The Weather Channel

Collapse Bleskovky / Aktuality
Autor: Frigo
Na osmém ročníku veteránského turnaje se tuto sobotu v Havířově sejdou čtyři týmy, aby se utkaly o lahůdku - opravdového pečeného krocana. Ani poražení nevyjdou naprázdno, dostanou alespoň pečené kuřátko. Vítězství z loňského 7.ročníku Havířovského krocana budou obhajovat brněnští veteráni, dalšími zájemci o pečínku budou Old Boys Praha, Moravskoslezští orli a domácí veteráni. Výkop do prvního střetnutí bude v 11 hodin.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 2 Přejít na stránku z 2
Nové dresy MS Orlů
Čt, 03.Listopad 2011 v 20:05
Autor: Laco Smička Celý článek
Toto je barevná varianta nových dresů, kterou jsme odsouhlasili při turnaji v Přelouči. Bohužel svůj hlas nedali (ani na místě, ani písemně) Havířovští, kteří poslední turnaje z mně neznámých důvodů bojkotují i přes sliby, že alespoň pár lidí se turnaje zúčastní. Budou muset spoléhat, že jsme vybrali dobře! Více na stránkách Moravskoslezských orlů.
Za rok na Havaj
Pá, 19.Srpen 2011 v 18:28
Autor: Frigo Celý článek
Před nějakým časem, když redakce neměla připojení k internetu, zveřejnil Frigo informaci o zájezdu veteránů na Havaj na World Vintage Rugby Carnival. Protože se několik lidí na podmínky zájezdu dotazovalo, zveřejňujeme informaci ještě jednou, tentokrát doplněnou o zvací dopis s fotografiemi z místa a hlavně úplnou informací od hlavního organizátora zájezdu Laca Smičky.
Veteráni přivezli z německa stříbro
Čt, 28.Červenec 2011 v 15:23
Autor: Frigo Celý článek
Naši veteráni se ve společenství s veterány Zlína a Olomouce zúčastnili potřetí turnaje pojmenovaného po Jiřím Holkovi, kdysi šéfovi veteránské sekce ragby ve spolkové zemi Bádensko-Württembersko. 9.ročník Poháru Jiřího Holka se hrál ve Stuttgartu od 23.do 26.června. Moravskoslezští orli vybojovali na turnaji výborné druhé místo, nestačili pouze na veterány ze Lvova.
Tlačenka zůstala ve Vyškově
Ne, 17.Říjen 2010 v 16:45
Autor: (an)
Vyškovská Šiška tlačenky, neboli Memoriál Džonka Navrátila, se po několikaleté přestávce opět hrála. Nepřijel tradiční účastník OB Praha, ale po minimálně pěti letech se do hry pustili brněnští hráči. A tak v měření sil dvou jihomoravských celků - domácího Vyškova a Dragonu Brno s reprezentanty centrální a severní Moravy Moravskoslezskými orly - skončilo vítězstvím Vyškova. Výsledky: MSO - Vyškov 1:4, MSO - Dragon 0:6, Vyškov Dragon 2:1.
Šedí lvi podruhé vyhráli Georg Holek Cup
Po, 27.Září 2010 v 18:08
Autor: (man) Celý článek
Grey Lions of Lviv vyhráli v Olomouci osmý ročník veteránského turnaje a z rukou paní Gertrudy Holkové převzali trofej. Šedí Lvi vyhráli podruhé, povedlo se jim to vloni v německém Rottweilu, povedlo se jim to i letos, i když velmi těsně, po finálovém vítězství nad OB Praha 2:1.
Blíží se Georg Holek Cup
Út, 14.Září 2010 v 19:54
Autor: (man) Celý článek
8.Georg Holek Cup, první ze tří podzimních akcí kalendáře veteránů, propukne příští týden v Olomouci. Pohár se hraje na počest významného organizátora ragby v Německu, emigranta z dřívějšího Československa, jež kdysi hrával v Brně. Jiří Holek stál za vznikem 1.středoevropského festivalu veteránů, který byl po jeho smrti v roce 2004 přejmenován na jeho počest v GH Cup …
Orli čtvrtí na Staropražské šunce
Po, 28.Červen 2010 v 14:11
Autor: Frigo I. Celý článek
Old Prague Ham - turnaj o Staropražskou šunku - je už při druhém ročníku největším veteránským turnajem v republice a pravděpodobně i ve Střední Evropě, prostě do Prahy zahraniční týmy přijedou odkudkoliv. Ač se hrálo o pražskou šunku, celý turnaj se odehrál v Říčanech, kde se dá hrát současně na dvou hřištích, to v Praze by se muselo hrát na dvou různých místech.
6.Krocan se vydařil
Út, 04.Květen 2010 v 11:09
Autor: Karel Gaman Celý článek
Nepřihlásilo se sice žádné zahraniční družstvo, nakonec se nepřihlásily ani Mariánské Hory, které údajně již tým Old Boys postavily. Nakonec byl Havířovský krocan pojat jako benefice havířovských hráčů slavících v tomto roce životní výročí. K turnaji přijeli pražští Old Boys, hrál tým Moravskoslezských orlů a třetí veteránské družstvo postavili domácí.
Beauvais: Informátor č.1
Čt, 04.Březen 2010 v 20:44
Autor: (k) Celý článek
Pro veterány MS orlů, kteří se přihlásili, nebo ještě mají v úmyslu se přihlásit na turnaj do Beauvais, zveřejňujeme Informátor č.1 s podrobnostmi o turnaji. Další informace budou vydávány ihned, jakmile nastane potřeba a budeme mít nové závažné informace.
OBP nabízí
Út, 23.Únor 2010 v 18:35
Autor: (red) Celý článek
Kolegové z klubu Old Boys Praha nám zaslali nabídku na účast na jejich akcích. Pokud by se někomu cesta do destinací, které OBP na letošek plánuje a hra s pražskými kolegy hodila, může si vybrat ...
OB Praha jedou na RWC 2011
St, 10.Únor 2010 v 10:17
Autor: (red) Celý článek
OB Praha připavuje na rok 2011 turné na RWC na Nový Zéland s výletem do Oceánie. Už se stalo zvykem, že se k zájezdům OB Praha připojují i veteráni jiných klubů a sdružení, zveřejňujeme záměr našich českých kolegů i na našich stránkách, zcela jistě se někteří z našich veteránů k OB připojí.
Střídání stráží u OB Praha
St, 27.Leden 2010 v 10:59
Autor: Petr Skála Celý článek
Veteránský klub OLD BOYS PRAHA má nového prezidenta. Je jim dosavadní kapitán týmu Jiří Livers. Na uvolněné kapitánské místo byl zvolen Andrej Hronec. Dlouholetý prezident týmu Slávek Petras na vlastní žádost odstoupil z funkce po 21 letech po dovršení životního jubilea a byl jednomyslně jmenován doživotním čestným prezidentem OBP.
Laco shrnuje činnost MSO za letošní rok
So, 28.Listopad 2009 v 14:45
Autor: Vladimír Smička Celý článek
S dovolením Vládi Smičky z Olomouce, řečeného Laco, jsme stáhli jeho souhrn letošních akcí moravských veteránů sdružených ve společenství Moravskoslezští orli a doplnili jsme ji o zbývající podzimní akce, které Laco nezmiňuje, protože shrnutí psal někdy na sklonku léta.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 2 Přejít na stránku z 2