Ragbyový víkend – 16. týden 2022

23. dubna 2022 (22:57)

Ragbyový víkend

DOMÁCÍ RAGBY

1. liga 2022 – Morava 24. 4. 2022 předehrávka 5. kola

Č.utk. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
47 RC Havířov - RC Bystrc
12:33 (0:12) 2:5 0-5 Havířov

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
RC Bystrc (2)5401115:11504020
RC Zlín (1)4301170:77933116
Mariánské Hory (2)4202137:121162111
RC Havířov (3)500590:199-109112

U19 Liga 2022 1. kolo 27.3.

Č.utk. Sk. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
81 A RC Praga Praha - RC Slavia Praha 0:85 (0:31) 0:13 1-3 Praha
82 A RK Petrovice - RC Olomouc 69:5 (24:0) 11:1 3-1 3-1Praha
83 B RC Tatra Smíchov - RC Sparta Praha 57:0 (38:0) 9:0 3-1 Praha
84 B RC Mountfield Říčany - RC Bystrc 26:7 (19:0) 4:1 3-1 Říčany

Tabulky ZDE

U16 Liga 2022 4. kolo 23. 4. 2022

Č.utk. Sk. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
119 B1 RC Bystrc - AMMOR 78:0 (37:0) 0:14 3-1 Kralupy n/V
122 A RC Tatra Smíchov - RC Dragon Brno 50:0 (26:0) 8:0 3-1 Praha
123 A RC Slavia Praha - RC Mountfield Říčany 10:17 (5:12)  2:3 1-3  Říčany
124 B2 Rugby Babice - RC Praga Praha 0:90 (0:31) 0:14 1-3 Babice
125 B2 RC Tatra Smíchov B - RA Olymp Praha 34:24 (12:12) *)  6:4 3-1  Praha

Tabulky ZDE 

*) zápis nedoručen

U14 Liga 2022 4. kolo 23. – 24. 4. 2022

Č.utk. Sk. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
183 A Tatra Smíchov A - Mountfield Říčany A 55:0 (31:0) 9:0 3-1 Praha
184 A Slavia Praha - JIMI RC Vyškov 24:12 (14:5) 4:2 3-1 Praha
185 A RK Petrovice - RC Dragon Brno 30:0 (15:0) 6:0 3-1 Petrovice
186 B RC Praga Praha - Sparta Praha 39:14 (17:0) 7:2 3-1 Praha
187 B Rugby Babice - Mar. Hory 0:30 k. X:X -1-3  
188 B AMMOR - RC Bystrc 
5:48 (0:24) 1:8 1-3 Kralupy n/V

 

U14 rozvojová liga 2022 3. kolo 23. 4. 2022 Břeclav

Č.utk. Soupeři Výsledek
179 Tatra Smíchov B - RA Brno/Břeclav 10:45
180 Olomouc/Zlín - Mountfield Říčany B 
28:17
181 RA Brno/Břeclav - RA Olymp Praha 26:22
189 Tatra Smíchov B - Mountfield Říčany B 5:5
190 Olomouc/Zlín - RA Olymp Praha 31:20
191 Mountfield Říčany B - RA Brno/Břeclav 27:12

 

Pořadí a body v turnaji: 1. RC Tatra Smíchov B (57:22, 6b.) 9; 2. Severní Morava (32:53, 4b.) 7; 3. RC Dragon Brno (37:47, 2b.) 6

Družstvo9. 423. 430. 4.14. 5.21. 5.Celkem
Tatra Smíchov B9918
Severní Morava7714
RC Přelouč6X6
Dragon BrnoX66
České Budějovice4X4

ZAHRANIČNÍ RAGBY

Rugby Europe

Dat. Soutěž Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
23. 4. Conf. 1 North Lotyšsko - Švédsko 25:46 (13:29) 3:7 0-5 Baldone
23. 4. Rozvoj Slovensko - Černá Hora 65:0 (31:0) 8:0 5-0 Čunovo
Tabulka Rugby Europe Conf. 1 North 2021/2022

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Švédsko (2)220097:30672010
Česko (1)220070:25452010
Lotyšsko (5)210160:555105
Lucembursko (4)410356:145-89004
Maďarsko (3)200236:61-25011

Women′s Six Nations 2022 4. kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo Diváků
22. 4. Wales - Francie 5:33 (0:26) 1:5 5-0 Cardiff  
23. 4. Itálie - Skotsko
20:13 (3:10) 2:1 4-1 Parma  
24. 4. Anglie - Irsko
69:0 (10:0) 11:0 5-0 Leicester  

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Anglie (1)4400258:102484020
Francie (2)4400140:241164020
Wales (3)420261:129-682010
Irsko (4)410353:144-91105
Itálie (6)410334:155-121004
Skotsko (5)400445:129-84022

Top 14 2021/2022 23. kolo

Datum Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
23. 4.
Castres - Clermont
12:0 (6:0) 0:0 4-0 Castres
23. 4. Stade Français - Pau 21:18 (10:3) 4:2 4-1 Paříž
23. 4. Brive - Lyon 17:31 (10:15) 2:1 0-4 Brive
23. 4. Racing 92 - Biarritz
40:7 (6:7) 5:1 5-0 Paříž
23. 4. La Rochelle - Perpignan
32:16 (17:8) 4:2 4-0 La Rochelle
23. 4. Toulon - Toulouse  19:15 (6:12) 1:0 4-1 Toulon
24. 4. Montpellier - Bordeaux-Bègles 22:23 (3:14) 1:1 1-4 Montpellier

Ofenzivní bonus +1 bod za vítězství rozdílem 3 a více položení oproti soupeři, defenzivní bonus +1 bod za porážku rozdílem 5 a méně bodů

Tabulka po 23. kole:

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Montpellier (1)231427562:4271364569
Bordeaux-Bègles (2)231418537:4231144567
La Rochelle (3)2313010563:4041135562
Castres (4)231418463:488-373162
Racing 92 (6)231409585:4671123261
Toulouse (5)2312011509:401435558
Lyon (7)2312011558:467775558
Toulon (9)2311210490:447784355
Clermont (8)2311012574:508395453
Pau (10)2311111511:559-451350
Stade Français (11)2311012488:557-722349
Brive (12)238114402:561-1454442
Perpignan (13)237016430:611-1652535
Biarritz (14)235018421:731-2771324

Gallagher Premiership 2021/2022 23. kolo

Datum Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
22. 4.
Bristol - Gloucester
29:28 (17:21) 4:4 5-2 Bristol
22. 4. Newcastle - London Irish 14:42 (14:28) 2:6 0-5 Newcastle
23. 4. Bath - Northampton
31:36 (17:7) 4:6 2-5 Bath
23. 4. Harlequins - Leicester 26:20 (15:12) 3:3 4-1 Twick. Stoop
23. 4. Wasps - Worcester
41:12 (15:0) 6:2 5-0 Coventry
24. 4. Saracens - Exeter 38:22 (10:15) 4:3 5-0 Hendon
Volno:  Sale Sharks
Tabulka po  23. kole

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Leicester (1)211704626:41121210381
Saracens (2)211515682:40128110577
Harlequins (3)211407550:4519911572
Northampton (5)211209629:5408911463
Exeter (4)2212010504:456487762
Gloucester (7)211119543:4905310662*
London Irish (8)22949594:597-312258*
Wasps (9)2111010555:522337657
Sale Sharks (6)21939466:442249356*
Bristol (10)217014488:587-999542
Newcastle (11)216114378:533-1552432*
Worcester (12)225116392:749-3576230*
Bath (13)214116407:632-2253629*

* Zrušené utkání: Newcastle Falcons 4 body; Sale Sharks 2 body
* Zrušené utkání: London Irish 4 body; Bath 2 body
* Zrušené utkání: Gloucester 5 bodů; Worcester Warriors 0 bodů

United Rugby Championship 2021/2022 16. kolo

Datum Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
22. 4. DHL Stormers - Glasgow Warriors 32:7 (13:7) 4:1 5-0 Cape Town
22. 4. Ulster Rugby - Munster Rugby
17:24 (3:15) 2:2 1-4 Belfast
22. 4. Edinburgh Rugby - Zebre Parma
29:26 (14:12) 4:4 5-2 Edinburgh
23. 4. Vodacom Bulls - Benetton Treviso
46:29 (12:16) 6:2 5-0 Pretoria
23. 4. Newport Dragons - Llanelli Scarlets
19:38 (7:17) 3:6 0-5 Newport
23. 4. Emirates Lions - Connacht Rugby
30:33 (8:14) 4:3 1-4 Johannesburg
23. 4. Cell C Sharks - Leinster Rugby
28:23 (14:17) 4:2 5-1 Durban
23. 4. Cardiff Rugby - Swansea Ospreys 6:22 (3:0) 0-3 0-4 Cardiff
Tabulka po  16. kole

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Leinster (1)161204498:23126710361
Stormers (5)161024418:2771416252
Munster (4)161006457:2851727451
Sharks (6)161015448:3201288151
Ulster (2)161006372:2661067451
Glasgow (3)161006381:319627350
Edinburgh (7)16916383:291928349
Bulls (8)16907451:3401118448
Scarlets (9)16908437:457-209243
Connacht (10)16808356:441-853136
Ospreys (11)15807287:369-821134
Lions (12)166010350:410-606131
Benetton (13)154110288:426-1383324
Cardiff (14)14509266:434-1682123
Dragons (15)142111227:432-2053316
Zebre (16)140014187:509-322224

Super Rugby Pacific 2022 10. kolo

Datum Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
22. 4. Chiefs - Waratahs 51:27 (30:17) 7:3 5-0 Melbourne
22. 4. Moana Pasifika - Western Force zrušeno      
23. 4. Blues - Fijian Drua Rugby
35:18 (21:10) 5:2 5-0 Melbourne
23. 4. Hurricanes - Reds  30:17 (14:17) 4:2 4-0 Melbourne
24. 4. Highlanders - Brumbies
17:28 (7:17) 2:3 0-4 Melbourne
24. 4. Crusaders - Rebels
42:17 (7:3) 6:2 5-0 Melbourne

Systém bodování: výhra = 4 body, remíza = 2 body, výhra rozdílem 3 položení = 1 ofenzivní bonusový bod, prohra o 7 a méně bodů = 1 defenzivní bonusový bod

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Blues (1)9801285:1761093136
Brumbies (2)9801257:163943035
Crusaders (4)9702270:185851233
Reds (3)9702223:170531130
Chiefs (6)9603276:200763128
Hurricanes (7)9504260:216441324
Waratahs (5)9504248:214342224
Western Force (8)8206187:203-161413
Rebels (9)9207183:268-850311
Highlanders (10)9108183:229-46149
Fijian Drua (11)9108161:309-148026
Moana Pasifika (12)8107124:324-200004

O Autorovi

Redakce

Další články autora

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *