Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Ragbisté roku 2017
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

  • Přejděte na nové stránky

  • Přejděte na nové stránky

  • Přejděte na nové stránky

  • Přejděte na nové stránky

  • Přejděte na nové stránky

Collapse Kalendář zápasů a akcí
Collapse Nástěnka
Collapse Bleskovky / Ze světa
Autor: ps/an
Předposlední červnový víkend byly v akci oba české reprezentační týmy žen i mužů v sedmičkách.  Muži hráli v Sarajevu soutěž třetí evropské úrovně konferenci 1 a ženy kontinentální soutěž druhé úrovně Trophy. 
Zatímco muži vyhráli všech šest utkání i celý turnaj, ženy dvě utkání vyhrály a 3 prohrály, což jim v konečném hodnocení vyneslo 4 body a deváté místo.
Výsledky turnaje mužů si pochvalovali i ragbisté Slovenska, kteří vybojovali deváté místo. Mezi slovenskými hráči byl i náš junior Lukáš Trtek.
 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 177 Přejít na stránku z 209
Ze Sosnowce s neuznanou výhrou
Út, 19.Červen 2018 v 18:38
Autor: (red) Celý článek
Společenství Mariánských Hor a Havířova, či lépe řečeno Mariánské Hory doplněné našimi staršími žáky a kadety, startovalo na 28. ročníku mezinárodního turnaje dětí a mládeže Felikse Mikiciuka v Sosnowci v katovické aglomeraci. I když letos nepřijel žádný tým z Walesu, i tak byly týmy z Ruska a Ukrajiny nad síly našich hráčů.
MS U20: Les Bleus jsou mistry světa
Po, 18.Červen 2018 v 16:05
Autor: (red) Celý článek
Z jedenácti ročníků mistrovství světa hráčů do 20 let jich šest ovládl Nový Zéland, tři Anglie a jeden Jižní Afrika, letos se konečně dočkala čtvrtá země světové top ten Francie, když ve finále zdolala Anglii 33:25. Obhájce titulu Nový Zéland prohrál v souboji o 3. místo s Jihoafrickou republikou 30:42, takže je podruhé v historii šampionátů bez medaile.
MS U20: Finále Anglie - Francie
Čt, 14.Červen 2018 v 14:46
Autor: (red) Celý článek
Úterní semifinálové zápasy na mistrovství světa hráčů do 20 let potvrdily propad Skotska a vzestup Argentiny, která Skoty v souboji o 5. místo vystřídá. Ve finálové skupině zůstávají stejní aktéři jako vloni, jen Nový Zéland bude hrát po porážce od Francie až o třetí místo, v souboji o zlato s Anglií ho vystřídá Francie.
MS U20: V semifinále NZ - Francie a Anglie - JAR
Pá, 08.Červen 2018 v 15:40
Autor: (red) Celý článek
Mladí Francouzi drtili v první půli Jižní Afriku 36:7, aby se ve druhé obávali o výhru. Ani téměř dvousetletá tradice ragby ve Skotsku a Irsku nedává záruku úspěchu, jak Irsko, tak Wales budou hrát až o 9. místo. O titul si to rozdá čtveřice Anglie, Nový Zéland, Francie a Jižní Afrika.
V patnáctce Top 14 není ani jeden hráč Castres
Pá, 08.Červen 2018 v 12:16
Autor: (red) Celý článek
Minulý týden skončila finálovým zápasem Montpellier v Castres (13:29) francouzská liga Top 14, dá se říci, že dost překvapivě úspěchem Castres. Ne že by Castres patřilo k outsiderům, ale trofej pro vítěze Top 14 bouclier de Brennus (štít Brennus) se spíše očekával v rukou hráčů Montpellieru.
Definitivní rozhodnutí World Rugby
Čt, 07.Červen 2018 v 13:40
Autor: (red) Celý článek
Nejvyšší světový orgán World Rugby (IRB) definitivně vyřešil problém, který byl více méně vyprovokován incidentem při kvalifikačním utkáním o postup na MS 2019 mezi Belgií a Španělskem. V rámci vyšetřování se zjistilo, že za Španělsko, Belgii a Rumunsko nastoupili neoprávněně zahraniční hráči.
MS U20: Ve 2.kole bez překvapení
Po, 04.Červen 2018 v 14:28
Autor: (gak) Celý článek
Druhé kolo mistrovství světa do 20 let žádný překvapivý výsledek podobný vítězství Itálie nad Skotskem nepřineslo, porážku Skotů od Argentiny při momentálních schopnostech a formě Skotů ani za překvapení považovat nemůžeme. Francie bez bonusového bodu poněkud ztrácí.
Začalo mistrovství světa U20
Čt, 31.Květen 2018 v 13:27
Autor: (gak) Celý článek
Starobylý francouzský region Okcitánie (Occitanie) na jihu Francie a jeho neméně starobylá města Béziers, Narbonne i mladší Perpignan, jsou od včerejška dějištěm mistrovství světa v ragby mužů do 20 let. Do turnaje se kvalifikovalo 12 zemí z první světové patnáctky od prvního Nového Zélandu až po čtrnáctou Itálii. Turnaj končí finálovými zápasy 17.června.
Doplněno o výsledky 2.kola 3.6.
Komentář: Israel Folau trestán za názor
Pá, 18.Květen 2018 v 11:01
Autor: Karel Gaman Celý článek
Australská ragbyová superstar, zadák Waratahs oceněný několika prestižními cenami, ale také silně věřící křesťan, který svou víru neskrývá a neskrývá ani odpor vůči komunitě LGBTI, to je syn tonžských rodičů usídlených v Austrálii Isileli Folau, známější pod jménem Israel, je neustále kritizován za své přesvědčení a za své výroky. Australští aktivisté na něho neustále útočí a dožadují se za jeho výroky omluv a dokonce žádají jeho vyřazení z týmu Waratahs a národního týmu Austrálie. Nyní podle zahraničních medií přichází i trest, sponzor australského ragby Lad Rover hodlá potrestat Folaua za výroky vůči homosexuálům odebráním sponzorského auta.
Na mistrovství světa pojede Rusko
St, 16.Květen 2018 v 14:30
Autor: (gak) Celý článek
Nepovedené bruselské utkání kvalifikace o mistrovství světa mezi Belgií a Španělskem, které jak známo skončilo španělským honem na rumunského rozhodčího, se nebude opakovat. Rozhodla tak arbitrážní komise World Rugby, která se tímto zápasem odmítla zabývat. Naopak rozhodla, že jak Rumunsko, tak Španělsko a Belgie budou potrestány za neoprávněný start hráčů v kvalifikaci na RWC 2019.
Evropské země hrají o OH mládeže
Pá, 27.Duben 2018 v 19:12
Autor: (gak) Celý článek
Rugby Europe organizuje v tomto a v příštím týdnu evropskou kvalifikaci družstev dívek a chlapců do 18 let o postup na letošní III. letní olympijské hry mládeže, které se budou konat od 6. do 18. října v argentinském Buenos Aires. Mezi šestici míčových her – basket, futsal, plážová házená, plážový volejbal a pozemní hokej, bude i olympijské sedmičkové ragby.
Bryan se loučí
Čt, 26.Duben 2018 v 14:28
Autor: (gak) Celý článek
Asi není třeba říkat, který Bryan, je jen jeden, jihoafrické křídlo s číslem 11, je druhý na světě se svými 67 položeními v mezinárodních utkáních po Japonci Daisuke Ohatovi, ten položil 69 pětek, ale Habana spolu s Janahem Lomu vedou tabulku nejlepších pokládačů mistrovství světa, oba položili 15 pětek. Habana patří k nejpopulárnějším světovým ragbistům pro svou rychlost, která mu kdysi dovolila vítězně soutěžit s gepardem nebo se startujícím Airbusem.
Rugby Europe: Rozhodnutí po měsíci
St, 18.Duben 2018 v 14:38
Autor: (gak) Celý článek
Disciplinární komise Rugby Europe přinesla po měsíci a 6 jednáních první verdikt, trestá španělské hráče, kteří měli největší podíl na honičce za rumunským rozhodčím Vladem Iordacheskem a fyzickém a verbálním napadení po utkání mistrovství Evropy a současně kvalifikace na MS 2019 mezi Belgií a Španělskem 18.března v Bruselu. Jednání však není ukončeno, o trestu pro španělskou federaci se ještě bude jednat.
Zítra začíná na XXI. hrách Commonwealthu ragbyový turnaj
Čt, 12.Duben 2018 v 13:40
Autor: (gak) Celý článek
Jedna z největších letošních sportovních akcí na světě, XXI. hry Commonwealthu – Společenství národů UK, Severního Irska a bývalých britských dominií a kolonií – začaly minulý týden ve druhém největším městě australského státu Queensland Gold Coast. Sjelo se přes 6 a půl tisíce sportovců ze 71 zemí, aby soutěžilo o medaile ve 23 sportovních disciplínách. V pátek 13. začínají soutěže v sedmičkovém ragby turnajem žen.
Klubové ragby musí být prodáváno lépe
Pá, 06.Duben 2018 v 14:15
Autor: (red) Celý článek
Sportovní publicista John Nicholson se na stránkách Planet Rugby zamýšlí nad problémem popularity ragby a návštěvnosti na ragbyových zápasech. Je ragby velmi oblíbené, nebo není příliš populární, ptá se. Odpověď je možná divná, tvrdí, platí obojí. Je docela dobře možné, že návštěvy na zápasech našich klubů nepřekračující pár stovek diváků – když pomineme jejich úroveň, diváci už mají možnost srovnávat – mají právě souvislost se závěry, ke kterým Nicholson ve své stati došel.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 177 Přejít na stránku z 209
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Rugby v TV
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány