Championship 2021/2022 17. kolo

Datum Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
29. 4. Vodacom Bulls - Glasgow Warriors 29:17 (17:10) 4:2 5-0 Pretoria
29. 4. Munster Rugby - Cardiff Rugby
42:21 (27:14) 5:3 5-0 Cork
30. 4. Emirates Lions - Benetton Treviso 37:29 (15:22) 5:4 5-1 Johannesburg
30. 4. Cell C Sharks - Connacht Rugby
41:21 (10:21) 5:2 5-0 Durban
30. 4. Zebre Parma - Newport Dragons
23:18 (11:6) 3:2 4-1 Parma
30. 4. DHL Stormers - Leinster Rugby
20:13 (3:6) 3:1 4-1 Cape Town
30. 4. Swansea Ospreys - Llanelli Scarlets
54:36 (14:24) 8:5 5-1 Swansea
30. 4. Edinburgh Rugby - Ulster Rugby  10:16 (3:13) 1:1 1-4 Edinburgh
Tabulka po  17. kole

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Leinster (1)171205511:25126010462
Munster (3)171106499:3061938456
Sharks (4)171115489:3411489156
Stormers (2)171124438:2901486256
Ulster (5)171106388:2761127455
Bulls (8)171007480:3571239453
Glasgow (6)171007398:348507350
Edinburgh (7)17917393:307868450
Scarlets (9)17809473:508-3510244
Ospreys (11)16907341:405-642139
Lions (12)177010387:439-527237
Connacht (10)17809377:482-1053136
Benetton (13)164111317:463-1464325
Cardiff (14)155010287:476-1892123
Dragons (15)152112245:457-2123417
Zebre (16)151014210:527-317228

Super Rugby Pacific 2022 11. kolo

Datum Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
29. 4. Reds - Chiefs
25:27 (13:13) 3:3 1-4 Brisbane
29. 4. Western Force - Blues 18:22 (8:22) 3:3 1-4 Perth
30. 4. Fijian Drua Rugby - Highlanders 
24:27 (24:17) 3:3 1-4 Suva
30. 4. Waratahs - Crusaders 24:21 (17:0) 3:3 4-1 Sydney
30. 4. Rebels - Moana Pasifika
26:22 (14:10) 4:3 4-1 Melbourne
1. 5. Brumbies - Hurricanes
42:25 (16:13) 5:3 4-0 Canberra

Systém bodování: výhra = 4 body, remíza = 2 body, výhra rozdílem 3 položení = 1 ofenzivní bonusový bod, prohra o 7 a méně bodů = 1 defenzivní bonusový bod

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Blues (1)10901307:1941133140
Brumbies (2)10901299:1881113039
Crusaders (3)10703291:209823334
Chiefs (5)10703303:225783132
Reds (4)10703248:197511231
Waratahs (7)10604272:235372228
Hurricanes (6)10505285:258271324
Rebels (9)10307209:290-810315
Western Force (8)9207205:225-201514
Highlanders (10)10208210:253-431413
Fijian Drua (11)10109185:336-151037
Moana Pasifika (12)9108146:350-204015

O Autorovi

Redakce

Další články autora

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *