Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Ragbisté roku 2017
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

  • Přejděte na nové stránky

  • Přejděte na nové stránky

  • Přejděte na nové stránky

  • Přejděte na nové stránky

  • Přejděte na nové stránky

Collapse Kalendář zápasů a akcí
Collapse Nástěnka
Collapse Bleskovky / Ze světa
Autor: ps/an
Předposlední červnový víkend byly v akci oba české reprezentační týmy žen i mužů v sedmičkách.  Muži hráli v Sarajevu soutěž třetí evropské úrovně konferenci 1 a ženy kontinentální soutěž druhé úrovně Trophy. 
Zatímco muži vyhráli všech šest utkání i celý turnaj, ženy dvě utkání vyhrály a 3 prohrály, což jim v konečném hodnocení vyneslo 4 body a deváté místo.
Výsledky turnaje mužů si pochvalovali i ragbisté Slovenska, kteří vybojovali deváté místo. Mezi slovenskými hráči byl i náš junior Lukáš Trtek.
 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [16…30] vzad
Přejít na stránku z 177 Přejít na stránku z 209
V Six Nations U18 neberou překvapení konce
Čt, 05.Duben 2018 v 21:08
Autor: (gak) Celý článek
Po vítězství Skotských juniorů nad anglickými v úvodním kole Six Nations U18 se ještě dalo říci náhoda, ale Skotové ve vítězném tažení pokračují, ve druhém kole porazili i Francii. Navíc ohromného a povzbudivého úspěchu dosáhli Italové, porazili Anglii 32:30. A protože Velšané porazili Iry, je najednou na 2. až 5. místě pořádná tlačenice.
Jakub Homer - létající ragbista
Čt, 05.Duben 2018 v 13:36
Autor: (red) Celý článek
Jakub Homer, reprezentant České republiky v kategorii do 18 let, je produktem říčanské školy ragby. Na právě skončeném mistrovství Evropy divize Trophy se zaskvěl výbornou hrou v roji a na pozici vazače se zasloužil o zisk bronzových medailí. Tedy nic, co by se nedalo říci i o dalších hráčích národního týmu, ale Jakub je přece jen něčím výjimečný, vybrala si ho ke studiu Mount St. Mary’s College z Anglie a může sloužit jako inspirace i pro hráče našeho klubu.
ME U18: Skvělý úspěch českého týmu
So, 31.Březen 2018 v 21:45
Autor: (gak) Celý článek
Český tým už v semifinálovém utkání s Polskem zahrál velmi dobře, a třebaže mu postup do finále o tři body utekl, hoši nemusejí smutnit, i v souboji o 3. místo s Litvou předvedli kvalitní výkon a po zásluze vysoko vyhráli a berou bronz. Navíc o dvě místa vylepšili loňské umístění.
ME U18 Championship: Favorité bez problémů
St, 28.Březen 2018 v 19:14
Autor: (gak) Celý článek
Mistrovství Evropy nejvyšší kategorie postrádá ty nejsilnější evropské země kromě Francie. Shodou okolností jsou to ostrovní země, jejichž reprezentační mužstva a týmy U20 hrají turnaj 6 zemí Anglie, Wales, Skotsko a Irsko, ale také Itálie. Od roku 2015 šampionát bojkotují. Evropský šampionát regionální federace Rugby Europe tak doslova kopíruje současné rozložení soutěží v Evropě, šampionát hrají země druhého sledu. Ty nejlepší země se rozhodly pořádat Pohár 6 zemí i pro kategorii U18. Bude ho hrát i Francie, jehož béčko je na dobré cestě získat titul mistra Rugby Europe, pokud ve finále porazí Gruzii.
ME U18: Neudrželi jsme vedení
Út, 27.Březen 2018 v 20:19
Autor: (gak) Celý článek
Naši junioři byli kousek od historického úspěchu – boje o vítězství v mistrovství Evropy 2. divize zvané Trophy, ještě 12 minut před koncem řádné hrací doby vedli nad Polskem 22:20, ale při zhruba sedmiminutovém soustředěném náporu soupeře nedokázali své brankoviště ubránit a Poláci položili vítěznou pětku.
Skvělý vstup juniorů do mistrovství
So, 24.Březen 2018 v 15:06
Autor: (gak) Celý článek
Česká juniorská reprezentace vstoupila do mistrovství Evropy divize Trophy nad pomyšlení dobře. Po velmi kvalitním výkonu porazila Lotyšsko 43:7 a v úterý se střetne s Polskem, které se vypořádalo 46:12 s Ukrajinou. Naši těžili z dobré fyzické kondice a mnohem lépe organizované hry.
Six Nations 2018: Vrcholy a propady
Út, 20.Březen 2018 v 16:58
Autor: (gak) Celý článek
Ragbyoví komentátoři Robert Kitson, Paul Rees, Andy Bull, Mike Aylwin a Gerard Meagher rozebírají v pondělním vydání The Guardian letošní turnaj Six Nations, vybírají hráče, nejlepší a nejhorší momenty a tým turnaje. Asi vhodná tečka za letošním ročníkem.
Junioři ČR obhajují 5.místo
Po, 19.Březen 2018 v 15:56
Autor: (gak) Celý článek
Pod patronací evropské ragbyové federace Rugby Europe začíná v sobotu v okolí polské Poznaně 15. mistrovství Evropy juniorů, které se hraje podle zavedeného formátu v konferencích Championship a Trophy. O úvodní zápas celého mistrovství se postará náš národní tým, svůj boj o co nejlepší umístění v konferenci Trophy začíná proti Lotyšsku v 11 hodin.
Skandál jako dům
Ne, 18.Březen 2018 v 22:50
Autor: (gak) Celý článek
Skandál jako dům, uvádí rumunský server Pro Sport napadení rumunského rozhodčího Vlada Iordăchescu španělskými hráči po utkání evropského šampionátu Belgie – Španělsko, které bylo současně utkáním 5. kola evropské kvalifikace na RWC 2019. Překvapivá porážka Leones v Bruselu 10:18 jim zmařila šance na přímý postup, nepřeskočili bodově Rumuny a postup si budou muset vybojovat v 6. kole kvalifikace.
Nizozemská lekce
Ne, 18.Březen 2018 v 18:13
Autor: Petr Skála Celý článek
Na trávníku amsterdamského ragbyového stadionku nebyl třetí březnovou sobotu sníh jako ve stejný den v Praze, ani bláto jako před týdnem na Markétě, kde Česko vyhrálo nad Švýcarskem 17:13,  zato se v pořadí čtvrté utkání českého týmu ve druhé divizi ME hrálo za silného větru. Možná i proto Češi během první půle třikrát pustili do svého brankoviště Nizozemce. Jedinou českou pětku položil  za stavu 17:3  rojník Martin Havlíček.
Udrželi jsme druhou divizi
Po, 12.Březen 2018 v 11:01
Autor: Martin Charvát Celý článek
Mladý český tým porazil favorizované Švýcarsko. V tabulce poskočil na třetí místo ME – Rugby Europe Trophy a dvě kola před koncem si zajistil setrvání v této druhé nejvyšší divizi mistrovství Evropy, do které postoupil v minulé sezóně.
Nemluvte s hráči!
Pá, 02.Březen 2018 v 17:54
Autor: (gak) Celý článek
Rozhodčí, kteří byli delegováni na zápasy Six Nations, dostali instrukci, aby zamezili vykecávání se hráčů ve fotbalovém stylu a dostali další pokyny ke sjednocení posuzování přestupků na dvou schůzkách, z nichž první se zúčastnili i trenéři týmů Six Nations a na druhé se hrací komise radila s rozhodčími dokonce na letišti Heathrow. Začínají se totiž množit pokusy hráčů vyjasňovat si s rozhodčími jejich verdikty.
Startuje Super Rugby
Čt, 22.Únor 2018 v 15:08
Autor: (gak) Celý článek
O víkendu naplno odstartuje sedmi zápasy největší soutěž klubových společenství jižní polokoule. Proti loňsku byl počet týmů zredukován z 18 na 15, ale k názvu Super XV se už soutěž nevrací, zůstává u názvu Super Rugby. Hrát se začalo už minulý týden, kdy se střetly v jakémsi předkole týmy jihoafrické konference a finále bude uprostřed zimy na jižní polokouli 4. srpna.
Eddie Jones pracuje netradičně
St, 21.Únor 2018 v 13:10
Autor: (gak) Celý článek
Do finále mistrovství světa 2019 schází ještě 20 měsíců, ale šéftrenér anglické reprezentace Eddie Jones nevynechá žádnou možnost, jak zlepšovat výkon týmu. Vnáší do přípravy neobvyklé nápady a inovace, prostě opouští zaběhané postupy a inspiraci hledá u trenérů hokeje (pozemního pozn.red.), inspiruje se tréninkovými metodami cyklistů, neváhá konzultovat s věhlasnými fotbalovými trenéry jejich tréninkové postupy.
Ashbournský football skončil remízou
Pá, 16.Únor 2018 v 12:52
Autor: (gak) Celý článek
Po měsíční přestávce se redakce znovu vrací do práce, aby pokračovala ve zpravodajství. A protože je konec masopustu, nemůžeme vynechat Ashbourne Royal Shrovetide football, který skončil na popeleční středu. Kdo naše webové stránky sleduje pravidelně, ví, že ashbournský football je nejbližší podobě staroanglického fotbalu, hry, která předcházela vzniku moderního ragby. (Foto Derby Telegraph)
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [16…30] vzad
Přejít na stránku z 177 Přejít na stránku z 209
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Rugby v TV
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány