První počin nové mediální a propagační komise

18. listopadu 2023 (17:19)

Nezařazené

Havířov 14. listopadu 2023 (red.) – Je-li něco, s čím klub doslova zápasí, je to nedostatek kádrů, ať už jde o trenéry a jejich asistenty nebo funkcionáře. Léta si například výkonný výbor snaží najít vhodného kandidáta na funkci referenta pro mládež a rozvoj, o obsazení jiných potřebných funkcích nemluvě.

Ale věci pomalu nabírají jinou dimenzi. Před časem se rodiče malých žáků semkli do funkční a hlavně komunikující skupiny a po více než 10 letech ustavili rodičovský výbor. Vloni se do klubu po dlouhé přestávce vrátil někdejší junior Petr Basel, přivedl do týmu mladších žáků dceru, zařadil se mezi trenéry, pomohl klubu jako podnikatel a nakonec posílil výkonný výbor.

Letos do mužstva přišel – rovněž po dlouhé přestávce – Jaroslav Jurka a nebylo ho třeba dlouho přemlouvat, aby se angažoval i jako funkcionář, hned souhlasil s převzetím funkce v mediální a propagační komisi. Lukáš Tyburec přivedl do týmu U8 svého syna, přihlásil se o funkci asistenta trenéra, absolvoval školení pro rozhodčí mládeže do třinácti let a bez jakéhokoliv rozmyšlení přistoupil na nabídku činnosti v mediální a propagační komisi. Činnost komise zatím omezeně suploval sekretář Karel Gaman, který v komisi zůstává i nadále. Komise má zatím za úkol sestavit a výkonnému výboru předložit vizi své budoucí činnosti, po jejímž přijetí vedením klubu bude i komise oficiálně schválena, ale už začala pracovat a má za sebou první dva kroky – plakát k tradičnímu turnaji Silvester Cup v sálové kopané a natočení záběrů pro propagační video, ze kterého jsou naše fotografie ze závěrečné scény.

 

 

O Autorovi

Redakce

Další články autora