Přišel čas splnit základní členské povinnosti

20. února 2019 (19:15)

NezařazenéZpravodajství

Každý člen je klubu zavázán několika záležitostmi, u aktivních hráčů od mladších žáků po dospělé je to především řádně se připravit na sezónu, což obnáší nejen pravidelně trénovat, ale také mít v licenci záznam o zaplacení licenčního poplatku a platný záznam o lékařské prohlídce. Říká se tomu plnění základních členských povinností. A to je momentálně dost závažný problém. Kromě těch, kteří platí příkazem ze svého účtu, jsou ostatní, kteří platí z ruky, ve značném zpoždění, vnitřní ekonomická směrnice v části kalendář úhrad říká, že členský příspěvek a licenční poplatek musí každý člen zaplatit do 31. ledna a klubový příspěvek při platbě hotově buď do 30. dne každého měsíce nebo při čtvrtletní a pololetní platbě do 28. února. Zatím zaplatilo 17 členů, z toho 15 hráčů.

Sezóna začíná juniorům 23. března, mužům, kadetům a žákům 30. nebo 31. března, bude hodně veselo, když rozhodčí nepustí na hřiště ty, kteří nebudou mít v licenci záznam o platbě. A podobné to bude, když se podívá do rubriky lékařské prohlídky, seznam hráčů, kterým končí prohlídka a musejí do 22.nebo do 29.března stihnout novou, je dost hustý viz lékařské prohlídky.

Vyzýváme rodiče žáků a dorostenců a vyzýváme muže, aby co nejdříve na sekretariátu RC zaplatili náležitosti, vyzvedli si licenci k prohlídce a splnili, co splnit musejí, aby při prvním utkání nebo turnaji neoslabili svůj tým.

O Autorovi

Redakce

Další články autora