Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Ragbisté roku 2017
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

  • Přejděte na nové stránky

  • Přejděte na nové stránky

  • Přejděte na nové stránky

  • Přejděte na nové stránky

  • Přejděte na nové stránky

Collapse Kalendář zápasů a akcí
Collapse Nástěnka
Collapse Bleskovky / Z domova
Autor: (el)
Počasí je proti uspořádání prvního sedmičkového turnaje Railreklam Rugby Cup 2018 starších žáků v Havířově. Od noci trvající Intenzivní déšť způsobil, že hřiště je z osmdesáti procent zaplaveno místy až pěticentimetrovou vstvou vody. Trenéři týmů došli po prohlídce hřiště k závěru, že nemá význam riskovat zdraví hráčů a hráček, kteří by v mokrých dresech strávili přes tři hodiny, aniž by byla nějaká možnost mezi zápasy dresy vysušit. Tunaj byl proto kolektivním rozhodnutím zrušen.
 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [16…30] vzad
Přejít na stránku z 177 Přejít na stránku z 209
DHL Ragbista roku 2017
So, 10.Březen 2018 v 17:28
Autor: Martin Charvát Celý článek
V předvečer důležitého ukání mistrovství Evropy skupiny Trophy se Švýcarskem proběhlo v Michnovském paláci v Praze slavnostní vyhlášení ankety DHL Ragbista roku 2017. V nejprestižnějších kategoriích Ragbista roku a Ragbistka roku, zvítězili Jiří Pantůček ze Sparty a Kateřina „Čaky“ Nováková, hráčka Petrovic.
Švýcaři už hráli dvakrát
Pá, 09.Březen 2018 v 11:40
Autor: (gak) Celý článek
Podobně jako naši hráči, ani Švýcaři neměli mnoho možností se před zápasy Rugby Europe Trophy rozehrát v domácí soutěži, ta začíná až zítra. Ale mají už za sebou dva zápasy, přípravný s Pobřežím Slonoviny (foto vlevo) a soutěžní v Portugalsku. V každém z nich měli problémy udržet plné nasazení po celé utkání, proti Afričanům nezvládli konec, s Portugalci zase celý druhý poločas.
Důležité utkání se Švýcarskem
Čt, 08.Březen 2018 v 16:28
Autor: Petr Skála Celý článek
Utkání se Švýcarskem, které  se hraje v sobotu od 14 hodin v Praze, je pro naše hráče velmi důležité. Český tým po postupu do vyšší divize ME, zvané Rugby Europe Trophy, odehrál zatím jen dvě utkání. V úvodním duelu  skupiny  Češi porazili Polsko 19:14 a  ve druhém, které bylo zároveň kvalifikací na MS 2019,  prohráli  s favorizovaným týmem skupiny s Portugalskem 12:45. (Foto Petr Skála)
V předvečer utkání se Švýcarskem budou oceněni Ragbisté roku
Po, 05.Březen 2018 v 18:12
Autor: Martin Charvát Celý článek
Čeští ragbisté i ragbistky zahajují sezónu oslavou i utkáním. 9. března budou slavnostně vyhlášeny všechny kategorie ankety Ragbista roku a hned 10. března čeká mužskou reprezentaci ostrý start proti Švýcarsku v druhé nejvyšší divizi mistrovství Evropy. A týden nato další utkání v Nizozemsku. Vloni anketu ovládl Lukáš Rapant, odchovanec RC Havířov.
Čeká nás pětiměsíční pauza
Pá, 23.Únor 2018 v 15:34
Autor: Radek Kloda Celý článek
Není to poprvé, co je nám sugerováno, že nejlepší hrací systém pro naši zeměpisnou šířku a pro rozvoj českého ragby je systém jaro-podzim, neosvědčil se. Po nástupu nového sportovního ředitele ČSRU Phila Pretoriuse se systém opět odněkud vynořil se zdůvodněním, že se tak zkrátí pauza mezi jarní a podzimní částí soutěží. Dlouholetý trenér a ještě nedávno sportovní ředitel našeho klubu a současný předseda Radek Kloda se poté, co STK vydala rozlosování soutěží, na systém podíval "klubovýma" očima.
Česko v ME Trophy přezimuje na pátém místě
Út, 28.Listopad 2017 v 11:22
Autor: Petr Skála Celý článek
Zápas Moldavsko vs Švýcarsko uzavřel podzimní část druhé skupiny mistrovství Evropy Trophy až do 3. března 2018, kdy se utká Nizozemsko s Polskem a hned týden nato otevře jarní část soutěže i náš národní tým. Utká se právě se Švýcary, kteří nás po vítězství v Kišiněvu poslali na předposlední místo. (Ilustrační snímek Petra Skály z utkání Česko - Polsko)
Prolomíme prokletí?
Čt, 16.Listopad 2017 v 16:40
Autor: (man) Celý článek
Že je Portugalsko silný soupeř, dokládá nejen postavení našeho sobotního soupeře ve světovém rankingu (25.), ale také fakt, že jsme dosud nad Lobos nevyhráli. Osm zápasů české a dva československé reprezentace vždy skončilo vítězstvím Portugalců. Nejtěsnějším výsledkem 18:19 naše reprezentace prohrála 29. dubna 1995 v Praze, v Portugalsku pak 13:19 26.února 2005. Zápas je zároveň 4. kolem evropské kvalifikace pro mistrovství světa 2019. Prolomíme prokletí dosavadních neúspěchů s Lobos? (Ilustrační snímek)
Před 25 lety zemřel Sláva Moravec
Po, 13.Listopad 2017 v 21:03
Autor: (man) Celý článek
Právě před 25 lety zemřel Sláva (Boleslav) Moravec mladší, syn sportovního novináře působícího na Ostravsku Boleslava Moravce staršího. Životní osudy Slávy Moravce by vydaly na knížku, ale nám je znám především jako novinář a ragbista - trenér a rozhodčí. Bez Slávy Moravce by pravděpodobně ani neexistoval havířovský ragbyový klub.
Povzbudivá výhra
Ne, 29.Říjen 2017 v 00:48
Autor: Karel Gaman Celý článek
Ve čtvrteční předzápasové informaci o historii vzájemných utkání s Polskem za posledních 10 let na tomto webu jsme připustili, že s novými poměry v českém ragby bychom se mohli na nedělní zápas dívat s určitým optimismem, naděje se naplnila. Po sedmi letech a třech porážkách v řadě naši ragbisté ukázali, že potenciál pro udržení soutěže mají. (Foto Petr Skála)
S Poláky po čtyřech letech
Čt, 26.Říjen 2017 v 14:51
Autor: (man) Celý článek
Naposledy se česká reprezentace střetla s Polskem před čtyřmi lety v divizi 1B European Nations Cup, neboli ve 2. lize mistrovství Evropy ve Varšavě a prohrála 10:30. Pětku položil tehdejší kapitán národního týmu Robert Voves a 5 bodů nakopal Petr Čížek. Poláci, kteří v dvouleté soutěži dosáhli na 5 vítězství a 22 bodů, skončili na 4. místě, českému týmu 11 bodů za dvě výhry na udržení nestačilo.
Žádný strach před velkými zvířaty
Ne, 22.Říjen 2017 v 18:35
Autor: Karel Gaman Celý článek
Žádný strach před velkými zvířaty, mohli bychom použít titul letitého německého filmu jako charakteristiku včerejšího výkonu českého reprezentačního výběru se SUPA Barbarians z Jihoafrické republiky, ale jen pro druhý poločas. V tom prvním totiž český tým ani hůře začít nemohl, první pětku dostal po půlminutě hry. (Foto M.Flousek)
Pozvánka na Supa Barbarians
St, 18.Říjen 2017 v 14:19
Autor: Tým PR.Konektor Celý článek
Srdečně vás zveme na další ragbyovou exhibici! Již tuto sobotu dorazí na Stadion Markéta na Břevnově jihoafrický výběr SUPA Barbarians, který se utká s českými borci. Velkou motivací pro návštěvu tohoto podzimního ragbyového svátku vám může být i 3v1 vstupenka, za 1 vstupenku můžete totiž navštívit hned 3 zásadní klání, a to utkání české ženské reprezentace s France Militaire Feminin, SUPA Barbarians a utkání ME Česko - Polsko.
Česko čeká Supa Barbarians
St, 18.Říjen 2017 v 14:09
Autor: Sylvie Micková Celý článek
Ragbyová reprezentace má letos skutečně napilno. V červnu se postavila New Zealand Ambassador´s a nyní čelí další výzvě. Tuto sobotu se český tým s novým kapitánem Vojtěchem Havlem v čele, a podpořen novým partnerem společností DHL, utká od 14:00 hodin s jihoafrickým výběrem Supa Barbarians. Nenechte si ujít tuto podívanou! A pokud přijdete již dopoledne, máte jedinečnou šanci vidět i české ragbistky, které si to od 11:30 rozdají s ženským týmem francouzské armády. Stadion Markéta na pražském Břevnově se tak otřese v základech hned dvakrát v jeden den!
Soutěž o kylof je oficiální
Út, 10.Říjen 2017 v 17:59
Autor: (an) Celý článek
Co se zprvu jevilo jako vtip tehdejšího sportovního ředitele RC Havířov Radka Klody hrát o hornický kylof, byť s krásně vyřezávanou rukojetí, nabralo po několika letech na prestiži a pojednou je skutečnou ctí držet v rukou Slezský kylof jako symbol vítězství v regionálním derby.
To tu ještě nebylo - výstava o ragby
Út, 26.Září 2017 v 19:44
Autor: Karel Gaman Celý článek
Včera byla slavnostní vernisáží zahájena výstava, jaká nemá v Česku obdoby, Oddělení dějin tělesné výchovy a sportu Historického muzea, které je jednou ze součástí Národního muzea, připravilo výstavu Ragby, hra síly, odvahy a bojovnosti, která je průřezem historie ragby světového a českého a je také částečně připomenutím 70 let ostravského ragby a 50 let ragby havířovského, kterému je věnována vstupní chodba muzea.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [16…30] vzad
Přejít na stránku z 177 Přejít na stránku z 209
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Rugby v TV
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány