U14 Liga Rugby 2022 – 5. kolo

5. května 2022 (00:29)

Celostátní (U14 RRC)Ragby 15U14 Liga Rugby XV

Tabulky

Skupina A

PořadíZVRPSkóre+/-Body
RC Tatra Smíchov (1)5401246:6118513
RC Mountfield Říčany (2)5401195:6712813
RK Petrovice 35302118:685011
RC Slavia Praha 4)530271:176-10511
RC Dragon Brno (5)510459:192-1337
JIMI RC Vyškov (6)500539:164-1255

TATPETRICDRBSLAVYS
Tatra Smíchov0:4755:064:770:057:7
RK Petrovice47:00:4230:012:2129:5
Mtf. Říčany0:5542:062:758:0
Dragon Brno7:640:307:6221:10
Slavia Praha0:7021:120:5824:12
JIMI RC Vyškov7:575:2910:2112:24

Skupina B

PořadíZVRPSkóre+/-Body
RC Bystrc (1)5401221:3618513
RC Sparta Praha (2)5401196:9310313
RC Praga Praha (3)4301200:1118910
Spol. AMMOR (4)4202119:99208
Mariánské Hory (6)510469:131-625
Rugby Babice (5)50057:342-3351

PRGAMMSPABYSBABM H
RC Praga Praha39:140:85132:029:12
Spol. AMMOR14:2912:3066:734:15
RC Sparta Praha14:3929:1431:2884:038:12
RC Bystrc85:030:1228:3130:030:0
Rugby Babice0:1327:660:840:300:30
Mariánské Hory12:2915:3412:380:3030:0

ROZLOSOVÁNÍ A VÝSLEDKY 

Skupina A
Skupina B
1 RC Tatra Smíchov A 1 RC Praga Praha
2 RK Petrovice 2 AMMOR
3 RC Mountfield Říčany A 3 RC Sparta Praha
4 RC Dragon Brno 4 RC Bystrc
5 RC Slavia Praha 5 Rugby Babice
6 JIMI RC Vyškov 6 TJ Sokol Mariánské Hory
9. kolo 12. 06. 2022
221 vítěz utkání č. 215 – vítěz utkání č. 216 – finále ligy
222 poražený z utkání č. 216 – poražený z utkání č. 215 – utkání o 3. místo
223 vítěz utkání č. 217 – vítěz utkání č. 218 – utkání o 5. místo
224 poražený z utkání č. 218 – poražený z utkání č. 217 – utkání o 7. místo
225 vítěz utkání č. 219 – vítěz utkání č. 220 – utkání o 9. místo
226 poražený z utkání č. 220 – poražený z utkání č. 219 – utkání o 11. místo
8. kolo 29. 05. 2022
220 poražený z utkání č. 213 – vítěz utkání č. 205 – semifinále 9-12
219 poražený z utkání č. 214 – poražený z utkání č. 205 – semifinále 9-12
218 vítěz utkání č. 213 – poražený z utkání č. 211 – semifinále 5-8
217 poražený z utkání č. 212 – vítěz utkání č. 214 – semifinále 5-8
216 poražený z utkání č. 200 – vítěz utkání č. 211 – semifinále 1-4
215 vítěz utkání č. 200 – vítěz utkání č. 212 – semifinále 1-4
7. kolo 22. 5. 2022
214 poražený z utkání č. 203 proti poraženému z utkání č. 202 – čtvrtfinále 7-10
213 poražený z utkání č. 204 proti poraženému z utkání č. 201 – čtvrtfinále 7-10
212 vítěz utkání č. 202 proti vítězi utkání č. 203 – čtvrtfinále 1-6
211 vítěz utkání č. 201 proti vítězi utkání č. 204 – čtvrtfinále 1-6
Týmy 1.A, 2.A, 5.B a 6.B mají volno
6. kolo 15. 5. 2022
205 5. ze skupiny B proti 6. ze skupiny B – o nasazení
204 1. ze skupiny B proti 6. ze skupiny A – čtvrtfinále 3-10
203 2. ze skupiny B proti 5. ze skupiny A – čtvrtfinále 3-10
202 4. ze skupiny A proti 3. ze skupiny B – čtvrtfinále 3-10
201 3. ze skupiny A proti 4. ze skupiny B – čtvrtfinále 3-10
200 1. ze skupiny A proti 2. ze skupiny A – o nasazení do semifinále
5. kolo 1. 5. 2022
Sk. A   Sk. B
196 Dragon - Slavia 24:26   199 Bystrc - Babice 30:0 k.
195 Tatra - Petrovice 0:47   198 Praga - AMMOR 8.5.
194 Vyškov - Říčany 5:33   197 Mar. Hory - Sparta 12:38
4. kolo 24. 4. 2022
Sk. A   Sk. B
185 Petrovice - Dragon 30:0   188 AMMOR - Bystrc 5:48
184 Slavia - Vyškov 24:12   187 Babice - Mar. Hory 0:30 k.
183 Tatra - Říčany 55:0   186 Praga - Sparta 39:14
3. kolo 10. 4. 2022
Sk. A   Sk. B
174 Říčany - Slavia 7:64   177 Sparta - Babice 84:0
173 Vyškov - Petrovice 5:29   176 Mar. Hory - AMMOR 15:34
172 Dragon - Tatra 7:64   175 Bystrc - Praga 85:0
2. kolo 3. 4. 2022
Sk. A   Sk. B
163 Petrovice - Říčany 0:42   166 AMMOR - Sparta 14:29
162 Tatra - Slavia 70:0   165 Praga - Babice 132:0
161 Dragon - Vyškov 21:10   164 Bystrc - Mar. Hory 30:0
1. kolo 27. 3. 2022
Sk. A   Sk. B
157 Vyškov - Tatra 7:57   160 Mar. Hory - Praga 12:29
156 Říčany - Dragon 62:7   159 Sparta - Bystrc 31:28
155 Slavia  - Petrovice 21:12   158 Babice - AMMOR 7:66

O Autorovi

Redakce

Další články autora

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *