K vánocům? Stolní kalendář, diář, vánoční ozdoba, nebo něco z butiku

6. prosince 2022 (21:18)

KlubovéNezařazené

Stolní kalendář, diář, vánoční ozdoba a řada dalších věcí, které si můžete koupit v klubovém butiku pro vlastní potřebu nebo jako dárek pro své blízké. Klubový butik aktuálně v předvánočním čase nabízí hlavně vánoční ozdobu, plochou baňku s logem klubu. Zvláště zajímavá může být koupě na hranu zlevněných jubilejních (k 50 výročí klubu) polokošil (120 Kč) a trik (90 Kč). Vhodným dárkem by mohly být třeba koktejlové sklenice (3 dcl) a whiskovky za 50 Kč. Kluci (samozřejmě i děvčata) by mohli koupit maminkám dárek za 100 Kč nákupní tašku. Ale v butiku je i batůžek a nejnovější trika z nové série. Více na Shop - Boutique

Nákup klubových suvenýrů a kalendářů, je projevem sounáležitosti s klubem, což je věc, kterou docela u našich členů postrádáme. Ceny jsou přitom mnohdy s nulovou nebo téměř nulovou marží.

Pro sestavení klubového stolního kalendáře jsme využili toho, že pro klub fotografuje několik výborných fotografů a sestavili jsme průřez klubovými akcemi od Školy ragby přes běžné soutěže až po zahraniční zájezdy.

K mání je také diář s klubovým logem logem – je to diář denní s členěním rubrik od 7 do 20 hodin a částí pro drobné poznámky a telefony.

Ceny: Diář 260,- Kč, stolní kalendář 200,- Kč

O Autorovi

Redakce

Další články autora