Rezerva Slavie nepřijede

28. října 2022 (17:25)

Nezařazené

„Bohužel musíme oznámit, že naše  B mužstvo není schopné se dostavit k utkání číslo 66 poháru ČSRU, a to z důvodu velké marodky hráčů jak A týmu tak B týmu.

Tato situace nás velice mrzí, ale bohužel to nejsme schopni v současné době jinak vyřešit, při posledních zápasech A i B týmu se nám zranilo celkem 6 hráčů a některé další hráče máme dlouhodobě zraněné či v izolaci,“ sdělil ve čtvrtek sekretář pražské Slavie Marek Hora, „budeme mít problém obsadit dostatkem hráčů i střídačku A mužstva na v zítřejším utkání proti Dragonu Brno,“ dodal sekretář.

Pro náš tým to znamená kontumační vítězství 35:0 a také to, že ve finále Poháru XV nastoupíme proti vítězi semifinálového duelu mezi Mariánskými Horami a Tatrou Smíchov B. V prvním semifinále v Praze zvítězila rezerva Tatry o 11 bodů 19:8. Odvetné utkání v Mariánských Horách se hraje v neděli ve 13:30 h.  

Nakonec první tým Slavie v dnešním utkání porazil Dragon těsně 17:15, když oba týmy daly po dvou pětkách a trestném kopu, ale Slavia byla o kop úspěšnější při kopech po pětkách. Na střídačce měly oba týmy po pěti hráčích.

O Autorovi

Redakce

Další články autora