U16 Liga Rugby XV 2022 – 5 kolo

5. května 2022 (15:30)

Ragby 15U16 Liga Rugby XV

NADSTAVBOVÁ ČÁST

6. kolo 14. 5. 2022

             
             
             
134 Bystrc -           
133 Dragon - Říčany          
132 Tatra A - Slavia          

Tabulky

Tabulky skupiny A

PořadíZVRPSkóre+/-Body
RC Tatra Smíchov (1)4400140:2611412
RC Mtf. Říčany (2)430194:544010
RC Slavia Praha (3)5203114:77379
RC Dragon Brno (4)500521:212-1915

TAT ARICSLADRB
Tatra Amíchov A29:717:1244:7 / 50:0
Mtf. Říčany7:2936:8 / 17:1034:7
RC Slavia Praha12:178:36 / 10:1748:7 / 36:0
RC Dragon Brno7:44 / 0:507:347:48 / 0:36

Tabulky skupiny B1 - konečné pořadí

Pořadí
RC Bystrc1B1
RK Petrovice2B1
RC Sparta Praha3B1
AMMOR4B1

PETBYSSPAAMM
RK Petrovice12:3936:2782:29
RC Bystrc39:1238:1978:0
RC Sparta Praha27:3619:38113:0
AMMOR29:820:780:113

Tabulky skupiny B2

PořadíZVRPSkóre+/-Body
RC Praga Praha (1)4400221:3618512
Tatra Smíchov B (2)4202144:93518
Rugby Babice (4)420274:150-768
RA Olymp Praha (3)410397:118-216
RC Zlín (5)410367:206-1396

PRGZLNBABOLYTAT B
RC Praga Praha57:790:036:1038:19
RC Zlín7:577:4843:2910:72
Rugby Babice0:9048:75:34
RA Olymp Praha10:3629:4334:524:34
Tatra Smíchov B19:3872:1034:24

ROZLOSOVÁNÍ A VÝSLEDKY  ZÁKLADNÍ ČÁSTI

Skupina A Skupina B1 Skupina B2
1 RC Tatra Smíchov A 1 RK Petrovice 1 RC Praga Praha
2 RC Mountfield Říčany 2 RC Bystrc 2 RC Zlín
3 RC Slavia Praha 3 RC Sparta Praha 3 Rugby Babice
4 RC Dragon Brno 4 AMMOR * 4 RA Olymp Praha
* AMMOR - Asociace malých a mladých klubů ragby 5 RC Tatra Smíchov B
5. kolo 30. 4. 2022
Sk. A Sk B2
127 Dragon - Slavia 0:36 131 Zlín - Praga 7:57
126 Říčany - Tatra A 5:7 130 Tatra B - Babice 19:21

 

Sk. B1 5. kolo o konečné pořadí
129 RC Sparta Praha - AMMOR  30:0 k. 
128 RC Bystrc - RK Petrovice  38:5 
4. kolo 23. 4. 2022
Sk. A Sk. B1 Sk. B2
123 Slavia - Říčany 78:0 VOLNO 125 Tatra B - Olymp 34:24
122 Tatra A - Dragon 50:0 124 Babice - Praga 0:90
3. kolo 16. 4. 2022
Sk. A Sk. B1 Sk. B2
117 Slavia - Dragon 78:7 119 Bystrc - AMMOR 78:0 121 Praga - Tatra B 38:19
116 Tatra - Říčany 29:7 118 Petrov. - Sparta 36:27 120 Olymp - Zlín 29:43
2. kolo 9. 4. 2022
Sk. A Sk. B1 Sk. B2
111 Dragon - Říčany 7:34 113 AMM - Sparta 0:113 115 Olymp - Babice 34:5
110 Slavia - Tatra  12:17 112 Bystrc - Petrov. 39:12 114 Zlín - Tatra B 10:72
1. kolo 2. 4. 2022
Sk. A Sk. B1 Sk. B2
105 Říčany - Slavia 36:8 107 Sparta - Bystrc 19:38 109 Babice - Zlín 48:7
104 Dragon -Tatra  7:44 106 AMM - Petrov. 29:82 108 Praga - Olymp 36:10

O Autorovi

Redakce

Další články autora

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *