Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Ragbisté roku 2017
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

  • Přejděte na nové stránky

  • Přejděte na nové stránky

  • Přejděte na nové stránky

  • Přejděte na nové stránky

  • Přejděte na nové stránky

Collapse Kalendář zápasů a akcí
Collapse Nástěnka
Collapse Bleskovky / Veteráni.
Autor: (el)
Sobotní turnaj o Havířovského krocana – Havirov Turkey – je jubilejní desátý. První ročník byl záležitostí domácích týmů Zlína, Dragonu Brno a samozřejmě pořádajícího RC Havířov, který také turnaj vyhrál. Ve druhém ročníku už startoval veteránský výběr Polska a výběr Ukrajiny. Také dalších ročníků se zúčastnily polské nebo ukrajinské týmy a jednou anglický Lichfield. Některé ročníky se příliš nepovedly, ale všechno chce k dřívějšímu významu turnaje vrátit nový organizační výbor, na sobotní jubilejní turnaj zajistil tři týmy.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [16…30] vzad
Přejít na stránku z 177 Přejít na stránku z 209
Informátor č.2 - Georg Holek Cup
Po, 06.Duben 2009 v 19:44
Autor: Frigo Celý článek
Veteránský výbor pro přípravu zájezdu na 7.ročník Georg Holek Cup, jehož 7.ročník pořádá klub v Rottweilu ve spolkové zemi Baden-Württemberg, připravil pro účastníky 2.informátor. Do Rottweilu se jede ve středu 11.června, příjezd se plánuje na pondělí 15.6. Zájezd je stále otevřen pro všechny zájemce - hráče starší 35 let. Podrobnosti v informátoru.
EGOR Secretary Report
Út, 13.Leden 2009 v 16:52
Autor: Andrej Hronec Celý článek
Od regionálního vedoucího European Golden Oldies Rugby (EGOR) Andreje Hronce jsme obdrželi poznámky k výroční zprávě sekretáře EGOR Marko Protegy. Samotná zpráva má 16 stránek, to podstatné Andrej zmiňuje ve svém dopisu. Pro ty, kteří by si chtěli report přečíst celý, je v originálu k dispozici na sekretariátu RC.
OB: itinerář turné na GHC 2009 do Německa
Po, 22.Prosinec 2008 v 13:47
Autor: F+RČ+B Celý článek
Nový výbor sekce Old Boys a týmu Moravian-Silesian Eagles (Moravskoslezští Orli) Roman Čmiel - prezident sekce, Radomil Fric (Frigo) - sekretář sekce a Ladislav Kozubík (Boby) - člen, zpracovali itinerář turné do Německa na 7.ročník turnaje Georg Holek Cup, který bude v červnu 2009 v Rottweilu. Veteráni se mohou přihlašovat na kontaktních adresách.
Zájezd do Německa na GHC
Pá, 05.Prosinec 2008 v 14:32
Autor: Boby Celý článek
Zveřejňujeme první informaci k zájezdu týmu veteránů Moravy a Slezska Moravskoslezských orlů (Moravian-Silesian Eagles) na Georg Holek Cup, který letos pořádá Rugby Verband Baden-Württemberg a Rugby Club Rottweil. Rozhodující přihláškou k účasti je zaplacení zálohy 2000 Kč do 27.prosince ...
Skončili jsme třetí (nebo poslední?)
Čt, 30.Říjen 2008 v 15:06
Autor: Boby Celý článek
Možná poslední letošní akcí veteránů byla účast na turnaji v Krakově, kterou tak kolegové z Krakova naplňují dřívější dohodu o středo a východoevropském turnajovém okruhu - Havířov - Kraków - Lvov. Tentokrát se nepodařilo sestavit družstvo Moravy, hoši z Olomouce organizovali turnaj mládeže, takže jsme Moravu reprezentovali sami.
Naši hráli proti Novozélanďanům
Pá, 26.Září 2008 v 16:25
Autor: Boby Celý článek
Velmi zajímavý zápas se hrál v úterý na hřišti Salwatoru Juvenie Krakov, sešla se zde polsko-česká reprezentace veteránů, aby vůbec poprvé změřila síly se zámořským týmem – novozélandským Manurewa Golden Oldies Rugby. Novozélanďané se v neděli utkají také s Old Boys Praha.
Morava na první místa nedosáhla
Po, 02.Červen 2008 v 18:08
Autor: Bobi Celý článek
Čeho se dosáhlo v pátek v Říčanech ve skupině, se v neděli na Tatrovce potvrdit nepodařilo. Morava jako vítěz skupiny D hrála finále, ale už oslabená o zraněné hráče a také o ty, kteří museli v pátek po turnaji odjet. Přestože se nepovedlo získat "medaili," není ani 4.místo v konkurenci tolika týmů k zahození.
Z tisku
Po, 02.Červen 2008 v 13:17
Autor: Redakce Celý článek
Úterní Deník přinesl článek o 5.ročníku mezinárodního turnaje veteránů o Havířovského krocana a o výsledcích školní ligy ragby. Budou-li nějaké zprávy následovat v jiných listech, naleznete je zde.
Moraváci si pochutnali na krocanovi
Po, 02.Červen 2008 v 13:16
Autor: (gak) Celý článek
Sobotní Den ragby v havířovském sportovním areálu provázelo po celý den slunečné počasí a veteráni se tak vyhnuli sprše, o kterou se v dosavadních ročnících vždy postarala příroda. Proti původním předpokladům se turnaj nedělil na dopolední a odpolední část, protože nepřijel tým Polska a tak se program zkrátil.
Den ragby je za dveřmi
Po, 02.Červen 2008 v 13:17
Autor: (gak) Celý článek
Havířovští ragbyoví příznivci se v sobotu mohou při Dnu ragby potěšit pohledem na hru zralých borců, kteří se většinou honosí tituly od "Zvláště pokročilý ragbista" přes titul "Ragbyový expert" a další, jako je "Ragbyový stařešina" ba dokonce "Ragbyový kmet," v turnaji veteránů o Havířovského krocana a potěšit by je měli i úplní začátečníci ve finále školní ligy v touch ragby.
Kdy bude Vintage World Rugby Carnival v Praze?
Pá, 24.Srpen 2007 v 15:09
Autor: Andrej Hronec Celý článek
Praha kandiduje na pořadatelství Vintage World Rugby Carnivalu pro rok 2010 případně pro rok 2012. Ve světě v současnosti existují dva organizátoři hlavních světových rugbyových veteránských akcí. Starším z nich je Air New Zealand Golden Oldies World Rugby Festival, který pořádá své akce již od roku 1979, převážně v oblastech jižní polokoule a jinde v zámoří a jen mimořádně v Evropě. Čeští veteráni z klubu Old Boys Praha navštívili tři tyto festivaly: poprvé v roce 1997 v kanadském Vancouveru, poté v roce 1999 australském Adelaide a konečně v roce 2005 v San Diegu v USA.
Jihoamerická anabáze Old Boys Praha
St, 06.Prosinec 2006 v 13:42
Autor: Slávek Petras Celý článek
Jihoamerická anabáze veteránů sdružených v klubu Old Boys Praha nebyla jen záležitostí pražských či říčanských hráčů, ale na turné byli i hráči z klubů moravských - Olomouce, Zlína a Havířova. Náš klub zastupovali Dědek Frigo (Radek Fric) a jeho společníci z firmy "Jan Marišinský-Therm" Jan Marišinský  a Karel Kubík a také Zdeněk Zatloukal, který nyní žije v Rumburku a Jindřich Wantulok.
Čeští veteráni už jsou v Argentině
Út, 07.Listopad 2006 v 12:56
Autor: (an) Celý článek
Od soboty je výběr českých veteránů sdružených v klubu Old Boys Praha v Argentině, kam se vypravili na Rugby festival do Mar del Plata. Ve třiapadesátičlenné výpravě jsou půl na půl hráči a turisté. Vlastní turnaj začíná ve čtvrtek 9.listopadu v 15 hodin tamního času, což by mělo být v 18 hodin CET.
První přihláška na Havirov Turkey 2007
St, 16.Srpen 2006 v 16:11
Autor: (an) Celý článek
Prvním klubem, který přijede na 3.ročník veteránského turnaje Havířovský krocan (Havirov Turkey Tournament) je anglický tým Lichfield Old Boys.
Oldies Rugby Festival - Itinerář - 2.vydání
Pá, 20.Leden 2006 v 09:07
Autor: V.Petras Celý článek
Přípravy Old Boys Praha na další superzájezd tentokrát do Jižní Ameriky nabývají stále konkrétnější podoby. V minulé informaci 15.12. ještě nebylo jasné, zda se do programu dostane i Brazílie, tentokrát už je vše připraveno téměř na sto procent. Stále je možné, aby se přihlásili i veteráni, kteří nejsou členy OB Praha a turisté.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [16…30] vzad
Přejít na stránku z 177 Přejít na stránku z 209
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Rugby v TV
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány