U19 Liga Rugby XV 2022 – finále

5. června 2022 (14:58)

Ragby 15U19 Liga Rugby XV

NADSTAVBOVÁ ČÁST

 

Konečné pořadí U19 Ligy 2022:

1. RC MOUNTFIELD ŘÍČANY; 2. RK Petrovice; 3. RC Tatra Smíchov; 4. RC Bystrc; 5. RC Slavia Praha; 6. RC Olomouc; 7. RC Dragon Brno; 8. Sokol Mariánské Hory; 9. RC Sparta Praha; 10. RC Praga Praha

 

8. kolo 5. 6. 2022 o konečné pořadí
99 o 1. místo RC Mountfield Říčany - RK Petrovice 43:17
100 o 3. místo RC Bystrc - RC Tatra Smíchov 10:12
101 o 5. místo RC Slavia Praha - RC Olomouc 62:0
102 o 7. místo RC Dragon Brno - Sokol Mariánské Hory 42:7
103 2. utkání o 9. místo RC Praga Praha - RC Sparta Praha 33:25
 
7. kolo 22. 5. 2022 - semifinále
94 semifinále 1 - 4 RC Mountfield Říčany - RC Tatra Smíchov 33:8
95 semifinále 1 - 4 RK Petrovice - RC Bystrc 35:26
96 semifinále 5 - 8 RC Slavia Praha - RC Dragon Brno 43:17
97 semifinále 5 - 8 RC Olomouc - Sokol Mariánské Hory 65:0
98 1. utkání o 9. místo RC Sparta Praha - RC Praga Praha 40:24
 
6. kolo 15. 5. 2022 - o postup do semifinále
91 Bystrc - Olomouc 58:7   93 Mar. Hory- Praga 30:0 k.
90 Slavia - Tatra 7:20   92 Dragon -Sparta 50:3
89 Říčany - Petrovice 27:17    

TABULKY ZÁKLADNÍ ČÁSTI

Tabulky skupiny A

PořadíZVRPSkóre+/-Body
RK Petrovice (2)4400204:3017412
RC Slavia Praha (1)4301201:3916210
RC Olomouc (4)4202101:160-598
RC Dragon Brno (3)410366:109-436
RC Praga (5)400415:249-2344

PETSLADRBPRGOLO
RK Petrovice22:1538:1075:069:5
Slavia Praha15:2235:785:066:10
Dragon Brno10:387:3529:1020:26
Praga Praha0:750:8510:295:60
RC Olomouc5:6910:6626:2060:5

Tabulky skupiny B

PořadíZVRPSkóre+/-Body
Mtf. Říčany (1)4400267:2624112
RC Bystrc (3)4301141:439810
Tatra Smíchov (2)4202188:601288
Mariánské Hory (5)410332:286-2546
Sparta Praha (4)400424:237-2134

RICSPAM HTATBYS
Mountfield Říčany90:5116:035:1426:7
Sparta Praha5:907:320:5712:58
Mariánské Hory0:11632:70:1120:51
Tatra Smíchov14:3557:0112:05:25
RC Bystrc7:2658:1251:025:5

ROZLOSOVÁNÍ A VÝSLEDKY  ZÁKLADNÍ ČÁSTI

Systém soutěže: Dvě pětičlenné základní skupiny stejné úrovně. V každé skupině hraje každý s každým jednou. Následuje tříkolová nadstavba o celkové pořadí.

Skupina A   Skupina B
1 RK Praha Petrovice   1 RC Mountfield Říčany
2 RC Slavia Praha   2 RC Sparta Praha
3 RC Dragon Brno   3 Sokol Mariánské Hory/Havířov
4 RC Praga    4 RC Tatra Smíchov
5 RC Olomouc   5 RC Brno Bystrc
 
5. kolo 1. 5. 2022
Sk. A   Sk. B
85 Dragon - Petrovice
10:38   87 Bystrc - Tatra 25:5
84 Olomouc - Praga
60:5   86 M. Hory - Říčany 0:116
Volno: RC Slavia Praha Volno: RC Sparta Praha
4. kolo 24. 4. 2022
Sk. A   Sk. B
81 Petrovice - Olomouc 69:5   83 Říčany - Bystrc
26:7
80 Praga Slavia 
0:85   82 Tatra - Sparta  
57:0
Volno RC Dragon Brno   Volno: Sokol Mariánské Hory
3. kolo 10. 4. 2022
Sk. A   Sk. B
77 Slavia - Petrovice 
15:22   79 Sparta - Říčany
5:90
76 Olomouc - Dragon
26:20   78 Bystrc - M. Hory
51:0
Volno: RC Praga Praha
  Volno: RC Tatra Smíchov 
2. kolo 3. 4. 2022
Sk. A   Sk. B
73 Dragon - Slavia 7:35   75 Říčany - Tatra 35:14
72 Petrovice - Praga 75:0   74 M. Hory  - Sparta
32:7
Volno: RC Olomouc 
  Volno: RC Bystrc
1. kolo 27. 3. 2022
Sk. A   Sk. B
69 Praga - Dragon
10:29   71 Sparta  - Bystrc
12:58
68 Slavia - Olomouc
66:10   70 Tatra - M. Hory
112:0
Volno: RK Petrovice   Volno: RC Mountfield Říčany

O Autorovi

Redakce

Další články autora

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *