Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Ragbisté roku 2017
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

Zveme na Beach Rugby Havířov 2018
St, 20.Červen 2018 v 15:39
Autor: (red)

 Zveme na Bech Rugby Havířov

 
 
Registrování hráči hrají kontaktní ragby v kategoriích muži, junioři, ženy od 17 let. Neregistrovaní hrají bezkontaktní ragby v jedné kategorii Open (muži, ženy a junioři).
 
Registrace týmů a platba startovného na Beach rugby Havířov je možná do 14.7. Startovné za tým ( max. 8 hráčů) je 1250 Kč/ 50 €. V ceně poplatku je vstup do areálu koupaliště a obědový snack a pitný režim po dobu turnaje. Přihlásit tým můžete na adrese havirov@rugby-cz.com a patrik.kovasc@seznam.cz ,následně Vám budou odeslány podklady k platbě startovného a pravidla turnaje.
 
Těšíme se na Vás.
Rugby Club Havířov
 
 
 

Invitation for Beach Rugby Havirov

 
 
Registered players older than 17 years play rugby in categories: men, juniors and women. Unregistered players play touch rugby together (men, women and juniors create only one category called Open).
 
Registrations of teams and payment for registration on Beach rugby Havířov is possible till 14th July. Registration payment for team (max. 8 players) is 1250 Kč/ 50 €. In payment is included pass to area of aquapark, snack for lunch and drinking water during tournament. Team you can register on patrik.kovacs@seznam.cz   and then you will recieve informations about registration payment and tournament rules.
 
We are looking foward to see you.
Rugby Club Havířov
 
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Rugby v TV
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány