The Weather Channel

Veteráni přivezli z německa stříbro
Čt, 28.Červenec 2011 v 15:23
Autor: Frigo
Veteráni přivezli z německa stříbro

Stuttgart 23.-26.6.2011 (Text Frigo, foto Břetislav Šťasta)
 
Turnaje zúčastnili ve společenství dalších klubů, a to RC Zlín a RC Olomouc, pod společným názvem MORAVSKOSLEZŠTÍ ORLI. Do místa konání jsme se dopravili osobními auty a ubytovali v Hostelu u Neckarparku. Večer jsme byli pozváni na přivítací posezení v Irském pubu v centru Stuttgartu. Přivítání proběhlo za účasti všech účastníků turnaje.
 
Druhý den začal na druhém konci města ve sportovním centru domácího týmu turnaj. Nejdříve jsme se střetli s týmem Frankfurtu (45:5) a poté s domácími (35:5). Obě utkání jsme v pohodě vyhráli. Náš největší soupeř z ukrajinského Lvova oba německé soupeře také jednoznačně porazil. Proto druhý hrací den, kterým byla sobota, už došlo jen k utkání o třetí místo mezi domácími a Frankfurtem a k finálovému utkání mezi MSO a Lvovem. Utkání bylo po celou dobu vyrovnané, ale po dvou chybách jsme inkasovali a prohráli (0:10).
 
Slavnostní zakončení turnaje se konalo večer v pěkné restauraci RAT-RAT. Domácí připravili pro všechny zúčastněné bohaté pohoštění, slavnostní předání cen a celý večer probíhal v družné a veselé atmosféře.
 
V neděli dopoledne se naše družstvo orlích veteránů rozloučilo a rozjelo do svých domovů. Chtěl bych poděkovat všem, kteří se zúčastnili Turnaje GHC ve Stuttgartu a vyslovit přání, abychom v této bohulibé činnosti pokračovali. FRIGO v.r.