Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Ragbisté roku 2017
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

  • Přejděte na nové stránky

  • Přejděte na nové stránky

  • Přejděte na nové stránky

  • Přejděte na nové stránky

  • Přejděte na nové stránky

Collapse Kalendář zápasů a akcí
Collapse Nástěnka
Collapse Bleskovky / Školní liga
Autor: (rk)
Žáci školního kroužku ZŠ Albrechtice dnes zvítězili v celostátním finále školních kroužků ragby v Praze v kategorii mini, což jsou žáci 3.až 5.tříd. Tým spojených havířovských škol se v kategorii benjamin (6. a 7.třída) utkal ve třech zápasech s pražskou ZŠ Drtinova, dvakrát prohrál (1:2 a 0:2) a jednou remízoval 1:1. Více z pražského finále v pátek.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [16…30] vzad
Přejít na stránku z 177 Přejít na stránku z 209
Finiš ZŠ Gorkého přichází pozdě
Pá, 22.Květen 2015 v 15:52
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Osmý ročník Havířovské školní ligy tag ragby se chýlí ke konci, osmý turnaj sezóny 2014 - 2015 v rámci Get Into Rugby a za podpory nadace OKD, a.s. - Srdcovka se hrál za chladnějšího počasí ve čtvrtek 21.května. K pravidelným účastníkům - kroužkům ZŠ Gorkého a ZŠ Albrechtice - se přidalo družstvo ZŠ Moravská, ve kterém hráli i členové RC Havířov.
 
PROJEKT PODPOŘIL NADAČNÍ FOND OKD
Školní liga: Poprvé vyhrála ZŠ Moravská
Pá, 24.Duben 2015 v 18:22
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Teprve na třetí pokus se uskutečnil sedmý turnaj Havířovské školní ligy v tag ragby 2014-2015 v rámci Get Into Rugby a za podpory nadace OKD,a.s. - Srdcovka. Turnaj už byl dvakrát pro nepříznivé počasí odložen, teprve tento čtvrtek za teplého slunečného počasí se hrálo. Zúčastnila se družstva ZŠ Gorkého, ZŠ Albrechtice a ZŠ Moravská.
 
PROJEKT PODPOŘIL NADAČNÍ FOND OKD
Pátá výhra Albrechtic
Pá, 20.Únor 2015 v 17:45
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Po dvou podzimních turnajích na hřišti odehráli žáci kroužků a školních týmů čtvrtý halový turnaj Havířovské školní ligy tag ragby, který se hraje v rámci celosvětového projektu IRB Get into Rugby. Také pro letošní osmý ročník se podařilo zajistit částečné financování ligy z minigrantu Nadace OKD z projektu Srdcovka. Žáky čeká ječtě jeden halový turnaj v březnu, od dubna bude liga pokračovat venkovními turnaji.
PROJEKT PODPOŘIL NADAČNÍ FOND OKD
Tag ragby: Ve školní lize není nad Albrechtice
Pá, 23.Leden 2015 v 13:47
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Turnajová série 8. ročníku Havířovské školní ligy tag ragby pokračovala pátým turnajem. Liga momentálně nemá žádného patrona, který by ji finančně podporoval, ale snad se dočká i v tomto roce podpory Nadace OKD v programu Srdcovka, o podporu jsme již požádali. Po dvou podzimních turnajích na hřišti proběhl včera třetí turnaj sálový. Suverenitu potvrdil školní kroužek z Albrechtic, vyhrál už čtvrtý turnaj. 
Albrechtice vyhrály 4.turnaj školní ligy
Pá, 19.Prosinec 2014 v 21:00
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Přestože je teplo a dalo by se hrát venku, všechno se stěhuje do tělocvičen, hal a na umělé trávníky. Také školní kroužky a jejich Havířovská školní liga přešla pod střechu, po třech venkovních turnajích tag ragby se ve čtvrtek hrálo poprvé v 8.ročníku ligy v tělocvičně. A potřetí v tomto ročníku vyhrál kroužek základní školy z Albrechtic a vede ligu s docela velkým náskokem.

PROJEKT PODPOŘIL NADAČNÍ FOND OKD
Sváteční odpoledne se Srdcovkou
Út, 20.Leden 2015 v 17:09
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Na svatého Martina, vzhledem k teplému počasí, se třetí turnaj Havířovské školní ligy v tag ragby konal na hřišti RC Havířov opět za umělého osvětlení. Turnaje se zúčastnila čtyři družstva, tentokrát k družstvům ze ZŠ Gorkého a ZŠ Albrechtice přibyla dvě družstva složená ze žáků základních škol z Havířova- Šumbark a to družstvo ZŠ Gen. Svobody a družstvo ZŠ Moravská.

PROJEKT PODPOŘIL NADAČNÍ FOND OKD
Sváteční odpoledne se srdcovkou
Út, 20.Leden 2015 v 17:59
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Proti minulým letům se letošní Havířovská školní liga Tag Rugby trošku opozdila a také trošku pozměnila. Už to není záležitost jen žáků, kteří ve školních kroužcích hrají toto bezkontaktní ragby, ale stala se věcí všech žáků, kteří se zúčastní všeobecného sportovního odpoledne se Srdcovkou, programem Nadace OKD, která je letošním patronem akce. Na závěr odpoledne si pak zahrají turnaj v té formě ragby, kde složení nahrazuje utržení tagu čili přívěšku od pasu. V úterý se poprvé hrálo za umělého osvětlení.
Odpoledne se Srdcovkou
Pá, 17.Říjen 2014 v 20:53
Autor: Radomír Kloda Celý článek
RC Havířov v tomto týdnu uspořádal druhé sportovní odpoledne pro žáky ZŠ Havířova, v rámci projektu Sportujeme od školky podpořeného minigrantem Nadačního fondu OKD z programu Srdcovka, kterým nadace podporuje  dobrovolné "srdeční záležitosti" zaměstnanců OKD. Také náš klub obdržel pro letošní rok podporu pro rozvoj dětského sportu. Po sportovním odpoledni začal 8.ročník Havířovské školní ligy ragby.
PROJEKT PODPOŘIL NADAČNÍ FOND OKD
Úspěch ZŠ Gorkého v celostátním finále
So, 21.Červen 2014 v 12:37
Autor: Radek Kloda Celý článek
Do finále Celostátního turnaje školních lig Tag rugby se svými výkony kvalifikovaly dva týmy z Havířovské školní ligy, a to družstvo ZŠ Albrechtice a družstvo ZŠ Gorkého - obě v kategorii junior. Finálový turnaj pořádala jako každý rok Tatra Smíchov a hrálo se ve středu 18. června. Celostátní turnaj se ovšem netočil jen kolem ragby, hráči si užili i Prahy a dokonce navštívili našeho mediálního partnera a živé vysílání Rádia SeeJay v Perucké ulici.
1.sportovní den školních kroužků
Út, 20.Leden 2015 v 17:33
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Díky minigrantu nadace OKD v programu Srdcovka, který podporuje dobrovolnické aktivity zaměstnanců společnosti OKD, může klub rozvíjet svůj dlouhodobý projekt seznamování nejmenších i větších dětí s ragby a samozřejmě také jejich zapojování do hry. Základ je ve školních kroužcích, kde se žáci hru učí a školní lize ragby, kde si ověřují, co se naučili, a vrchol pak v celostátním turnaji školních kroužků v Praze.
 
PROJEKT PODPOŘIL NADAČNÍ FOND OKD
Školní liga: Další vítězství ZŠ Gorkého
Po, 26.Květen 2014 v 14:20
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Projekt školního ragby - školních kroužků a školní ligy ragby - od dubna podpořený minigrantem Nadace OKD dospěl už k sedmému turnaji z osmi plánovaných v tomto školním roce. Školní kroužky a Havířovská školní liga Tag Rugby už běží sedm let. Ne vždy se daří, školáky je čím dál těžší k nějakým pohybovým aktivitám přitáhnout, v tomto ročníku se ragby rozvíjí jen na dvou školách a třetí tým je složen z žáků různých škol a startuje pod hlavičkou RC Havířov.
PROJEKT PODPOŘIL NADAČNÍ FOND OKD
Školní liga: Jednou jsi nahoře, jednou dole
Pá, 18.Duben 2014 v 18:32
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Kroužek Tag Rugby při albrechtické základní škole a trojnásobný vítěz školní ligy zatím nijak nezářil, po řadě druhých a dokonce třetím místě v minulém kole, kluci zabrali, šestý turnaj vyhráli a stáhli náskok Gorkého z 11 na osm bodů. Školní liga se letos hraje jako součást české části projektu IRB Get into Rugby.
Školní liga: Gorkého počtvrté vítězně
Pá, 18.Duben 2014 v 18:07
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Počtvrté v tomto ročníku Havířovské školní ligy v Tag Rugby si první družstvo kroužku ze základní školy na Gorkého ulici odneslo z turnaje pohár vítězů. Pátý turnaj ročníku 2013-2014 a třetí halový turnaj zimní části školní ligy se hrál jako obvykle v tělocvičně ZŠ na ulici M.Kudeříkové a kluci a děvčata z Gorkého se radovala z dvojnásobného úspěchu, druhé družstvo Gorkého si odneslo diplom za druhé místo.
Školní liga: Albrechtice zabraly
Pá, 31.Leden 2014 v 15:03
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Čtvrtý turnaj Havířovské školní ligy ročníku 2013-2014 v Tag Rugby v rámci projektu IRB Get into Rugby se hrál tradičně v tělocvičně ZŠ M. Kudeříkové. Ke třem družstvům školních kroužků ze ZŠ Gorkého, ZŠ Albrechtice a ZŠ Generála Svobody se přiřadilo družstvo složené z žáků RC Havířov. Po třech vítězstvích v předchozích kolech, se favorizovaný kroužek ZŠ Gorkého musel spokojit s druhým místem, čtvrtý turnaj vyhrál kroužek z Albrechtic.
Gorkého v tomto ročníku neprohrává
Pá, 31.Leden 2014 v 14:22
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Ani ve třetím turnaji sedmého ročníku Havířovské školní ligy Tag Rugby nikdo na první tým školního kroužku ZŠ z Gorkého ulice nestačil, úterní turnaj v tělocvičně základní školy Marušky Kudeříkové jasně vyhrál. Tentokrát na turnaji hrála čtyři družstva, Gorkého se dvěma, Albrechtická ZŠ a ZŠ Generála Svobody ze Šumbarku s jedním družstvem.

Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [16…30] vzad
Přejít na stránku z 177 Přejít na stránku z 209
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Rugby v TV
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány