Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Ragbisté roku 2017
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

Bizoni mají co zlepšovat
Po, 07.Květen 2018 v 18:05
Autor: Vlastimil Tržický

Bizoni mají co zlepšovat

 
 
Mladší žáci kategorie U12 byli v sobotu na svém třetím turnaji moravské turnajové série mladších žáků v Bystrci. V poslední době se do Brna a z Brna necestuje zrovna nejlépe, pro výluky se musí přestupovat na autobusy, naše žáky to postihlo už podruhé. Do Brna, aby se stihl začátek v 10 hodin, se musí odjíždět už po šesté hodině ranní a hodinová časová rezerva pro cestu tramvají na hřiště a přípravu se smrskává na minuty.
 
 
Bystrc 5.5.2018 - V sobotu jsme se zúčastnili velmi dobře připraveného turnaje v Bystrci. Po strastiplné cestě s přestupováním kvůli výluce na trati a cestě šalinou, jsme na hřiště dorazili jako poslední. Okamžité převlečení a šup na hřiště.
 
S velmi dobrou posilou z Olomouce Matějem a Adélkou naši Bizoni nastoupili proti Vyškovu, bohužel chybami a slabou aktivitou při startu na míč, jsme prohráli 1:3.
 
Druhý zápas se Zlínem B už byl podstatně lepší, přihrávky, přesuny hry zleva doprava a naopak, postup dopředu a perfektní skládání nám vynesly výhru 4:0.
 
Následoval další zápas, tentokrát proti společenství Barbarians Brno. Hráli jsme podobně jako proti Zlínu a na naši výbornou hru stálo za to se koukat, určitě to byl pěkný zážitek pro oko početných diváků. Perfektní skládky a naopak útoky se včasnými přihrávkami nám zajistily výhru 4:1.
 
Bohužel, poslední zápas jsme projeli, po předchozích výhrách nám narostla křídla, a to u Bizonů není obvyklé. Slabší výkon můžeme také přičíst nedisciplinovanosti některých hráčů, kteří se už v tomto věku považují po položení několika pětek za primadony a nehodlají dodržovat taktické pokyny, ostatně vědí nejlíp, co a jak, a tak jsme s Bystrcí remízovali 3:3. Remíza v utkání, které jsme mohli a měli vyhrát, nás přišla draho, ztratili jsme šanci na výhru v kategorii U12, umístili jsme se na 2.místě.
 
Chci všem moc poděkovat za bojovnost a snahu, ale máme ještě mnoho co zlepšovat, pokud chceme vyhrávat, zvláště když vítězství je tak sladké. Jen také musí všichni pamatovat, že v ragby závisí každý na každém, ještě žádný jednotlivec na světě nevyhrál ragbyový zápas proti celému týmu! Jste Bizoni a musíte držet pohromadě a také tak bojovat – jeden bez druhého nejste nic. Ještě jednou všem hráčům a hráčkám a skvělému doprovodu děkuji.
 
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Rugby v TV
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány