Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Ragbisté roku 2017
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

  • Přejděte na nové stránky

  • Přejděte na nové stránky

  • Přejděte na nové stránky

  • Přejděte na nové stránky

  • Přejděte na nové stránky

Collapse Kalendář zápasů a akcí
Collapse Nástěnka
Collapse Bleskovky / Z klubu
Autor: (red)
Foto K.Gaman
Na konci školního roku pořádá SPŠ elektrotechnická v Havířově sportovní den, na které se pak studenti přihlásí a zvoli si sport z několika sportovních odvětví, která vyberou učitelé tělocviku. Letos vybrali i ragby, které si chtělo vyzkoušet 16 studentů, ale na hřišti se jich nakonec sešlo jen šest. Po čtvrthodince zábavného rozcvičení je instruktor seznámil se základy míčové techniky, učili se přihrávky i kopy a základní principy hry. Na závěr si zahráli bezkontaktní formu ragby tzv. touch.                             (pk)
 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [16…30] vzad
Přejít na stránku z 177 Přejít na stránku z 209
Špatný začátek, dobrý konec
St, 02.Květen 2018 v 20:15
Autor: Karel Gaman Celý článek
Úvodní nepovedený výkop Dominika Wardase jakoby předznamenal průběh téměř celé první čtvrthodiny zápasu celostátní ligy juniorů Havířov v. Mariánské Hory. Soupeř nás držel pod krkem a svým tlakem rdousil tak, že to vypadalo na pěkný výprask. Naši se prakticky nedostali z vlastního obranného území.
Kadeti položili sedmkrát
Po, 30.Duben 2018 v 19:24
Autor: Karel Gaman Celý článek
Letos na jaře mnoho důvodů k radosti nemáme, výsledky našich družstev nejsou zrovna povzbudivé, proto každý úspěch potěší. Sobotní zápas kadetů s Pragovkou sice patřil společenství Havířova a Mariánských Hor a výhra 42:5 vypadá na jednoduchou záležitost, soupeř však rozhodně lehký nebyl, výhru můžeme přičíst lepší souhře našich hráčů a dobré obraně osobní i taktické. (Foto O.Kloda)
Na Dragon vcházeli za zpěvu hymny – ragbyové
Čt, 26.Duben 2018 v 16:48
Autor: Radek Kloda Celý článek
Krizi, která sužuje klubová družstva v letošním roce, alespoň trošku mírní ti nejmladší, na turnaji v Brně poprvé v letošním roce vyhráli, a hned dva zápasy. Již vstup našich nejmladších – jak píše Radek Kloda – na půdu Dragonu Brno byl impozantní, neboť kvůli výluce na trati tramvaje šli asi jeden a půl kilometru pěšky a to za zpěvu. Do areálu Dragonu pak vcházeli za zpěvu ragbyové hymny.
Žáci v novém rekordu
Po, 16.Duben 2018 v 16:06
Autor: (el) Celý článek
Za dva zápas moravského přeboru starších žáků dostali naši kluci a holky 205 bodů. Problém s přetrvávajícím nízkým počtem hráčů, když třeba někteří nováčci nevydrží ani pár tréninků a mizí, a další přes soustavné nábory na školách nepřicházejí, se podepisuje na psychice hráčů, přestávají si věřit, přestávají bojovat, zvláště když scházejí obvyklí tahouni týmu. A tak, bohužel, drtivě prohráváme.
Černý víkend
Po, 16.Duben 2018 v 15:15
Autor: O.Kubala / L.Kozubík Celý článek
Že by to předznamenal pátek třináctého? Víkend byl totiž pro naše barvy víc než smolný, byl doslova černý. To, že všechny mládežnické týmy prohrály, je sice nepříjemné, ale není to žádná katastrofa, z toho třeba vyrostou. Katastrofa však je, že se nesešli muži k zápasu s Bystrcí a museli zápas vzdát, ještě si ani nečutli do míče a už mají mínus jeden bod v tabulce. Přinášíme souhrn výsledků a reportů ze zápasů našich dorosteneckých týmů.
Na úvod padlo 167 bodů a 27 pětek
So, 07.Duben 2018 v 22:29
Autor: (el) Celý článek
Úvodní dva zápasy našich nadějí na domácí půdě proběhly ve znamení rekordních čísel, zatímco starší žáci v neúplné sestavě dostali od Bystrce nářez 16 pětek a celkem stovku bodů, kadeti ve společenství s Mariánskými Horami vyhráli, ale pomstít své mladší kamarády stejným výsledkem nedokázali. Dotáhli to „jen“ na 11 položení při celkové výhře 67:0.
Zveme na Havířovského krocana
Út, 03.Duben 2018 v 13:45
Autor: (red) Celý článek
Veteránský turnaj Havířovský krocan, který se hraje o skutečného pečeného krocana i krocana Wild Turkey Bourbon v tekuté podobě, dosáhl, počítáno jen podle let, kdy se skutečně hrál, 12 let. Po mnoha pokusech vytvořit trvale pracující organizační výbor, se to snad konečně povedlo a organizátoři, kteří nyní přípravu Havířovského krocana vzali do rukou věří, že se turnaj letos uskuteční. Srdečně všechny české veteránské týmy zvou.
Město ocenilo Jendu Kozubíka
Pá, 16.Březen 2018 v 14:38
Autor: (el) Celý článek
Bylo to sice už zkraje minulého týdne, ale nikdy není pozdě připomenout, že při vyhlášení osobností společenského života města Havířova za rok 2017, byl oceněn i člen našeho klubu. U příležitosti životního jubilea 60 let obdržel Jan Kozubík, dlouholetý trenér mládeže a funkcionář, titul Zasloužilý pracovník tělovýchovy a sportu.
Ples si pochvalovali všichni
Čt, 08.Březen 2018 v 12:26
Autor: Radek Kloda Celý článek
Už v neděli po plese přicházely první ohlasy, plesající si pochvalovali, všichni se prý dobře bavili. Na rozdíl od minulých plesů nebylo žádné předtančení, o to se postarali plesající sami. V loňském roce jsme o plesu nepřinesli informaci vůbec, nenašel se nikdo, kdo by něco napsal, letos vzal na sebe závazek informovat o průběhu plesu sám předseda klubu.
Rok 2017: hledání cesty
Út, 27.Únor 2018 v 16:48
Autor: (an) Celý článek
V sobotu se sešla členská schůze klubu ke zhodnocení činnosti za rok uplynulý a také ke stanovení cílů klubu do roku 2020. Členská schůze projednala a schválila rovněž projekt rozvoje mládežnického ragby na příštích 10 let, protože určovat rozvojovou strategii na kratší období nemá význam. Na závěr jednání členská schůze po kratší diskusi schválila jednomyslně usnesení.
Ještě jednou Silvester Cup
Pá, 05.Leden 2018 v 14:30
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Radek Kloda si dal tu práci, že si jako hráč vítězného týmu Old Boys dělal mezi jednotlivými zápasy poznámky a připravil zajímavou statistiku. Jak se zdá, turnaj si užil dvojnásobně.
Silvester Cup: Nevyhrál Ternofirek
Út, 02.Leden 2018 v 17:38
Autor: (el) Celý článek
Vítězný tým posledních tří ročníků turnaje v sálové kopané Silvester Cup česko-polské společenství Ternofirek letos našel svého mistra, kupodivu to nebylo žádné mládežnické družstvo, ale postarší pánové z týmu Old Boys.
Novoroční zamyšlení předsedy
Ne, 31.Prosinec 2017 v 14:55
Autor: RK Celý článek
Společně vcházíme do padesátého druhého roku trvání ragbyového klubu v Havířově a našeho společného soužití. Naše nejdůležitější priorita v klubu – sportovní rozvoj hráčů, a to hlavně mládeže, stagnuje, což náš klub neposouvá v hierarchii českého ragby na úrověň „elitních“ klubů. Nové vedení klubu chce tento stav změnit, a proto Vás do roku 2018 vítám tímto, ne možná úplně svátečně laděným, ale o to otevřenějším a upřímnějším novoročním proslovem.
PF 2018
Pá, 29.Prosinec 2017 v 15:06
Autor: Redakce
Na rok 2018 máme hned dva kalendáře
Po, 18.Prosinec 2017 v 18:04
Autor: Redakce Celý článek
Za dlouhá léta, po která vydáváme klubové kalendáře, byl vždy autorem grafické předlohy MgA. Pavel Kozubík, letos pro kalendář či vlastně kalendáře 2018 vytvořil jen titulní stránku. Fotografie pro kalendář vybral sportovní ředitel klubu Patrik Kovács, grafickou podobu pak jednotlivým stránkám dal grafik tiskárny Papírový drak z Hodonína.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [16…30] vzad
Přejít na stránku z 177 Přejít na stránku z 209
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Rugby v TV
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány