The Weather Channel

Collapse Bleskovky
Autor: Frigo
Na osmém ročníku veteránského turnaje se tuto sobotu v Havířově sejdou čtyři týmy, aby se utkaly o lahůdku - opravdového pečeného krocana. Ani poražení nevyjdou naprázdno, dostanou alespoň pečené kuřátko. Vítězství z loňského 7.ročníku Havířovského krocana budou obhajovat brněnští veteráni, dalšími zájemci o pečínku budou Old Boys Praha, Moravskoslezští orli a domácí veteráni. Výkop do prvního střetnutí bude v 11 hodin.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [16…30] vzad
Přejít na stránku z 2 Přejít na stránku z 2
OBP nabízí
Út, 23.Únor 2010 v 18:35
Autor: (red) Celý článek
Kolegové z klubu Old Boys Praha nám zaslali nabídku na účast na jejich akcích. Pokud by se někomu cesta do destinací, které OBP na letošek plánuje a hra s pražskými kolegy hodila, může si vybrat ...
OB Praha jedou na RWC 2011
St, 10.Únor 2010 v 10:17
Autor: (red) Celý článek
OB Praha připavuje na rok 2011 turné na RWC na Nový Zéland s výletem do Oceánie. Už se stalo zvykem, že se k zájezdům OB Praha připojují i veteráni jiných klubů a sdružení, zveřejňujeme záměr našich českých kolegů i na našich stránkách, zcela jistě se někteří z našich veteránů k OB připojí.
Střídání stráží u OB Praha
St, 27.Leden 2010 v 10:59
Autor: Petr Skála Celý článek
Veteránský klub OLD BOYS PRAHA má nového prezidenta. Je jim dosavadní kapitán týmu Jiří Livers. Na uvolněné kapitánské místo byl zvolen Andrej Hronec. Dlouholetý prezident týmu Slávek Petras na vlastní žádost odstoupil z funkce po 21 letech po dovršení životního jubilea a byl jednomyslně jmenován doživotním čestným prezidentem OBP.
Sekretář EGOR děkuje
Čt, 03.Prosinec 2009 v 12:25
Autor: (red) Celý článek
Viceprezident a sekretář a současně koordinátor akcí European Golden Oldies Rugby jakož i pověřenec FIRA-AER pro veteránské ragby Nicolas Hourquet zaslali členským zemím, klubům a sdružením dopis se stručným shrnutím akcí roku 2009 a poděkováním.
Laco shrnuje činnost MSO za letošní rok
So, 28.Listopad 2009 v 14:45
Autor: Vladimír Smička Celý článek
S dovolením Vládi Smičky z Olomouce, řečeného Laco, jsme stáhli jeho souhrn letošních akcí moravských veteránů sdružených ve společenství Moravskoslezští orli a doplnili jsme ji o zbývající podzimní akce, které Laco nezmiňuje, protože shrnutí psal někdy na sklonku léta.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [16…30] vzad
Přejít na stránku z 2 Přejít na stránku z 2