Ragbyový víkend – 16. týden 2021

24. dubna 2021 (18:46)

Ragbyový víkend

ZAHRANIČNÍ RAGBY

Women´s Six Nations 2021 – finále

Dat. O umístění Soupeři Výsledek Pětky Místo
24.4. o 1. místo Anglie - Francie 10:6 (7:0) 1:0 Twick. Stoop
24.4. o 3. místo Irsko -Itálie
25:5 (8:0) 4:1 Dublin
24.4. o 5. místo  Skotsko - Wales 27:20 (17:6)  4:2  Glasgow 

Pořadí Women´s Six Nations 2021: 1. ANGLIE, 2. Francie, 3 Irsko, 4. Itálie, 5. Skotsko, 6. Wales

Top14 2020/2021 – 22. kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
24.4. Lyon - Clermont
41:30 (17:7) 5:3 5-0 Lyon
24.4. Stade Français - Pau
46:32 (24:11) 6:4 5-1 Paříž
24.4. Toulouse - Racing 92  34:16 (20:9) 4:1 5-0 Toulouse
25.4. Bordeaux-Bègles - Montpellier
odloženo     Bordeaux
29.4. Bayonne - Castres 23:26 (10:23) 2:2 1-4 Bayonne
1.5. Toulon - Agen odl. na 1.5.     Toulon
11.5. Brive - La Rochelle
odloženo     Brive

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Toulouse (2)221516672:4442288272
La Rochelle (1)211506562:3442184367
Racing 92 (4)211308539:468713459
Clermont (3)211218697:4752226359
Lyon (6)221219546:471752456
Bordeaux-Bègles (5)201118538:450884353
Toulon (7)201109488:459295352
Castres (8)211119467:552-852351
Stade Français (9)2110011545:519265449
Brive (10)2010010459:519-601344
Montpellier (11)207013451:534174840
Bayonne (12)219012460:660-2001239
Pau (13)227114544:634-900636
Agen (14)200020267:806-539022

Gallagher Premiership 2020/2021 – 17. kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
23.4. Bristol - Exeter
12:20 (5:15) 2:3 0-4 Bristol
24.4. London Irish - Harlequins
21:25 (9:15) 2:3 1-4 Brentford
24.4. Gloucester - Newcastle
35:24 (7:21) 5:3 5-0 Gloucester
24.4. Leicester  -Northampton 
18:23 (10:15) 2:3 1-4 Leicester
24.4. Worcester  - Sale Sharks
32:35 (11:7) 4:5 2-5 Worcester
25.4. Wasps - Bath 
39:29 (15:5) 5:4 5-1 Coventry

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Bristol (1)171313444:30713710266
Exeter (2)171205429:2861438258
Sale (3)171205401:327743455
Harlequins (4)171016516:3791377354
Northampton (5)171007372:324485350
London Irish (6)17629336:379-437342
Bath (8)17809391:472-816341
Leicester (7)17809354:363-93239
Wasps (9)177010375:453-784436
Gloucester (11)175012382:444-624731
Newcastle (10)176011262:333-710230
Worcester (12)173014266:461-1953621

Pro14 Rainbow Cup 2021 – 1. kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
23.4. Ulster - Connacht
24:26 (12:7) 4:4 2-5 Belfast
23.4. Edinburgh - Zebre Parma 24:18 (7:13) 3:2 4-1 Edinburgh
24.4. Benetton Treviso - Glasgow Warriors
46:19 (21:0) 6:3 5-0 Treviso
24.4. Ospreys - Cardiff Blues
36:14 (19:0) 6:2 5-0 Swansea
24.4. Leinster - Munster
3:27 (3:10) 0:3 0-4 Ballsbridge
25.4. Newport Dragons - Llanelli Scarlets 52:32 (17:22) 7:5 5-1 Newport

Jihoafrické týmy Stormers, Sharks, Bulls a Lions budou od 1. května hrát mezi sebou v Jihoafrické skupině.

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Benetton Treviso110046:1927105
Swansea Ospreys110036:1422105
Newport Dragons110052:3220105
Connacht110026:242105
Munster110027:324004
Edinburgh110024:186004
Ulster100124:26-2112
Zebre Parma100118:24-6011
Llanelli Scarlets100132:52-20101
Cardiff Blues100114:36-22000
Leinster10013:27-24000
Glasgow100119:46-27000

Super Rugby AU 2021 – 10. kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
23.4. Western Force - Reds
30:27 (21:15) 4:3 4-1 Perth
24.4. Waratahs - Rebels
25:36 (18:28) 3:4 0-4 Sydney

5 bodů se uděluje pokud vítězné družstvo dosáhne rozdílu 3 položení.

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Reds (1)8701271:1701014133
Brumbies (2)8602267:1651023229
Western Force (3)8404148:193-450218
Rebels (4)8305178:182-40416
Waratahs (5)8008138:292-154033

Super Rugby Aotearoa (NZ) 2021 – 9. kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
23.4. Chiefs - Hurricanes
26:24 (10:10) 2:3 4-1 Hamilton
25.4. Crusaders - Blues
29:6 (12:0) 4:0 5-0 Christchurch

5 bodů se uděluje pokud vítězné družstvo dosáhne rozdílu 3 položení.

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Crusaders (1)8602237:165723128
Chiefs (2)7502168:191-230020
Blues (3)7304171:172-11215
Highlanders (4)7304179:185-61114
Hurricanes (5)7106159:201-42037

Mistrovství Ruska 2020/2021 – Sázková liga, finálová část

Přehled zápasů ruského mistrovství v ragby XV jsme zakončili 28. srpna 2020 základní částí. V říjnu pak pokračovala zápasy skupiny o 7. až 10.místo, jejíž výsledky přinášíme níže. Nyní mistrovství pokračuje čtvrtfinálovými zápasy skupiny o 1. až 6. místo a zápasy o konečné umístění.

Dat. Utkání Soupeři Výsledek Místo
24.4.21 Čtvrtfinále 1-6 VVA Podmoskovje - Metalurg Novokuzněck 22:16 (15:8) Monino
23.4.21 Čtvrtfinále 1-6 Jenisej STM Krasnojarsk - Strela Kazaň 48:3 (29:0) Krasnojarsk
16.4.21 Čtvrtfinále 1-6 Strela Kazaň - Jenisej STM Krasnojarsk 7:40 (0:26) Kazaň
3.10.20 Čtvrtfinále 1-6 Metalurg Novokuzněck - VVA Podmoskovje 26:14 (20:0) Novokuzněck

 

Dat. Utkání Soupeři Výsledek Místo
2.10. SF o 7. místo Bogatyri Krasnodar - Slava Moskva 13:29 (10:3) Krasnodar
2.10. SF o 7. místo CSKA Moskva - Bulava Taganrog 71:10 (35:3) Moskva
9.10. SF o 7. místo Slava Moskva - Bogatyri Krasnodar 35:19 (14:5) Moskva

O Autorovi

Redakce

Další články autora

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *