Ragbyový víkend – 13. týden

29. března 2019 (17:52)

Ragbyový víkend

ZAHRANIČNÍ RAGBY

Rugby Europe Conference 2 North 2018-2019 muži

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
30.3. Rakousko - Finsko 29:32 (10:24) 4:4 2-5 Vídeň

 

Rugby Europe Women Championship 2019

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Místo
30.3. Španělsko - Nizozemsko 54:0 (19:0) 8:0 Madrid

 

Rugby Europe Men U20 Championship 2019 Coimbra

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body
31.3. Rumunsko - Nizozemsko 7:8 (0:5) 1:1 1-4
31.3. Rusko - Španělsko 12:53 (0:39) 2:9 0-4
31.3. Portugalsko - Nouvelle Aquitaine (franc.region) 27:10 (8:5) 4:2 4-0

 

Evropské klubové poháry

European Heineken Champions Cup - čtvrtfinále

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Místo
30.3. Edinburgh - Munster 13:17 (10:7) 1:2 Edinburgh
30.3. Saracens - Glasgow 56:27 (22:13) 7:3 Barnet
30.3. Leinster - Ulster 21:18 (11:13) 2:2 Dublin
31.3. Racing 92 - Toulouse 21:22 (10:19) 2:3 Paříž

Evropské klubové poháry

European Challenge Cup - čtvrtfinále

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Místo
29.3. Sale Sharks - Connacht 20:10 (20:3) 2:1 Salford
30.3. Worcester - Harlequins 16:18 (5:8) 2:2 Worcester
31.3. La Rochelle - Bristol 39:15 (29:10) 5:2 La Rochelle
31.3. Clermont - Northampton 61:38 (22:3) 8:5 Clermont-Ferrand

Evropské klubové poháry

Continental Shield - Round KO

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Místo
30.3. Timisoara - Jenisej STM Krasnojarsk 18:20 (18:0) 2:3 Timisoara

Super Rugby 6. kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
29.3. Hurricanes (2) – Crusaders (1) 8:32 (8:17) 1:4 0-5 Wellington
23.3. Waratahs (5) – Sunwolves (15)  29:31 (15:17) 4:4 1-4 Newcastle
23.3. Blues (12) – Stormers (6) 24:9 (10:6) 3:0 5-0 Auckland
23.3. Reds (11) – Rebels (4) 13:32 (6:11) 1:4 0-5 Brisbane
23.3. Sharks (4) – Bulls (8)  16:19 (3:6) 2:1 1-4 Durban
23.3. Jaguares (13)– Chiefs (14)  27:30 (6:17) 3:3 1-4 Buenos Aires
Volno  Highlanders (9), Lions (3), Brumbies (10)

Ofenzivní bonusový bod se uděluje za položení rozdílem 3 pětek a více oproti soupeři


DOMÁCÍ RAGBY

1. liga mužů – 1. kolo 30.3.2019

Č. Soupeři Výsledek Pětky Body
1 RC Tatra Smíchov - RC Zlín 70:12 (27:5) 11:2 5-0
2 JIMI RC Vyškov - RC Slavia Praha 34:24 (14:5) 5:4 5-1
3 RC Sparta Praha - RC Dragon Brno 59:12 (19:5) 9:2 5-0
4 RC Mountfield Říčany - RC Praga 13:49 (13:17) 1:6 0-5

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Tatra Smíchov100070:1258105
Sparta Praha100059:1247105
RC Praga Praha100049:1336105
JIMI RC Vyškov100034:2410105
Slavia Praha000124:34-10101
RC Mtf. Říčany000113:49-36000
Dragon Brno000112:59-47000
RC Zlín000112:70-58000

Pohár Nadějí – 1. kolo 30.3.2019

Č. Soupeři Výsledek Pětky Body
124 RC Tatra Smíchov - RC Zlín 47:24 (47:0) 12:4 5-1
125 JIMI RC Vyškov - RC Slavia Praha 0:17 (0:5) 0:3 0-4
126 RC Sparta Praha - RC Dragon Brno 29:17 (12:5) 5:3 5-0
127 RC Mountfield Říčany - RC Praga 31:28 (17:7) 5:4 5-2

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Tatra Smíchov110047:2423105
RC Sparta Praha110029:1712105
Mountfield Říčany110028:33105
RC Slavia Praha110017:017004
RC Praga Praha100128:31-3112
RC Zlín100124:47-23101
RC Dragon Brno100117:29-12000
JIMI RC Vyškov10010:17-17000

2.liga – 1. kolo 31.3.2019

Č. Soupeři Výsledek Pětky Body
63 RC Přelouč - Rugby Šumava Nýrsko 67:10 (33:5) 11:2 5-0
64 RC Havířov - ARC Iuridica Praha 32:26 (15:5) 6:4 5-2
65 RC České Budějovice - RC Bystrc 30:22 (18:10) 4:2 5-0
66 Sokol Mariánské Hory - RK Petrovice 15:10 (8:3) 2:1 4-1

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
RC Přelouč110067:1057105
RC České Budějovice110030:228105
RC Havířov110032:266105
Mariánské Hory110015:105004
ARC Iuridica Praha100126:32-6112
RK Petrovice100110:15-5011
RC Bystrc100122:300000
RC Šumava Nýrsko100110:67-57000

Celostátní liga juniorů U19 – 2. kolo 30.3.2019

Č. Soupeři Výsledek Pětky
4 RC Havířov - RC Sparta Praha 19:55 (12:26) 3:9
5 RC Tatra Smíchov - RC Mountfield Říčany odlož.  
6 RK Petrovice - RC Slavia Praha  14:45 (7:19) 2:7
Volno RC Dragon Brno

 

Celostátní liga kadetů U16 – 1. kolo 30.3.2019

Č. Soupeři Výsledek Pětky
A 1 RK Petrovice - RC Dragon Brno 22:10 (10:0)  4:1
A 2 RC Mountfield Říčany - RC Tatra Smíchov  67:5 (36:5) 11:1
B13 Sokol Mariánské Hory - RC Olomouc 12:64 (5:22) 2:10
B14 JIMI RC Vyškov - RC Bystrc 10:29 (0:19) 2:5
B15 RC Slavia Praha - RC Praga Praha 57:12 (26:12) 9:2

 

Celostátní liga starších žáků U14 – 1. kolo 31.3.2019

Č. Soupeři Výsledek Pětky
A1 RC Mountfield Říčany - RC Sparta Praha 53:7 (43:0) 9:1
A2 Sokol Mariánské Hory - RC Tatra Smíchov A 27:40 (20:26) 5:6
A3 RC Bystrc - RC Praga Praha A  29:26 (12:21) 5:4
B1-16 JIMI RC Vyškov - RC Zlín 28:29 (14:5) 4:5
B1-17 RC Dragon Brno - RC Olomouc 38:12 (21:7) 6:2
B2-22 Rugby Babice - RC Slavia Praha  0:36 (0:5)*)  

*) zápis nedoručen, výsledek sdělil rozhodčí L.Oczadlý

Oblastní přebor Čech starších žáků U14 – 1. kolo 31.3.2019

Č. Soupeři Výsledek Pětky
1 RC Rakovník - RC Tatra Smíchov B 0:29 *  
2 Rugby Šumava Nýrsko - RC Praga Praha B 30.3. 13:00 h.  

* za stavu 0:29 se oba týmy promíchaly pro vyrovnanější průběh zápasu. Martin Kytka

O Autorovi

Redakce

Další články autora

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *