Ragbyový víkend – 13. týden 2024

30. března 2024 (15:35)

Ragbyový víkend

DOMÁCÍ RAGBY

EXTRALIGA MUŽŮ 2024 – 5. kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body
30. 3. JIMI RC Vyškov - Sparta Praha
29:22 (8:7) 3:4 4-2
29. 3. RC Praga Praha - RC Mountfield Říčany 26:37 (12:24) 2:5 0-5
29. 3. RC Dragon Brno - RC Tatra Smíchov *) 30:38 (15:18) 6:4 1-5

*) V rozlosování extraligy je utkání 5. kola 240015 vedeno jako RC Tatra Smíchov v. RC Dragon Brno, v IS je najednou vedeno s opačným pořadatelstvím.

Tabulka

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
RC Mountfield Říčany (2)5401151:92594121
RC Tatra Smíchov (3)5401138:114243120
RC Praga Praha (1)5401136:113232018
JIMI RC Vyškov (5)5203100:104-41211
RC Sparta Praha (4)5104107:129-223310
RC Dragon Brno (6)500589:169-80213

Všechny výsledky a tabulky

 

1. LIGA MUŽŮ 2024 – 5. kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body
29. 3. RC Přelouč - RC Zlín
24:33 (7:19) 4:5 1-5
30. 3. RC Bystrc - RC Slavia Praha
7:73 (7:26) 1:10 0-5
30. 3. RU Donau Wien - Tatra Smíchov U23
45:19 (26:0) 7:3 5-0
Tabulka

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
RC Slavia Praha (1)4400285:272584020
RU Donau Wien (2)5401228:581704020
Tatra Smíchov U23 (3)5302152:190-383015
RC Zlín (4)4202112:155-432010
RC Přelouč (6)500585:243-158224
RC Bystrc (5)510469:258-189004

Všechny výsledky a tabulky

 

2. LIGA MUŽŮ 2024 – 4. kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body
31. 3. RC Mtf Říčany B - Nýrsko/Č. Budějovice 106:0 (47:0) 15:0 5-0
31. 3. RK Petrovice - Mariánské Hory 39:15 (18:10) 5:3 5-0
31. 3. RC Slavia Praha B - RC Havířov 36:38 (12:21) 6:5 2-5

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Mtf Říčany B (1)4400221:351863019
RK Petrovice (2)4301189:581313116
Mariánské Hory (3)4202133:9043109
RC Havířov (6)410390:115-25217
Slavia Praha B (4)410387:213-126217
Nýrsko/Č.Budějovice (5)410338:247-209004

Všechny výsledky a tabulky

 

3. LIGA MUŽŮ 2024 – 4. kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body
29. 3. RC Praga Praha B - Liberec/Petrovice B 51:31 (29:19) 9:5 5-1
31. 3. RC Olomouc - Rugby Babice
20:17 (12:10) 3:2 4-1

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
RC Olomouc (1)4400151:511003019
RC Praga B (2)4301196:110863015
Rugby Babice (3)4202140:107332111
RC Plzeň (4)410336:198-162004
Liberec/Petrovice (5)400495:152-57202

Všechny výsledky a tabulky

 

Mistrovství ČR žen v Ragby 7′s – Vyškov 29. 3. 2024

U16 LIGA XV dohrávky

Č. utk. Sk. Soupeři Výsledek Pětky Body
242008 A1 Tatra A - PLIUS 77:5 (46:0) 13:1 5-0
242011 A2 Dragon Brno - Petrovice 0:52 (0:42) 0:8 0-5
262006 B RC Olomouc - BVP Academy 64:17 (40:0) 10:3 5-0

 

ZAHRANIČNÍ RAGBY

Rugby Europe Women´s Championship 2023/2024

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
30. 3. Španělsko - Portugalsko 24:0 (19:0) 4:0 5-0 Sitges

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Nizozemsko (1)220090:7832010
Španělsko (3)110024:024105
Portugalsko (2)310234:314105
Švédsko (4)20020:86-86000

 

SIX NATIONS 2024 ŽENY 2. kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
30. 3. Skotsko - Francie 5:15 (5:3) 1:2 0-4 Edinburgh
30. 3. Anglie - Wales 46:10 (24:3) 8:1 5-0 Bristol
31. 3. Irsko - Itálie 21:27 (7:15) 3:4 1-5 Dublin

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Anglie (1)220094:10842010
Francie (2)220053:2231109
Itálie (6)210127:69-42105
Skotsko (3)210125:33-8004
Irsko (5)200238:65-27011
Wales (4)200228:66-38011

 

Top 14 2023/2024 – 20. kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body
30. 3. Montpellier - Stade Français 10:12 (3:6) 1:0 1-4
30. 3. Perpignan - Castres 43:12 (17:7) 7:2 5-0
30. 3. La Rochelle - Oyonnax
40:21 (28:0) 6:3 5-0
30. 3. Lyon - Bordeaux-Bègles 27:10 (17:3) 3:1 4-0
30. 3. Racing 92 - Clermont 26:10 (18:10) 3:1 4-0
30. 3. Toulouse - Pau 
31:29 (19:15) 5:4 4-1
31. 3. Bayonne - Toulon
     

Ofenzivní bonus: výhra rozdílem 3 pětek,  defenzivní bonus: prohra o 5 a méně bodů

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Stade Français (1)201415412:332804163
Toulouse (2)201307577:4491286260
Racing 92 (4)201109482:405774452
Toulon (5)201109538:3991394351
La Rochelle (6)2010010450:3471035651
Bordeaux-Bègles (3)201109480:456242349
Pau (8)2010010466:45882446
Castres (7)209011497:499-24545
Perpignan (11)2010010449:537-884044
Bayonne (9)209011436:504-682543
Clermont (10)208210440:497-573342
Lyon (12)209011462:570-1084242
Montpellier (13)208012395:465-701538
Oyonnax (14)205114436:602-1660426

 

Premiership 2023/2024 – 14. kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body
29. 3. Newcastle - Leicester 13:19 (10:12) 1:3 1-4
29. 3. Northampton - Saracens  47:14 (12:14) 5:4 5-1
30. 3. Gloucester - Bristol
18:14 (10:7) 2:2 4-1
30. 3. Harlequins - Bath
23:13 (7:3) 3:1 4-0
31. 3. Sale Sharks - Exeter
41:5 (22:0) 6:1 5-0

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Northampton (1)13904319:270496244
Bath (3)13805366:315517342
Saracens (4)13805380:2701107241
Exeter (5)13805375:287887140
Harlequins (2)13706320:304166337
Bristol (8)13706379:321585235
Leicester (6)13706318:281374335
Sale Sharks (7)13706246:302-563132
Gloucester (9)13409281:374-936426
Newcastle (10)130013181:410-229134

 

United Rugby Championship 2023/2024 – 13. kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body
29. 3. Newport Dragons - Zebre Parma 20:13 (13:6) 3:1 4-1
29. 3. Leinster Rugby - Vodacom Bulls 47:14 (12:14) 7:1 5-0
30. 3. Benetton Treviso - Connacht Rugby 18:14 (10:7) 2:2 4-1
30. 3. Cell C Sharks - Edinburgh Rugby 23:13 (7:3) 3:1 4-0
30. 3. Swansea Ospreys - Emirates Lions 36:21 (15:7) 5:3 4-0
30. 3. DHL Stormers - Ulster Rugby 
13:7 (0:7) 1:1 4-0
30. 3. Munster Rugby - Cardiff Rugby
20:15 (3:0) 2:2 4-1
30. 3. Llanelli Scarlets - Glasgow Warriors 3:45 (3:14) 0:7 0-5

Ofenzivní bonus: výhra rozdílem 3 pětek,  defenzivní bonus: prohra o 5 a méně bodů

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Leinster (1)131102415:2201959154
Glasgow (3)131003365:2241418149
Bulls (2)13904434:2991357245
Munster (4)13814318:221976343
Stormers (5)13805316:252644339
Benetton (10)13814250:257-72137
Ospreys (11)13706290:264265235
Ulster (7)13706302:288143435
Edinburgh (6)13805277:298-211134
Connacht (9)13706285:293-82434
Lions (8)13607367:290775534
Cardiff (12)13319287:290-32824
Sharks (14)133010249:296-471518
Scarlets (13)133010184:436-2524416
Dragons (16123010205:439-2341215
Zebre Parma (15)121111262:439-1774515

 

Super Rugby Pacific 2024 – 6. kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body
29. 3. Crusaders (NZ) - Chiefs (NZ) 37:26 (22:12) 5:4 4-0
29. 3. Waratahs (AUS) - Rebels (AUS) 21:27 (7:10) 3:4 0-4
30. 3. Fijian Drua (FIJ) - Western Force (AUS) 31:13 (18:10) 3:2 4-0
30. 3. Moana Pasifika (NZ) - Blues (NZ)
8:47 (8:28) 1:7 0-5
30. 3. Highlanders (NZ) - Hurricanes (NZ)
12:47 (0:26) 2:7 0-5
30. 3. Reds (AUS) - Brumbies (AUS) 19:20 (7:10) 3:2 1-4

Ofenzivní bonus: výhra rozdílem 3 pětek,  defenzivní bonus: prohra o 5 a méně bodů

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Hurricanes (1)6600226:1181083027
Blues (4)6501177:92852022
Brumbies (3)6501171:129422022
Chiefs (2)6402198:153451118
Reds (5)6303201:165362216
Rebels (7)6303161:215-542014
Fijian Drua (8)6303165:178-130113
Highlanders (6)6204141:181-401211
Moana Pasifika (9)6204134:221-87019
Waratahs (10)6105147:165-18048
Crusaders (12)6105116:165-40026
Western Force (11)6105134:198-64015

 

U18 Six Nations Festival 2024 – hoši, Parma 30. 3. – 7. 4. 2024 – výsledky 1. dne

Gruzie - Skotsko  14:22 (7:12)   Irsko - Francie 7:50 (7:24)
Itálie - Portugalsko 30:14 (5:14)   Anglie - Wales 36:35 (19:21)

U18 Six Nations Festival 2024 – dívky, Colwyn Bay (Wales) 29. 3. – 6. 4. 2024 – výsledky 1. dne 1×35 min.

Anglie - Irsko 19:12   Francie - Skotsko 34:0
Itálie - Anglie 19:19   Wales - Francie 12:31
Irsko - Itálie 20:0   Skotsko - Wales 0:12

Test – ženy

30. 3. USA - Jižní Afrika 38:17 (14:0) P 6:2 Londýn-Ealing

O Autorovi

Redakce

Další články autora

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *