Celostátní liga kadetů U16 2019 – prolínací část – play off

3. června 2019 (11:22)

CelostátníRagby 15U16 Kadeti

Pořadí celostátní ligy kadetů pro rok 2019
1. RC Mountfield Říčany
2. RK Petrovice
3. RC Tatra Smíchov
4. RC Dragon Brno
5. RC Bystrc
6. RC Slavia Praha
7. RC Praga Praha
8. RC Olomouc
9. JIMI RC Vyškov

 

ROZLOSOVÁNÍ A VÝSLEDKY 

Finále 1.6.2019
38 o 3.místo Tatra - Dragon 30:0 k. **) 40 o 7.místo Praga - Olomouc     29:26
37 o 1.místo Říčany - Petrovice 31:7 39 o 5.místo Slavia - Bystrc 15:17

**) RC Dragon Brno sdělil: z důvodu problému operativního zajištění přepravy našich kadetů se bohužel na zítřejší utkání k vám nedostavíme. 

 

Závěrečná finálová část - play off   1. kolo 25.5.2019
34 SF 5-8 Slavia - Olomouc 41:10 36 o 9. m. JIMI RC Vyškov  9.místo
33 SF 1-4 Petrovice - Tatra 35:19 35 SF 5-8 Praga - Bystrc 21:40
32 SF 1-4 Říčany - Dragon  30:0 k. *)  

*) RC Mountfield vznesl námitku proti neoprávněnému startu hráčů hostujících v RC Dragon Brno, jelikož v utkání nastoupili hráči, kteří neodehráli v základní části soutěže alespoň 4 poločasy, jak stanoví článek 20 přestupního řádu. RC Dragon Brno se k námitce vyjádřil, argumenty Dragonu Brno však STK odmítla a potvrdila kontumační výsledek 30:0 ve prospěch Říčan.

 

Nadstavba - prolínací část 18.5.2019
29 Tatra - Praga 52:33 31 Olomouc - Vyškov 34:13
28 Slavia - Dragon 5:57 30 Bystrc vítězí bez boje  
Říčany a Petrovice mají volno
 
ZÁKLADNÍ ČÁST
                              6.kolo 11.5.2019
Skupina A
12 Dragon - Tatra 57:7
11 Říčany - Petrovice 43:17
5. kolo 4.5.2019
Skupina A Skupina B
10 Tatra - Říčany 5:45 27 Slavia - Olomouc 30:0 k.
  9 Dragon - Petrovice 13:14 26 Bystrc - Mar. Hory  
  25 Praga - Vyškov 30:0 k.
4. kolo 27.4. 2019
Skupina A Skupina B
8 Říčany - Dragon 75:0 24 Olomouc - Bystrc 10:12
7 Petrovice - Tatra 36:19 23 Vyškov - Slavia 5:65
  22 Mar. Hory - Praga  
3. kolo 13.4.2019
Skupina A Skupina B
6 Tatra - Dragon 32:22 21 Vyškov - Olomouc 10:10
5 Petrovice - Říčany 0:63 20 Praga - Bystrc 31:21
  19 Slavia - Mar. Hory  
2. kolo 6.4.2019
Skupina A Skupina B
4 Dragon - Říčany 14:88 18 Olomouc - Praga 26:17
3 Tatra - Petrovice 20:7 17 Bystrc - Slavia 12:38
  16 Mar. Hory - Vyškov  
1. kolo 30.3.2019
Skupina A Skupina B
2 Říčany - Tatra 67:5 15 Slavia - Praga 57:12
1 Petrovice - Dragon 22:10 14 Vyškov - Bystrc 10:29
  13 Mar. Hory - Olomouc  
Skupina A

PořadíZVRPSkóre+/-Body
Mountfield Říčany6600381:4134018
RK Petrovice630396:168-7212
RC Tatra Smíchov620488:234-14610
RC Dragon Brno6105116:238-1228

PETRICDRBTAT
Petrovice0:63/17:4322:10/14:37:20/36:19
Říčany63:0/43:1788:14/75:067:5/45:5
Dragon Brno10:22/13:1414:88/0:7522:32/57:7
Tatra Smíchov20:7/19:365:67/5:4532:22/7:57

Skupina B

PořadíZVRPSkóre+/-Body
RC Slavia Praha4400190:2916112
RC Praga Praha420290:104-148
RC Bystrc420274:89-158
RC Olomouc411246:69-236
JIMI RC Vyškov401325:134-1094

OLOSLAPRGBYSVYS
RC Olomouc0:3026:1710:1210:10
RC Slavia Praha30:057:1238:1265:5
RC Praga Praha17:2612:5731:2130:0
RC Bystrc12:1012:3821:3129:10
JIMI RC Vyškov10:105:650:3010:29

O Autorovi

Redakce

Další články autora

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *