Poděkování sponzorům

20. srpna 2022 (12:38)

NezařazenéZpravodajství

Hlavním sponzorem pětidenního soustředění klubové mládeže v penzionu Setina v Pusté Polomi v Oderských vrších byl Nadační fond OKD v programu Srdcovka

Je mnoho činností, které by klub nebyl schopen uskutečnit, kdyby neměl podporu sponzorů, mezi takové činnosti patří i klubové tábory a soustředění mládeže. Rodiče sice uhradí část nákladů, ale jejich příspěvek nepokryje všechno, proto je velni vítána finanční podpora sponzorů. Hlavním sponzorem letošního soustředění klubové mládeže byl Nadační fond OKD, který v programu Srdcovka  na soustředění přispěl podstatnou částkou. K pokrytí nákladů také částečně pomohla dotace Moravskoslezského kraje, ale ta byla určena především na běžnou činnost klubu.

Vedení soustředění proto žákům a kadetům, kteří se kempu zúčastnili, vysvětlilo přínosnou a záslužnou činnost jak Nadačního fondu OKD, tak magistrátu města Havířova a Moravskoslezského kraje. Tyto instituce podporují nejen praktickou sportovní činnost a pronájem sportovišť, ale například i nákup tréninkových pomůcek a jiného vybavení.

Účastníkům to po celou dobu soustředění připomínaly i bannery, které byly vyvěšeny v banketce, ve které se kluci každý den scházeli na hodnocení dne a se kterým se na závěr vítězný tým bodovací soutěže kempu vyfotografoval. Výkonný výbor klubu a samozřejmě i účastníci soustředění Nadačnímu fondu OKD a ostatním sponzorům srdečně děkují.

O Autorovi

Redakce

Další články autora