Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Ragbisté roku 2017
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

Ples si pochvalovali všichni
Čt, 08.Březen 2018 v 12:26
Autor: Radek Kloda

Ples si pochvalovali všichni

 
 
 
Těrlicko 3.března 2018 - Patnáctý ples XI. století uspořádal Rugby Club Havířov v Kulturním domě v Těrlicku. Proč číslujeme plesy až od prvního plesu tohoto století uspořádaného v roce 2003, jsme vysvětlovali už několikrát, ale pamětníci se shodují, že po přestávce v devadesátých letech minulého století šlo pravděpodobně o celkově 28. nebo 29. ples. Vzhledem k velikosti sálu se jednalo spíše o „rodinnou akci“, které se zúčastnilo okolo 160 plesajících.
 
První hosté se scházeli již před devatenáctou hodinou a mohli si zakoupit občerstvení a alkoholické i nealkoholické nápoje ve dvou otevřených barech a samozřejmě si mohli i zatančit, neboť kapela Smolaři již hrála k tanci.
 
   
 
Na úvod předseda plesového výboru Pavel Indrák seznámil přítomné s programem plesu a představil kapelu Smolaři a také sponzory, kteří nám pomohli naplnit tombolu hodnotnými cenami.
 
Ples byl oficiálně zahájen ve dvacet hodin předsedou klubu Radomírem Klodou, který také přítomné seznámil s dlouhou tradicí dekorování Ragbisty roku v kategorii juniorů a mužů, a předal plaketu vítězi ankety Ragbista roku 2017 v kategorii mužů Patriku Kovácsovi.
 
 
Poté již hrála kapela k tanci až do deváté hodiny, kdy svým vystoupením pobavil mistr České republiky v moderní magii a semifinalista soutěže Česko Slovensko má talent kouzelník Ondřej Sládek (na vedlejším snímku). Bylo to mimochodem poprvé, kdy se plesový výbor odhodlal pozvat kouzelníka.
 
 
 
 
 
Až do půlnoci se hosté bavili tancem, v přestávkách se pak bavili u stolů, v barech nebo se fotili ve foto koutku. Průběžně byla podávána večeře v jídelně, kde byla také pro přítomné hosty připravena popůlnoční gulášovka, která se kuchaři velmi povedla.
 
 
Těsně po půlnoci jako již tradičně zazněla sálem Ragbyová hymna a následovalo losování tomboly, ve které byla hlavní cenou televize. Jak už bývá poslední roky zvykem, tak hlavní cenu si odnesla rodina bývalého předsedy Ing. Romana Čmiela. Tentokrát to byl syn Martin Čmiel (na snímku vpravo), kterému blahopřeje člen plesového výboru Radek Kokinda. Pak už pokračovala zábava a tanec, mnozí hosté zůstali až do konce po třetí hodině ranní.
 
 
   
 
 
Podle ohlasů z více stran se ples podařil a mnozí se již těší na šestnáctý ples ragby, který ale bude v Dělnickém domě v Horní Suché, kde se tak vydařil ples v roce 2016, v roce padesátého výročí klubu a který návštěvníci vyhlásili za snad nejzdařilejší klubový ples vůbec.
 
Za zdar této letošního plesu musíme poděkovat členům plesového výboru Pavlu Indrákovi, Radimu Fajkusovi a Radku Kokindovi. Samozřejmě také dobrovolníkům, kteří zabezpečovali pořadatelskou službu, obsluhu v barech, prodej lístků do tomboly a také úklid prostor kulturního domu. A velký dík patří taktéž partnerům plesu, bez kterých by se nepodařilo připravit tak pestrou tombolu.
 
Plesový výbor: zleva Radim Fajkus, Radek Kokinda a šéf PV Pavel Indrák
 
Fotografie Simona Burka z plesu najdete na následujících odkazech, odkud jsme je také převzali pro tento článek:
 
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Rugby v TV
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány