Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Ragbisté roku 2017
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

NZ Ambassador’s ukázali haku
Čt, 14.Červen 2018 v 16:02
Autor: (red)

Novozélandští ragbyoví kouzelníci ukázali haku

 
 
PRAHA (Petr Skála) - Novozélanďští ragbisté  působící v Evropě opět pod hlavičkou  New Zealand Ambassador’s XV navštívili Prahu, aby zde sehráli dvě utkání, jedno s týmem ČR U20 a druhé si zahrají na hřišti Tatry v sobotu 16. června od 16 hodin proti českému národnímu týmu. Před včerejším utkáním s českým výběrem do 20 let předvedli na Staroměstském náměstí známý bojový tanec haka, který převzali od  původních novozélandských Maori. Na Staroměstské radnici je přijala primátorka Adriana Krnáčová a hráči se pak podepsali do pamětní knihy a předali primátorce podepsaný míč.
 
Foto Jiřího Marka převzato z Blesku
 
V prvním utkání odehraném na hřišti Tatry Smíchov NZA nemilosrdně rozdrtili český tým do 20 let vysoko 105:0.  Asi osmistovka diváků, mezi kterými  převládali hráči řadící se k ragbyovému potěru, viděla ragbyovou exhibici se šestnácti položenými pětkami.
 
"Byla to pro kluky, kteří v této sestavě nastoupili poprvé,   obrovská škola. Pochválil jsem je, že hráli i za velmi nepříznivého stavu otevřenou hru a snažili se,  i když marně, položit soupeři alespoň jednu pětku," řekl po utkání trenér Česka U20 Antonín Brabec.
 
Foto Petr Skála
 
​"Byl to pro nás všechny velký zážitek, když jsme před začátkem utkání stáli  proti hráčům, kteří nás zastrašovali jejich obvyklou hakou," pochlubil se kapitán U20 Dominik Chabr.
 

Česko U20  - NZ Ambassador’s XV 0:105  (0:64) 

Pětky: 0:16  * Rozhodoval Bednařík (Česko)
 
Foto Petr Skála
 
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Rugby v TV
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány