Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Ragbisté roku 2017
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

Europe Trophy ve statistikách
Pá, 27.Duben 2018 v 12:08
Autor: Marek Vráblík

Europe Trophy ve statistikách českých hráčů

 
26.4.2018
 
 
 
 
Vítězství na Moldavskem 35-21 uzavřelo soutěžní sezónu 2017/2018 českého reprezentačního týmu. V turnaji Europe Trophy – třetí výkonnostní soutěž v Evrope po Six Nations a Europe Championship – odehrál český výběr celkem pět utkání, dvě prohrál a tři vyhrál.
 
V těchto pěti utkáních se na hřišti objevilo celkem 38 českých reprezentantů, z toho několik hráčů ze zahraničních lig – Anthony Kent, Craig Kolarik, James Faktor, Ondřej Kutil, Jiří Frank, Marek Loutocký a Štěpán Pekař.
 
Osm hráčů zasáhlo do každého utkání a pět z nich tvořilo jádro týmu a nastoupilo v každém zápase v základní sestavě (Havel, Berounský, Hošek, Šimák a Cimprich). Tito hráči mají také odehráno nejvíce minut. Vojtěch Havel chyběl na hřišti pouze dvě minuty, když střídal na konci zápasu s Polskem.
 
Nejstarším hráčem na hřišti byl Pavel Šťastný v zápasech proti Polsku a Portugalsku, nejmladšími ročníky byli Martin Cimprich a Albert Froněk, kteří by stále mohli nastupovat za reprezentaci do dvaceti let.
 
Český tým v těchto pěti utkáních položil celkem 11 pětek, 6 proměnili útočníci (4 z nich proti Moldavsku) a 5 rojníci. Kopáči týmu proměnili 64 procent konverzí, celkem sedm z jedenácti, a osm trestných kopů. O kopy českého vyběru se starali Jiří Pantůček, Martin Cimprich, Jan Kučera a Petr Čížek.
 
Kolarik a Loutocký zaznamenali jednu žlutou kartu.
 
Bodově nejúspěšnějším hráčem je Jiří Pantůček, který si celkem zapsal 27 bodů. Nastoupil celkem ve třech zápasech a jen v zápase s Moldavskem položil dvě pětky a proměnil tři konverze a tři trestné kopy.
 
Na druhém místě je Vojtěch Havel a Jakub Žalud, oba pod dvou pětkách – deset bodů. Druhý jmenovaný po položení v přátelském zápase s Penguins dvakrát skóroval proti Moldavsku, tedy tři pětky ve dvou zápasech v reprezentačním dresu.
 
Poslední utkání národního týmu bude možné vidět 16.6. 2018 na hřišti Tatry Smíchov, kde reprezentace nastoupí k exhibičnímu utkání proti NZ Ambassadors XV.
 
Česká republika se ve světovém žebříčku dostala před Švýcarsko a aktuálně je na 32. místě (14. místo v Evropě).
 

2018 Reprezentace muži

 
 
Převzato z:
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Rugby v TV
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány