Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Ragbisté roku 2017
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

Na úvod padlo 167 bodů a 27 pětek
So, 07.Duben 2018 v 22:29
Autor: (el)

Celostátní liga kadetů U16 – skupina B

 

RC Havířov – RC Bystrc 67:0 (39:0)

 
Pětky 11:0 * KP 6:0 * rozhodčí Libor Žilka
 
Body: Kubik 20 (4P), Marek 17 (3P,1KP), Wolkowinskij 6 (3KP), Borůvka 5, Kusý 5, Satke 5, Ogurčák 5, F.Plinta 4 (2KP)
 
1 Hlaváč, 2 Dedek (MH), 3 Borůvka, 4 Kučera (MH), 5 Malík, 6 Kereškéni (MH), 7 Kubik, 8 Kasta (MH), 9 Pindur, 10 Wolkowinskij (MH), 11 Tisovský (MH), 12 F.Plinta, 13 Satke (MH), 14 Kusý, 15 Marek (MH)
Střídali: 16 Marcol, 17 Tisovský (MH), 18 Marsina (MH)
Trenéři: J.Kuchřík, J.Kaňák
 
Přes vysoký výsledek s nulou na kontě společenství Bystrce a Vyškova, to nebylo tak jednoznačné utkání, Bystrc se snažila útočit, kombinovala, dostávala se do blízkosti našeho brankoviště, ale její snaha ztroskotávala jednak na dobré obraně našeho týmu, jednak na neschopnosti prorazit, hra Bystrce neměla v rozhodujících fázích potřebný důraz.
 
Naše společenství uspělo větším důrazem a dravostí a rychlostí klíčových hráčů Kubika a Marka, kteří položili celkem 7 pětek. Samozřejmě, že odhadovat možnosti týmu v celostátní lize při síle dnešního soupeře nelze, něco ale naznačuje podobný výsledek Petrovic, které Bystrc porazily 68:0.
 
Foto Ondřej Kloda
 
Tým má samozřejmě mnoho rezerv, třeba držení pozic – zatím to většinu hráčů stále táhne k míči, nesledují soupeře, týmu schází i agresivita v obraně, nenapadá dostatečně rychle a důrazně, spíše na soupeře čeká. Ale o všech chybách trenéři vědí a na jejich odstraňování se zaměří, ovšem záležet také bude na hráčích, zda už svůj zimní spánek ukončí.
 
Trenér Jiří Kuchařík byl s výkonem celkem spokojen: „Na to, že někteří kluci mají od podzimu za sebou celý jeden trénink, to nebylo až tak špatné, ale celkový pohled zkresluje to, že tahouni týmu hráli naplno a že Bystrc měla v obraně mezery. Jak na tom skutečně jsme, odhalí až příští sobotu zápas se Slavií v Praze.“
 
Další foto Ondřeje Klody:
Fotografie z utkání
 
 

Oblastní přebor Moravy starších žáků

 

RC Havířov – RC Bystrc 0:100 (0:50)

Pětky 0:16 * KP 0:10 * rozhodčí Libor Žilka
 
Foto Ondřej Kloda
 
Starší žáci nastoupili jen s 11 hráči a na viditelně sehranějšího a technicky vyspělejšího soupeře naprosto nestačili. Bystrc roztahovala hru do šířky, kombinovala, přečíslovala a snaha několika našich hráčů, kteří se nebojí složit, samozřejmě nemohla lavinu bystrckých útoků zastavit. Naši se, bohužel, nedostávali přes dvě tři přihrávky, vzápětí byli složeni a zbaveni míče.
 
Trenér Boby Kozubík: „Nemám, co bych k tomu řekl.“
 
 
Další foto Ondřeje Klody:  Fotografie z utkání
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Rugby v TV
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány